21 сесія від 29.03.2018 року

У пленарному засіданні двадцять першої сесії Захарівської районної ради VІІ скликання 29 березня 2018 року взяли участь 21 депутат районної ради, депутат Одеської обласної ради М.Д.Кузькевич, селищні, сільські голови району, керівники установ та організацій. Розпочали роботу з інформації Роздільнянської місцевої прокуратури про результати діяльності за 2017 рік, з якою виступив Цівільов В.В., інформацію взяли до відома.


У порядку денному сесії було 17 питань, всі вони попередньо розглядались і відпрацьовувались проекти відповідних рішень на профільних постійних комісіях та Президії районної ради. Коротко проаналізуємо ті, які викликали в залі найбільший інтерес.


Депутати задовольнили заяву Іванцока Р.В. про дострокове припинення повноважень  депутата районної ради, про що було прийнято відповідне рішення, вивести Іванцока Р. В. зі складу депутатської групи районної ради «Фрунзівщина – наш край» та постійної комісії районної ради з бюджету, фінансово-економічних питань, регуляторної діяльності та питань спільної власності територіальних громад.


Звіт  Захарівської районної державної адміністрації про виконання  районного бюджету Захарівського району  за  2017 рік виголосила начальник фінансового управління Трач В.В.;  звіт про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Захарівського району за 2017 рік, що був проілюстрований також з використанням слайдів, – начальник відділу з питань економіки, інвестицій та агропромислового розвитку Тодорашко В.Д. (всі матеріали, які розглядались на сесії, розміщено на сайті Захарівської районної ради в розділі «Документи районної ради»).

 

Жваве обговорення і обмін думками викликала доповідь Тодорашко В.Д. про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Захарівського району на 2018 рік. Так, депутат Мартинюк І.М. ставив питання щодо запуску котельні дошкільного підрозділу Захарівського НВК. Ситуацію прояснив начальник відділу  з питань освіти, культури та молодіжної політики райдержадміністрації Воєділов О.В.: котельня облаштовувалась за кошти обласного бюджету. Станом на осінь 2015 р. близько 90%  робіт було виконано, закуплено пробну партію пілетів. Але ще до вводу в експлуатацію котельні відбулася ліквідація обласного управління капітального будівництва, зараз триває погодження питань передачі пакета документів з ліквідаційною комісією. Проте котли в котельні стояли без дії, з ними потрібно проводити нові експертні випробування, необхідно також придбати ще 2 бензинових генератори.


На питання Мартинюка І.М. щодо того, як райдержадміністрація планує підтримувати малий і середній бізнес в районі, Тодорашко В.Д. поінформувала про державну програму, яка буде запущена цього року,  з повернення відсотків по кредитах для малого і середнього бізнесу, про так званий єдиний конверт для сільгоспвиробників.

 

       

Депутат Мартинюк І.М. наполягав також на тому, щоб керівники райдержадміністрації дали роз’яснення щодо стану вирішення питань про реконструкцію будівлі Захарівського НВК. Голова райдержадміністрації Стебловський І.І. поінформував, що розробляється і вже майже на фініші проектно-кошторисна документація, найближчим часом вона має пройти експертизу. Суми, обсяг робіт будуть висвітлюватися після отримання названих документів. Ці питання вирішуються на рівні Києва і області, задіяні народний депутат і обласні депутати. На сесії облради вже виділили півмільйона на проведення тендерних процедур, аби визначити підрядну організацію для проведення робіт. І замовником цих масштабних і дуже вартісних робіт має бути організація аж ніяк не районного рівня, де немає відповідних спеціалістів. 


Загалом таке детальне обговорення проблемних питань радше свідчить про небайдужість депутатів до належного їх вирішення, бажання бути в курсі важливих справ. Очевидно, що є сенс у зауваженнях до проекту Програми депутата Топольницької Н.Д., яка запропонувала дещо відкоригувати текст аби позбутися загальних, ненаповнених конкретним змістом фраз та напрямків, які не відповідають реальному  стану  району.


Голова районної ради Думитрашко В.А. звернув увагу голів постійних комісій на необхідності протягом року заслуховувати звіти профільних структурних підрозділів щодо ходу виконання програм, аналізувати результати роботи і вносити пропозиції щодо змін і корективів.

Крім Програми соціально-економічного та культурного розвитку Захарівського району на 2018 рік, на сесії затверджено також:

- Програму взаємодії органів виконавчої влади та місцевого самоврядування Захарівського району на 2018 рік, доповіла Колесник Г.М., керівник апарату Захарівської районної державної адміністрації;

- районну Програму цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки Захарівського району на 2018-2021 роки, представив Журба О.В., начальник Захарівського    РС ГУ  ДСНС України в Одеській області

- районну Комплексну програму «Безпечна Захарівщина» на 2018-2019роки, доповів Іванов В.М., заступник голови Захарівської районної

 ради.


Про внесення змін до рішень районної ради від 22 грудня 2017 року № 278-VІІ«Про затвердження Програми   інформатизації  Захарівського району Одеської області на 2018-2020 роки», змін і доповнень до рішення районної ради від 22 грудня 2017 року № 274-VІІ «Про районний бюджет Захарівського району на 2018 рік»доповіла Трач В.В., начальник фінансового управління райдержадміністрації.

 

Також депутати затвердили технічну документацію про нормативну грошову  оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території  Василівської сільської ради Захарівського району Одеської області (за межами населеного пункту), кадастровий номер земельної ділянки 5125255100:01:004:0519;Положення про  порядок закріплення майна, щоперебуває у спільнійвласностітериторіальних громад  сіл, селищ Захарівськогорайону,за підприємствами,  установами таорганізаціями на праві  господарськоговіданняабо оперативногоуправління та відповіднихтипових форм договорів, Статут КП «Захарівське бюро технічної інвентаризації».


Було прийнято ряд рішень про надання згоди на передачу в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Захарівського району.


У різному обговорили стан справ із виконанням деяких рішень районної ради, зокрема щодо звітування депутатів про свою діяльність перед виборцями, укладання договорів оренди керівниками комунальних закладів та установ, потреби приведенні в відповідність до нормативних документів статутів комунальних закладів тощо.


Голова районної ради Думитрашко В.А. вкотре нагадав депутатам і селищним, сільським головам про вимоги до електронного декларування.


2018 03_29_news_1_img_1
2018 03_29_news_1_img_1
2018 03_29_news_1_img_1
2018 03_29_news_1_img_1
2018 03_29_news_1_img_1

2018 03_29_news_1_img_6

Календар новин

<< < Серпень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31