ПОСТІЙНА КОМІСІЯ Захарівської районної ради з питань законності, захисту прав громадян, депутатської діяльності та адміністративно-територіального устрою опрацювала питанння, запропоновані для розгляду двадцять першої сесії районної ради

23   березня 2018 року   9.30 год.

Розпочали з проекту рішення районної ради «Про дострокове припинення повноважень депутата районної ради Іванцока Р.В.». Іванцок Р.В. обраний за виборчим списком партії «Відродження», заяву про припинення повноважень депутата подав 12.03.2018. Комісія рекомендувала проект рішення для розгляду на сесії.

Комісія схвалила також проект рішення «Проутворення секретаріату сесії Захарівської районної ради».

Наступним питанням був розгляд питання «Про затвердження районноїКомплексної програми „Безпечна Захарівщина” на 2018-2019 роки». У зв’язку з погіршенням криміногенної ситуації в районі, випадками грабежів є потреба у виділенні фінансування з районного бюджету для встановлення камер відеоспостереження, виведення їх на пульт районного відділення поліції, надання допомоги патрульним підрозділам поліції тощо. Комісія схвалила проект вказаної Програми.

Стосовно трьох наступних питань, а саме:

1. Про розгляд проекту рішення районної ради «Про внесення змін до Статуту комунальної установи «Захарівський районний центр обслуговування   закладів освіти та молодіжної політики», затвердженого рішенням Захарівської районної ради від 16 грудня 2016 року №102-VII та втрату чинності рішення Захарівської районної ради від 16 грудня 2016 року №102-VII «Про зміну назви та затвердження в новій редакції Статуту комунальної установи «Захарівський районний центр обслуговування закладів освіти та молодіжної політики»».

2.Про розгляд проекту рішення районної ради «Про затвердження Положення про господарську групу комунальної установи« Захарівський районний центр обслуговуванняЗакладів освіти, культури та молодіжної політики».

3.Про розгляд проекту рішення районної ради «Про затвердження Положення про методичний кабінет комунальної установи«Захарівський районний центр обслуговуваннязакладів освіти, культури та молодіжної політики».

4. Про розгляд проекту рішення районної ради « Про затвердження Положення про централізовану бухгалтерію комунальної установи  «Захарівський районний центр обслуговуваннязакладів освіти, культури та молодіжної політики».

У членів комісії було ряд зауважень до цих проектів, тому вона прийняла рішення надати Президії районної ради, засідання якої заплановане на сьогодні (початок об 11.00), можливість вивчити і проаналізувати доопрацьовані проекти, що їх має подати районна державна адміністрація.

Календар новин

<< < Серпень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31