Засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування

16 березня в приміщенні СОУП (самоорганізуючий учбовий простір) відбулося перше в поточному році засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Захарівської районної ради

                        

            Керівництво районної ради, селищні, сільські голови обговорили ряд актуальних для роботи органів місцевого самоврядування району питань. Корисною була можливість зустрітися з представниками так званих силових структур. Так, на початку зустрічі перед очільниками рад виступив заступник начальника районного відділення поліції Калєв В.С., повідомив про роботу в районі Групи реагування патрульної поліції, звернув увагу на необхідність затвердження програми «Безпечна Захарівщини» для матеріально-технічного забезпечення виїздів нарядів поліції, встановлення камер відеоспостереження тощо.  Начальник районного сектору ГУ ДСНС України в Одеській області Журба О.В.  подякував тим радам, які  вже уклали з сектором угоди щодо обслуговування. Наголосив на необхідності приведення в належний стан об’єктів водопостачання, пожежних водойм.

            Заступник районного військового комісара Гилка С.В. довів до сільських, селищних голів вимоги щодо належної організації військового обліку.

 

У ході розгляду порядку денного найперше затвердили план роботи Координаційної ради на 2018 рік.                         

 Про стан проведення імунопрофілактики у Захарівському районі доповів Ганзій В.М., головний лікар КЗ «Захарівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги». Він детально проаналізував дані профілактичних щеплень по Захарівському району  за 2017 рік та на кінець лютого 2018 року, зокрема БЦЖ, поліеміеліт, АКДП (адсорбована кашлюкова дифтерійно-правцева вакцина), АДП (адсорбована дифтерійно-правцева вакцина), КПК (кір, паротит , краснуха), ХІБ (Хіберікс – вакцина проти гемофільної інфекції),  Гепатит  В (Еувакс В)

 Через недостатню кількість вакцини в попередніх роках, нерегулярне її постачання,в зв’язку з відмовами від щеплень у районі склалася ситуація, коли кількість вакцинації, її  відсоткові показники низькі, порушуються графіки щеплень, у суспільстві поширена недовіра до вакцин. У рішенні Координаційної ради, прийнятому за результатами розгляду питання, рекомендовано головному лікарю КЗ «Захарівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Ганзію В.М.:

-питання проведення імунопрофілактики населення району тримати на особливому контролі;

орічно протягом вересня – жовтня забезпечити проведення  передсезонної   імунопрофілактики в групах ризику;

истематично здійснювати підвищення рівня професійної  підготовки осіб, що здійснюють заходи з імунопрофілактики;

ктивізувати проведення освітніх та просвітницьких заходів серед населення, в тому числі через засоби масової інформації, з метою поширення знань з питань імунопрофілактики.

Про епізоотичний стан на території району та здійснення  заходів щодо недопущення захворювання на  Африканськучуму свиней доповіла головний спеціаліст  управління  Держпродспоживслужби у Захарівському районі Радукан П. М.  Рішенням Координаційної ради рекомендовано  управлінню Держпродспоживслужби у Захарівському районі  активізувати здійснення заходів щодо забезпечення стабільної епізоотичної ситуації в районі, проведення профілактичної та роз’яснювальної роботи з населенням; селищним та сільським головам: 
-  забезпечити на підвідомчій території достовірний облік у повному обсязі тварин, які утримуються в особистих підсобних господарствах;
-   сприяти Держпродспоживслужбі в забезпеченні виконання профілактичних протиепізоотичних заходів на відповідній території та заходів щодо ліквідації інфекційних захворювань тварин.

Про заходи щодо запобігання та протидії корупції відповідно до Закону України  «Про  запобігання  корупції» доповіла Василинич Ю.С.,  керуючий справами районної ради.

 

      Не залишило байдужим нікого із присутніх обговорення питання про хід добровільного об’єднання територіальних громад району.

З грудня 2017 року Захарівська селищна рада та Перехрестівська сільська рада ініціювали  добровільне об’єднання територіальних громад на території району. Було проведено громадські слухання, в результаті яких Василівська, Йосипівська, Войничівська, Мар’янівська, Карабанівська, Онилівська, Новозаріцька сількі ради підтримали ініціативу добровільного об’єднання територіальних громад в Захарівську селищну територіальну громаду. Перехрестівська, Павлівська та Росіянівська сільські ради не проголосували за об’єднання, залишаться самостійними. 

Начальник фінансового управління   районної державної адміністрації Трач В.В. узагальнила показники розрахункового обсягу доходів Захарівської громади на 2018 рік (населення - 11 491 чол.). Прогноз власних доходів майбутньої ОТГ становить 19 445,7 грн. Всього ресурсів з урахуванням базової та додаткової дотацій – 44 221,3 грн. Навела основні цифри видатків на утримання установ майбутньої ОТГ:

-на утримання апарату управління – 4000,0 грн.;

-на освіту – 20669,5 грн.;

-на охорону здоров’я – 1164,0 грн.;

-на заклади культури -4311,2 грн.;

-видатки за рахунок місцевого бюджету – 34208,1 грн.


2018 03_16_news_1_img_1

2018 03_16_news_1_img_2

2018 03_16_news_1_img_3

2018 03_16_news_1_img_4

2018 03_16_news_1_img_5

2018 03_16_news_1_img_6

2018 03_16_news_1_img_7

2018 03_16_news_1_img_8

Календар новин

<< < Серпень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31