6 грудня - День Збройних сил України

Дорогі захисники Української держави! Наші земляки-солдати,  офіцери!


Щиро вітаємо всіх військовослужбовців з Днем Збройних сил України та бажаємо  енергії, завзяття, здорового бойового духу та міцності!

Офіційна історія відзначення Дня українського війська не така вже й довга, проте справжній вік Української армії сягає кількох століть, а її бойові традиції формувалися у важких кривавих війнах і конфліктах від Київської Русі, національно-визвольних війн українського народу,  Великої Вітчизняної війни і до нинішнього випробування на міцність та проявів незрівнянного героїзму в ході антитерористичної операції на Сході України.

Солдати і офіцери Збройних сил України гідно продовжують традиції своїх дідів і батьків, розуміють високу місію національної армії, призначення якої захищати суверенітет та незалежність держави. Бажаєш жити в мирі - готуйся до війни, - говорить мудре народне прислів’я. Армія — це один з основних елементів стабільного і впевненого розвитку Української держави, а тому й рівень забезпечення військових має бути відповідним до покладених на них завдань, аби проблеми оснащення і забезпечення армії не ставили під загрозу обороноздатність України.

Хай прийде мир на українську землю!

Бажаємо всім військовослужбовцям та членам їхніх родин незламної волі в подоланні труднощів військового буття, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я та звершення  мрій і побажань.

zz

З повагою

Голова Захарівської районної ради В.А.Думитрашко

Календар новин

<< < Грудень 2018 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31