Зустріч з Пресманом О.С.

Протягом останніх тижнів Народний депутат України Олександр Семенович Пресман провів ряд зустрічей з виборцями Захарівщини. Минулого тижня був у Перехрестівській, Затишанській громадах. 30 листопада – Павлівській та Йосипівській. Цього ж дня відбулася його зустріч із керівництвом, депутатами Захарівської районної ради та сільськими головами району. Був присутній також депутат обласної ради М.Д.Кузькевич.

 Як член бюджетного комітету Верховної Ради України О.С.Пресман переймається питаннями обговорення та розробки місцевих бюджетів на території 139-го виборчого округу. Як зазначив депутат, зараз  дуже важливий період, треба обдумати і проаналізувати всі пропозиції місцевих громад, визначити пріоритетні, для яких потрібне залучення фінансування держави і області. Олександр Семенович наголосив  очільникам громад на тому, що всі об’єкти, які подаватимуться на розгляд і включення до бюджету  як пріоритетні, повинні мати готову проектно-кошторисну документацію і висновки її експертизи, а також у місцевих бюджетах треба закласти ресурс для співфінансування.

Із проханням до селищних, сільських голів звернувся і голова Захарівської районної ради В.А.Думитрашко. У радах мають сформувати свої пропозиції щодо пріоритетних об’єктів. А ще пам’ятати, що для загального добра доведеться вирішувати і питання співфінансування, щоб, об’єднавши кошти всіх або кількох місцевих рад, спромогтися профінансувати якийсь із важливих об’єктів, бо цінова ситуація і масштаби робіт, а особливо це стосується ремонту і відновлення доріг, такі, що одній невеликій громаді не впоратися.

Загалом про проблемність здійснення ремонту доріг говорили багато і емоційно, згадували й славнозвісний Облавтодор та ризики співпраці з ним, відзначали позитивний досвід сусідніх районів щодо залучення до відновлення доріг сільгоспвиробників. Як от у Великомихайлівському, Кодимському та Балтському районах, де фермери, крім встановлених податків, ще відраховують певні суми з гектара, щоб прокласти дороги.

У результаті ділової розмови відразу було названо кілька важливих питань, над якими треба працювати всім разом, і Народному депутату, і депутатам обласної ради та місцевих рад. Це ремонт аварійного Захарівського НВК, будівництво очисних споруд у райлікарні. Районна рада передала Олександру Семеновичу також клопотання про сприяння у виділенні державного фінансування на придбання для хірургічного відділення Захарівської ЦРЛ медобладнання: лапароскопічної стойки  та ендоскопічної відеосистеми. Присутній на зустрічі хірург Чернєв  А.М. підтвердив, що це дозволить забезпечити роботу закладу на більш високому рівні та надавати людям якісні медпослуги.

Депутат районної ради Мартинюк І.І. звернувся до О.С.Пресмана щодо сприяння в залученні інвесторів для організації у районі якогось виробництва, відкриття мінізаводу тощо. Адже є земельні ділянки і пристосовані території, наприклад, колишнього заводу «Нептун», харчокомбінату.

Не раз повертався Олександр Семенович до думки про те, що найголовніше, що потрібно зараз для району і країни, - це відійти від сварок, сісти за «круглий стіл» і вирішувати робочі питання разом, тільки тоді депутати і керівники району матимуть електоральну підтримку, вдасться досягти позитивних результатів у роботі.

На завершення зустрічі Пресман О.С. анонсував справи, які будуть проведені за підтримки його фонду найближчим часом. Це і ярмарок до Дня Святого Миколая у райцентрі, і придбання солодких подарунків для дітей, організація традиційних новорічних ялинок на Морвокзалі, поїздки на виставу української драми «Город нашего детства».

 Щоб всі були об’єднані спільною справою - такою має бути, за  словами депутата, наша налаштованість на результативну роботу. 

DSCF1029

DSCF1033

DSCF1020 1

Календар новин

<< < Грудень 2018 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31