Бюджетна комісія

16 листопада відбулося засідання постійної комісії районної ради з бюджету, фінансово-економічних питань, регуляторної діяльності та питань спільної власності територіальних громад (голова – Топольницька  Н.Д.).

Розглянуто ряд листів структурних підрозділів Захарівської райдержадміністрації, бюджетних установ та закладів про  додаткове виділення коштів на відповідні потреби. Загалом обговорили перерозподіл близько 800 тис.грн.  Зокрема, комісія погодила виділення додаткового фінансування для КУ «Захарівська ЦРЛ», яке буде спрямоване на придбання медикаментів для невідкладної допомоги, дезинфікуючих розчинів, деякого обладнання. Відділу освіти, культури та молодіжної політики – на придбання новорічних подарунків, паливно-мастильних матеріалів, запчастин, вугілля, оформлення земельних ділянок під закладами освіти та ін.

Також свої висновки і рекомендації комісія винесла щодо запропонованих для опрацювання проектів рішень, серед них погодження продовження терміну дії договорів оренди приміщень у комунальних закладах, внесення змін до рішень районної ради про районний бюджет, до Програми інформатизації Захарівського району на 2015-2017 роки тощо.

Депутати розглянули та підтримали  такі проекти рішень:

1.Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 23 грудня 2016 року №115-VІІ «Про районний бюджет Захарівського району на 2017 рік».

Доповідач: Трач В.В.,  начальник фінансового управління Захарівської районної державної адміністрації.

2.Про внесення змін до рішення районної ради  від 16 грудня 2016 року № 109-VІІ «Про вихід із засновників комунального підприємства «Редакція газети «Новини Фрунзівщини».

3.Про затвердження акта приймання-передачі майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Захарівського району Одеської області.

4.Про надання погодження на продовження терміну дії договору оренди частини нежитлового приміщення в будівлі комунальної установи «Захарівська центральна  районна лікарня»  (РЦПМСД).

5.Про надання погодження на продовження терміну дії договору оренди частини нежитлового приміщення в будівлях комунального  закладу «Захарівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» (стоматологічні кабінети).

6. Про надання погодження на продовження терміну дії договору оренди частини нежитлового приміщення в будівлі комунальної установи «Захарівська центральна  районна лікарня» (МПП «Олександр С).

7. Про надання погодження на продовження терміну дії договору оренди частини нежитлового приміщення в будівлі комунальної  установи «Захарівська центральна районна лікарня»  (ТОВ Теплопостачальне підпр.).

8. Про погодження продовження терміну дії договору оренди від 30 грудня 2016 року частини  нежитлового приміщення в будівлі КЗ «Захарівська дитячо-юнацька спортивна школа».

9. Про внесення змін до рішення районної ради від 05 червня 2015 року №392-УІ  «Про затвердження Програми інформатизації Захарівського району на 2015-2017 роки» (зі змінами)

10.  Про зняття з балансу комунальної установи «Захарівська центральна районна лікарня» квартири.

Стосовно питання «Про погодження терміну дії договору оренди від  27 вересня 2014 року частини нежитлового приміщення  в будівлі КЗ «Захарівська дитяча музична школа» Захарівського району Одеської області» члени бюджетної комісії через відсутність на засіданні  з поважних причин директора  КЗ «Захарівська дитяча музична школа» Кусьє О.П. вирішили повторно   розглянути  питання  на  Президії районної ради. Також  внесли пропозицію  звернутися з  листом до директора  закладу щодо надання довідки про заборгованість з орендної плати  ФОП Резніченка О.О.

 

Питання  щодо надання згоди на оренду відкритого майданчика, на якому облаштовано тимчасовий намет площею 217,72 м2 для зберігання палива,  комісія також запропонувала розглянути  на Президії районної ради, перед цим звернутися до головного лікаря КУ «Захарівська центральна районна лікарня» з листом щодо надання копій технічної документації та документів про виділення земельної ділянки.

Календар новин

<< < Грудень 2018 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31