Підготовка до пленарного засідання дев’ятнадцятої сесії

З метою підготовки до пленарного засідання дев’ятнадцятої сесії 15 листопада п.р. відбулося засідання постійної комісії Захарівської районної ради з питань освіти, культури, охорони здоровя, молоді, спорту, соціальної політики та у справах пенсіонерів, інвалідів, ветеранів, очолює комісію Вітюк О.В.

На розгляд комісії надійшли листи Захарівської районної державної

адміністрації. Один з них стосовно припинення дії трудового  (контракту) з керівником КУ  «Захарівський районний центр обслуговування закладів освіти, культури та молодіжної політики» Сікорським С.М., який подав відповідну заяву. Після обговорення першого питання більшістю голосів членів комісії було рекомендовано перед прийняттям рішення про звільнення керівника за його заявою на пленарному засіданні 19-ї сесії заслухати звіт директора КУ Сікорського С.М. про діяльність установи.

 

Проект рішення районної ради «Про зміну назви та затвердження в новій редакції Статуту комунальної установи «Захарівський районний центр обслуговування закладів освіти та молодіжної політики», підготовлений районною державною адміністрацією, члени комісії також  запропонували перенести на одну з наступних сесій, оскільки перед вирішенням цього важливого питання спочатку слід заслухати доповідь начальника відділу з питань освіти, культури та молодіжної політики райдержадміністрації О.В.Воєділова про аналіз діяльності КУ та обгрунтування потреби у внесенні змін до її Статуту, з’ясувати, продумати, як при цих змінах буде проводитись обслуговування закладів культури тощо. Адже при нинішньому дефіциті бюджетних коштів повертатися знову до збільшення кількості штатних одиниць, а значить фінансування по закладах культури є нераціональним і не відповідає попереднім рішенням про необхідність оптимізації витрат на утримання бюджетних установ.

 

Розглянувши проекти ще двох рішень  «Про втрату чинності рішення районної ради від 24.03.2016 року №57-УІІ «Про розірвання контракту з головним лікарем комунальної установи «Фрунзівська центральна районна лікарня Фрунзівського району Одеської області» та рішення районної ради від 24.03.2016 року №58-УІІ «Про призначення на посаду головного лікаря КУ «Фрунзівська центральна районна лікарня» і «Про погодження продовження терміну дії контракту від 05.03.2013 року, укладеного між Фрунзівською (Захарівською) районною державною адміністрацією Одеської області та головним лікарем КУ «Захарівська  центральна районна лікарня» Левченком А.О.», комісія прийняла рішення не рекомендувати їх для розгляду на сесії, натомість заслухати звіт головного лікаря про його роботу.

 

Засідання комісії з питань законності, захисту прав громадян,

депутатської діяльності, місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою (голова комісії Твердохліб В.Ю.), заплановане цього ж дня на 14.00, на  жаль, не відбулось через відсутність кворуму: з п’яти депутатів були присутні лише двоє.

 2017 11_15_news_img_1

2017 11_15_news_img_2

Календар новин

<< < Серпень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31