28 червня – День Конституції України

Шановні земляки!

             Прийміть сердечні вітання з нагоди Дня Конституції України – Основного Закону нашої держави, в якому викристалізовано національну ідею, відображено ментальність українців, волю та прагнення українського народу до власної національної державності. Конституція наголошує на абсолютній цінності людини, її життя і здоров'я, честі й гідності, недоторканності та безпеки. Основний Закон є визначальним чинником забезпечення державного суверенітету України, консолідації суспільства, створення належних умов для самореалізації особистості.

Нехай же в цей урочистий день повсюди панує світлий настрій, у громадян міцніє почуття гордості за свою країну, за її Конституцію, що гарантує втілення мрій і сподівань на краще й благополучне життя у власній державі. І пам’ятаймо, що саме від нас, від кожного громадянина, його особистого внеску в спільну справу, від нашої працьовитості, від дотримання вимог законодавчих та нормативних актів залежить успішність нашої держави і те, чи стане наша Конституція не декларативним, а по-справжньому Основним Захоном України.

                Від усього серця бажаю вам мирного життя, міцного здоров'я та творчого натхнення, добробуту і затишку в ваших родинах, мудрості і далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень заради реалізації принципів Основного Закону нашої Вітчизни – народовладдя, гуманізму та законності.

                Із святом вас, дорогі співвітчизники!

 

                 Виконуючий обов’язки голови Захарівської районної ради В.М.Іванов


18074091

Календар новин

<< < Грудень 2018 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31