Відкрите засідання Форуму місцевого розвитку в Захарівському районі

22 червня 2017 року відбулося відкрите засідання Форуму місцевого розвитку в Захарівському районі, який проводився в рамках спільного проекту Агентства розвитку Австрії та програми розвитку ООН в Україні «Сталий розвиток сільських територій Чернівецької та Одеської областей». Тема Форуму: Розгортання компоненту з несільськогосподарських бізнес-ініціатив Проекту ААР/ПРООН.

                Районна рада запросила до участі в Форумі представників Затишанської та Перехрестівської громад, задіяних в реалізації Проекту, посадових осіб, депутатів, підприємців та зацікавлених представників громадськості. Захід відбувся в приміщенні СОУП (самоорганізуючий учбовий простір) в районному Будинку культури.

                Форум розпочав свою роботу з урочистої події: голови Захарівської районної ради В.А.Думитрашко та Захарівської районної державної адміністрації І.І.Стебловський підписали Угоду про партнерство між Програмою розвитку організації Об’єднаних Націй та Захарівською РДА і Захарівською райрадою. Від імені Перехрестівської громади окрему Угоду підписав сільський голова Грекуляк В.І. Далі Угоди надійдуть на підпис Міжнародного менеджера проекту ПРООН Хендріка ван Зіла.

 

                Перед членами громадських організацій «Відродження села Перехрестове» та «За добробут Затишанської громади» виступили Багмет М,А., заступник начальника-начальник Захарівського відділення Роздільнянської об’єднаної державної податкової інспекції, з інформацією щодо особливостей організації, реєстрації та оподаткування підприємств малого бізнесу; Єйнікова Р.І., заступник директора районного центру зайнятості, щодо можливостей ЦЗ з підтримки малого бізнесу.

 

                Координатор Проекту в Одеській області Т.Л.Маяк зробила презентацію про особливості впровадження економічного компоненту Проекту підтримки несільськогосподарських ініціатив громади. У невимушеній атмосфері спільної зацікавленості обговорили пріоритетні напрямки економічної діяльності в громадах, ознайомилися з анкетами, які будуть заповнені жителями Перехрестового і Затишшя, що бажають взяти  участь у конкурсі на здобуття гранту (близько 3 тис. євро на бізнес-ініціативу). Адже вже за два тижні, 6 липня п.р., заплановані збори громадян, на яких самі жителі оберуть по три проекти від громади для направлення їх авторів на навчання до бізнес-школи. Громади очікують, що переможці розпочнуть свої бізнес-проекти і надаватимуть людям необхідні їм послуги, наприклад з ремонту одягу, взуття, побутової техніки, чи організації дозвілля дітей  тощо.

                Аналізуючи хід роботи з підготовки мікропроектів по ремонту Перехрестівського дитячого садка і Затишанського НВК, Т.Л.Маяк зазначила, що заповільно працюють проектанти, проте висловила сподівання, що всі процедури вдасться провести у визначені терміни. Зараз громадські організації активно працюють з жителями громад над збором необхідних 5 % коштів від вартості проекту.

2017 06_22_frunz_news_2_pic_1

2017 06_22_frunz_news_2_pic_2

2017 06_22_frunz_news_2_pic_3

2017 06_22_frunz_news_2_pic_4

2017 06_22_frunz_news_2_pic_5

Календар новин

<< < Грудень 2018 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31