14 травня 2017 року в Україні відзначається День матері. Вітання голови Захарівської районної ради В.Думитрашка з Днем матері

Дорогі жінки, милі наші берегині,  матері!

Дозвольте привітати Вас і висловити слова поваги до високої місії Матері, яку Ви з гідністю виконуєте в житті.

 

З народження і до кінця наших днів у свідомості кожної людини живе образ матері, який є уособленням ніжності й любові, щирості й душевного тепла, вірності, краси і людяності.

Матері – істинні берегині родинного тепла й затишку, національної історії і культури. Виховуючи і наставляючи дітей, матері  плекають в них любов до рідної землі, до праці, цим самим дбають про духовність та моральність  українського народу.

Зі звуку-сльозинки народжується на світ святе слово «мама», яке вимовляє дитина. Але цю мить не вловити, як і не вловити того дня, коли вперше над колискою нахилилась мати. Шанування матері – один з найсвятіших обов`язків людини і неоплатних боргів дітей.

 

Унікальною цінністю та надзвичайною гордістю України є багатодітні родини. Це особливі сім’ї, бо дітям змалечку прищеплюють людяність, любов до праці, вміння берегти та підтримувати найкращі українські сімейні традиції.

Відома істина стверджує, що недостатньо лише народити дитину, її необхідно виховати доброю, чуйною, порядною людиною, дати їй належну освіту і допомогти знайти своє місце у житті. А щасливі діти ростуть лише в дружній родині й під опікою щасливих батьків.

Прийміть слова вдячності за те, що саме вашими,  дорогі матері, терпінням і добрими серцями, ніжністю і піклуванням про малих і дорослих своїх дітей, тримається  наше життя, стає світлішим і сповненим любов’ю!

Нехай  ваші мрії неодмінно здійснюються, завжди поруч буде міцне чоловіче плече, а ваші  оселі повняться веселим  щебетом дітей та внуків!

Бажаю всім матерям міцного здоров’я, Божого благословення вашим багатодітним родинам. Миру, добра вам, благополуччя, прихильності долі, здоров’я й радості на довгі  та щасливі літа!

 

 

Урочистості в Захарівці відбулися 13 травня в районному Будинку культури.

За материнську самовідданість, народження і виховання дітей, забезпечення умов для їх всебічного розвитку та з нагоди свята – Дня матері грамотами районної ради  було відзначено багатодітних матерів, які народили  сімох і більше дітей:

 

Буклив Ніну Миколаївну, с. Перехрестове;

Лукиян Марію Миколаївну, с. Войничеве;

Люшненко Валентину Василівну, смт. Затишшя;

Мамулат Клавдію Олександрівну, с. Самійлівка;

Пую Марію Миколаївну, с. Торосове;

Руду Наталію Миколаївну, с. Карабанове;

Ручку Надію Степанівну, с. Торосове;

Фуркало Єлизавету Антонівну; смт. Затишшя;

Южбабенко Василину Костянтинівну, с. Онилове.

 

         Про подарунки, святкову програму і настрій подбали працівники відділу з питань освіти, культури та молодіжної політики Захарівської районної державної адміністрації.

2017 05_13_День_матері

Календар новин

<< < Грудень 2018 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31