5 квітня Захарівська районна рада провела нараду з селищними, сільськими головами району

З необхідною для очільників громад інформацією виступили керівники районної ради, структурних підрозіділів райдержадміністрації та установ району. 

Першим розглянули питання «Про виконання планувальних заходів територіальної оборони для організації відпрацювання вимог, зазначених у розпорядженні  начальника штабу зони територіальної оборони – тимчасово виконуючого обов’язки військового комісара  Одеського обласного військового комісаріату від 28 березня 2017 року № 2083 «Щодо  виконання планувальних заходів територіальної оборони в районах територіальної оборони. Порядок планування призову, реалізація запланованих заходів та відбір кандидатів на військову службу за контрактом». У своїх виступах посадовці Морозюк О.І, заступник військового комісара з територіальної оборони Фрунзівського райвійськкомату, Григор’єв І.В., т.в.о. заступника голови Захарівської райдержадміністрації, наголошували на крайній потребі оперативно виконати всі вимоги розпорядчих документів, об’єднавши зусилля органів місцевого самоврядування і виконавчих органів, розробивши віджповідні програми для фінансування заходів територіальної оборони. 

Про проект районної Програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб та молоді з їх числа  на 2017 – 2018 роки, який має бути представлено на наступній сесії районної ради, поінформував Григоренко М.В., т.в.о. начальника служби у справах дітей Захарівської  районної державної адміністрації. На сьогодні на квартирному обліку в районі перебуває 44 статусних особи, остаточний перелік потрібно формувати з активною участю місцевих рад. Саме від них необхідна інформація про достовірні дані щодо постановки на квартирний облік, наявність житлового фонду, середню вартість житла, виділення фінансового ресурсу. Голова районної ради Думитрашко В.А.  уточнив, що з районного бюджету планується виділити 300 тис. грн. на цю програму, а обласний бюджет своїм рішенням визначив спрямування 5 мільйонів гривень на всі райони. 

Заступник голови Захарівської районної ради Іванов В.М. поінформував про щорічний обласний конкурс сільських та селищних рад з розвитку соціальної інфраструктури населених пунктів. У ході обговорення цього питання селищні, сільські голови підтримали рішення про проведення районного конкурсу, при цьому передбачити в положенні виділення категорій рад відповідно до кількості мешканців. У обласному конкурсі участі вирішили не брати. Детально зупинився виступаючий також на рішеннях Одеської обласної ради, прийнятих 21 березня п.р., в т.ч. про виділення в 2017 році коштів селищним, сільським радам на ремонт і реконструкцію об’єктів соціальної сфери, доріг у населених пунктах. 

Про реалізацію в районі  Програми з підтримки індивідуального житлового будівництва на селі „Власний дім” на 2017 - 2020 роки: вимоги щодо отримання кредиту сільськими мешканцями та новації, відображені в Програмі, затвердженій сесією районної ради 31 березня 2017 р. повідомив Бондарчук С.В., начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Захарівської районної державної адміністрації. Зокрема він звернув увагу на те, що проектно-кошторисна документація на спорудження, добудову, реконструкцію житлового будинку або прокладання інженерних мереж  буде виготовлятися на підставі Повідомлення про початок виконання будівельних робіт, зареєстрованого в Департаменті державного архітектурно-будівельного контролю. Видача  кредиту  здійснюється  в  міру виконання  робіт  згідно  з актами  про  завершення  попередніх  етапів  будівництва  житлового  будинку, будівництва інженерних мереж, складеними позичальником, підрядною організацією, представниками Фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» та представниками органів місцевого самоврядування, у разі виконання робіт власними силами позичальника – позичальником, представником Фонду та представником органів місцевого самоврядування.  Перевірка освоєння та цільового використання кредиту оформляється актом, який підписується представником Фонду, позичальником та представниками органів місцевого самоврядування.

            Новим у Програмі є також можливість виділення кредиту для придбання молодняку великої рогатої худоби, свиней. 

Селищним, сільським головам надано  План-графік підвищення кваліфікації державних службовців 1-5  груп оплати праці та посадових осіб місцевого самоврядування ІV категорії посад (селищні, сільські голови, заступник голови районної ради) в ОРІДУ НАДУ при Президентові України на 2017 рік та запропоновано визначитися з терміном підвищення кваліфікації у поточному році. 

Начальник фінансового управління Захарівської райдержадміністрації Трач В.В.  проаналізувала деякі питання виконання бюджетів селищних, сільських рад, зосередила увагу присутніх на проблемних питаннях наповнення бюджетів і виконання планових показників.

 

20170405 100258

20170405 100248

20170405 100128

Календар новин

<< < Грудень 2018 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31