Засідання Координаційної ради від 02.02.2017 року

02 лютого 2017 р. відбулося засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Захарівської районної ради.

Члени координаційної ради розглянули важливі питання.

Проект плану роботи Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Захарівської районної ради на 2017 рік запропонував голова  районної ради Думитрашко В.А. Члени ради схвалили проект відповідного рішення.

 Бурхливе обговорення питання про перспективи формування об’єднаних територіальних громад Захарівського району в поточному році засвідчило, наскільки це важливо для  присутніх, адже асоціюється  в усіх з перспективами існування району. Голова районної ради поінформував про заплановану на 14 лютого п.р. нараду з цих питань, що відбудеться в обласній раді. В.А.Думитрашко готується доповісти обласному керівництву про позицію лідерів громад району. А вона на сьогодні така, що остаточне рішення ще не визріло. Селищні, сільські голови взяли до уваги інформацію т.в.о. начальника відділу з питань економіки, інвестицій та агропромислового розвитку Захарівської райдержадміністрації Сліпченко К.М. про опрацьовані варіанти створення ОТГ, а саме Захарівська ОТГ у складі 11 селищної і сільських рад та Перехрестівська ОТГ, до якої можуть приєднатися Перехрестівська, Новозаріцька і Онилівська сільські ради. Та попереду ще низка сходів громадян, які мають це обговорити. В.А.Думитрашко висловив свою позицію: він проти того, щоб дробити фінансовий ресурс району і тим самим його ослаблювати. Перехрестівський сільський голова Грекуляк В.І. наголосив на тому, що відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» можливі інші варіанти об’єднання, якщо громади приймуть рішення, оформлять пакети документів і подадуть на розгляд облдержадміністрації.

Голова Захарівської райдержадміністрації Д.І.Франчук зауважив, що новостворена громада має характеризуватися перш за все наявністю підприємств, можливістю створенням нових робочих місць, має показати перспективи розвитку, саме це буде плюсом при прийнятті рішень про її утворення.

В.І.Грекуляк вкотре нарікав на те, що всі інвестиційні пропозиції осідають у Захарівці. На це члени координаційної ради слушно зауважили, що Захарівка – найбільший адміністративний центр, має порівняно краще розвинену інфраструктуру, кадрове забезпечення. Інвесторам економічно вигідніше працювати у райцентрі та й, зрештою, рішення про розміщення виробничих потужносте приймає сам інвестор.

З цікавістю слухали присутні виступ голови новоствореної ОТГ Г.М.Топольницького про перші враження, кроки, рішення, проблеми об’єднаної Затишанської громади.

 Про забезпечення благоустрою населених пунктів Захарівського району в 2017-2020 роках доповіла головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури та ЖКГ Захарівської райдержадміністрації  Прутіян І.П. За результатами розгляду було прийнято рішення рекомендувати  селищним, сільським радам Захарівського району:

-розробити та затвердити місцеві програми з благоустрою населених пунктів, забезпечити їх виконання;

-передбачити в планах роботи і забезпечити проведення: Всеукраїнської щорічної акції «За чисте довкілля» (перед Великоднем та іншими державними святами), днів благоустрою в населених пунктах тощо;

-утримання в належному стані та збереження зелених насаджень;

-облаштування відповідно до встановлених  нормативів санітарних зон обєктів водозабезпечення, сміттєзвалищ;

-вживати заходів щодо запобігання утворенню стихійних сміттєзвалищ;

-постійний контроль та нагляд за дотриманням  санітарних правил  утримання вулиць, дворів, кладовищ та інших територій населених пунктів, а також місць громадського користування.

 Про вивчення питання організації роботи соціальних працівників з обслуговування одиноких, непрацездатних громадян  на території району, прийняття рішень про встановлення догляду за громадянами, нездатними до самообслуговування, оформлення необхідних документів, зокрема медичних висновків, доповіли заступник голови Захарівської районної ради                    Іванов В.М., начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Кожухар О.В., директор Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) райдержадміністрації Гамарц Т.В., заступник головного лікаря КЗ «Захарівський РЦ ПМСД» Чмир Н.М.

Після жвавого обговорення члени Координаційної ради проголосували за проект рішення, в якому рекомендували  управлінню соціального захисту  населення Захарівської районної державної адміністрації:

-розробити пакет документів, що подається до заяви про встановлення догляду;

-до заяви про встановлення догляду обовязково додавати довідку сільської ради про те, що громадянин зареєстрований та проживає на території сільської, селищної ради; про те, що громадянин потребує постійної сторонньої допомоги;

-протягом місяця обновити відповідні документи та перелік осіб, яких обслуговують соціальні працівники Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Захарівської районної державної адміністрації.

Рекомендували Територіальному центру протягом  5 днів переглянути розмір плати за соціальні послуги, що  надаються згідно з постановою КМУ від 14.01.2004 року №12 «Про порядок надання платних соціальних послуг та затвердження їх переліку»,   на 2017 рік.

Про електронне декларування майна, доходів,  витрат і зобов’язань фінансового характеру за 2016 рік посадових осіб місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад поінформувала керуючий справами  районної ради Василинич Ю.С.

Голова районної ради В.А.Думитрашко також ознайомив членів Координаційної ради з рядом листів, що надійшли районній раді, та заплановані на найближчий час заходи.

 16473429 146344895872305_6484771447045373586_n

16472807 146345102538951_2913927883431167661_n

16473788 146345262538935_8549967081668175976_n

Календар новин

<< < Травень 2018 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31