Підписання меморандуму про партнерство

Першого лютого у будівлі обласної ради відбулося підписання меморандуму про партнерство міжОдеською обласною радою, Одеською обласною державною адміністрацією та ПРООН щодовпровадження проекту «Сталий розвиток сільських територій Чернівецької та Одеської областей».

У засіданні взяли участь перший заступник голови обласної ради Олег Радковський, заступникголови обласної ради Юрій Дімчогло, тимчасово виконуючий обов’язки першого заступникаобласної державної адміністрації Марина Зінченко, посол Австрії в Україні Герміне Поппеллер,Хендрік ван Зіл – Міжнародний менеджер проекту, голова правління Асоціації громад (ОТГ)Одеської області Тетяна Жарська, голова Захарівської районної ради Думитрашко Вячеслав Анатолійович.

Презентацію проекту, що фінансується Австрійською Агенцією Розвитку, здійснив Хендрік ван Зіл-Міжнародний менеджер проекту, який повідомив присутнім, що проект спрямовано на поліпшеннярівня добробуту та життя найбільш уразливих груп населення у Чернівецькій та Одеськійобластях. За фінансової підтримки Агентства розвитку Австрії буде охоплено більше 150 000 осіб,які проживають в обласних центрах та принаймні 18 сіл, селищ та районів. Проект такожстимулюватиме участь громадян у місцевому самоврядуванні та заохочуватиме впровадженняініціатив на рівні громад, зосереджуючи увагу на інклюзивності та охопленні найбільшнезахищених верств.

Проект працюватиме за двома напрямками:

1. Зміцнення потенціалу місцевих громад, місцевих органів влади та вищих навчальнихзакладів щодо застосування принципів розвитку, орієнтованого на громаду, спільноговрядування та надання послуг.

2. Сприяння розвитку малих ферм та несільськогосподарських підприємств у сільських таприміських районах.

В рамках проекту буде реалізовано 9 мікропроектів енергозбереження та енергоефективності узакладах освіти, 9 мікропроектів несільськогосподарського напрямку – організація навчання дляфізичних осіб-підприємців та фінансування купівлі обладнання для здійснення їх діяльності тазаплановано підтримку ініціативи ОТГ Лиманського району – створення сільськогосподарськогокооперативу та надання фінансової допомоги.

Про свою участь у заході та пропозицію ознайомитися з проектами, обдумати перспективи участі в новому В.А.Думитрашко поінформував селищних, сільських голів району на Координаційній раді з питань місцевого самоврядування при голові районної ради, яке відбулося 02 лютого поточного року.


DSC 3978-670x441

Календар новин

<< < Жовтень 2018 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31