Нагородження лауреатів щорічної Премії талановитої молоді

Більше тридцяти наших земляків як представники талановитої молоді стали черговими лауреатами щорічної Премії Одеської облради.  З перемогою їх привітав голова обласної ради Анатолій Урбанський. В цьому році було розглянуто 99 заявок на участь у конкурсі. В результаті ретельної роботи журі відібрало 38 переможців у 10-ти номінаціях, які охоплюють найрізноманітніші сфери нашого життя. Нагадаємо, що до участі у змаганні на здобуття премії допускаються школярі, студенти, молоді фахівці Одещини віком від 14 до 35 років, які досягли особливих успіхів у професійній, науковій, творчій, громадській діяльності та спорті.

 

«Ви робите велику справу, і я радий, що обласна рада може відзначити хоча б частину людей, які є гордістю і надією нашої країни. Підкреслюючи вашу роботу, ми показуємо, що живемо і розвиваємося. Я дійсно відчуваю гордість за те, що в нашій Одеській області є такі таланти. Сьогоднішні нагороди мають не тільки матеріальну, а й моральну складову. Упевнений, що вони послужать стимулом для подальшої роботи!», – наголосив Анатолій Урбанський, вітаючи переможців.

Ми щиро вітаємо Ісір Вікторію Георгіївну, випускницю навчально-виховного комплексу (загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» с. Леніне з присудженням ІІІ місця та премії в розмірі 5 тис. грн. в номінації «ЗОЛОТА НАДІЯ ОДЕЩИНИ».

 

Ісір Вікторія – активна учасниця і переможець районного та обласного турів Всеукраїнського фестивалю дитячої творчості, протягом п’яти років була лауреатом І ступеня в номінації «Читці». Переможець районної виставки досягнень юних натуралістів «Щедрість рідної землі» (2015 р.). Районного та обласного етапів Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна» (2015 р.); шкільного та районного етапів V і VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Г.Шевченка, ХV і ХVІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика (2016 р.). Вікторія глибоко цікавиться і займається фольклористикою, історією рідного краю, це спонукало її до участі в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук,  в якому вона посіла ІІІ місце – у 2015 р., ІІ призове місце – у 2016 р. Роботу було представлено в відділенні «Літературознавство, фольклористика та мистецтвознавство» в секції фольклористики. Тема роботи «Традиції, звичаї та обряди рідного краю». У ній яскраво відображено переконання Вікторії в тому, що, як і рідна мова, звичаї, що являють собою закони, якими українці керувались щоденно,  об'єднують людей в один народ,  у виключній  цінності духовної культури окремої людини і народу взагалі. Це її особистий вагомий внесок у забезпечення збереження і розвитку народної творчості українців.

лауреати премії талановитої молоді 2016

Календар новин

<< < Червень 2018 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30