21 листопада – День працівників сільського господарства

Шановні працівники сільськогосподарської галузі району!

 

За доброю традицією в останні осінні  дні  ми відзначаємо одне з найбільших загальноукраїнських професійних свят - День працівників сільського господарства. 

Саме в цю пору  року, коли осінь увінчує зусилля людей, винагороджує їх  за всі труди і тривоги, ми підраховуємо свої здобутки, виявляємо недоліки і прорахунки, плануємо виробництво на новий сільськогосподарський рік. 

Праця на землі завжди  була і є важкою й копіткою. Адже хлібороби, прагнучи нагодувати свій народ, протистоять  примхам погоди, економічним труднощам, демонструють не тільки майстерність, а й високу самосвідомість. 

Виробництво, яке знаходиться  під відкритим  небом і залежить від кліматичних  умов, завжди має свої ризики, і саме ці фактори  дуже впливають на кінцеві результати праці. До цих проблем  додається і те, що далеко не все зроблено Урядом, Верховною Радою  щодо  вирішення  гострих проблем села. 

Проте, незважаючи  на всі труднощі, сільгосппідприємства нашого  району домагаються непоганих результатів. Більшість сільськогосподарських  підприємств Захарівщини докладають максимум  зусиль, щоб вчасно провести  весь комплекс сільськогосподарських робіт,  отримати хороші врожаї, які забезпечують стабільне  фінансово-економічне  становище,  дають можливість   повністю проводити  розрахунки  із заробітної плати, сплачувати податки та отримувати  прибутки, купувати нову техніку і допомагати своїм громадам. 

               Від щирого серця вітаю Вас - трудівників полів і ферм, спеціалістів, керівників агропідприємств, усіх, хто обрав справою свого життя  працю на землі, цю споконвічну наймирнішу і найблагороднішу професію,  - з Днем працівників сільського господарства України. 

             Бажаю Вам багатих урожаїв, високих заробітків і надійних партнерів, успішної реалізації продукції. Від щирого серця висловлюю вдячність за те, що Ви були і залишаєтеся годувальниками усієї України.

               Щиро бажаю процвітання  кожному сільськогосподарському підприємству,  благополуччя,  щастя кожній сільській родині!

 

                                      Голова Захарівської районної ради В.Думитрашко


images

Календар новин

<< < Червень 2018 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30