Сьогодні, 16 жовтня 2019 року, відбулось святкування 30-річчя з дня заснування Комунального закладу «Захарівська дитячо-юнацька спортивна школа»

Із вітальним словом виступив голова Захарівської районної ради Думитрашко В.А. Він вручив керівнику закладу - ювіляру подарунок - газонокосилку та грамоти.

Грамотами Захарівської районної ради були нагороджені:

Колектив Комунального закладу «Захарівська дитячо-юнацька спортивна школа»;

БАДЮЛА Петра Георгійовича, директора Комунального закладу «Захарівська дитячо-юнацька спортивна школа»;

ГАВРИЛЕНКО Ольгу Іванівну, технічного працівника Комунального закладу «Захарівська дитячо-юнацька спортивна школа»;

ГАЙДАЙЧУКА Сергія Георгійовича, вчителя Комунального закладу «Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» с. Перехрестове Захарівського району Одеської області;

КИРТОКУ Анатолія Володимировича, вчителя Комунального закладу «Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» с. Павлівка Захарівського району Одеської області;

КОПИЛЬЦІВА Андрія Федоровича, сторожа Комунального закладу «Захарівська дитячо-юнацька спортивна школа»;

КУЩЕНКА Юрія Павловича, вчителя Комунального закладу«Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» с. Торосове Захарівського району Одеської області;

МЕЛЬНИЧЕНКА Романа Юрійовича, вчителя Комунального закладу«Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» с. Новопавлівка Захарівського району Одеської області;

ПАРАЩУКА Василя Івановича, ветерана спорту.

DSCN1602

DSCN1602

DSCN1602

DSCN1602

DSCN1602

DSCN1602

DSCN1602

DSCN1602

DSCN1602

DSCN1602

DSCN1602

DSCN1602

DSCN1602

DSCN1602

DSCN1602

30 років ДЮСШ

Без названия

Від імені депутатського корпусу та виконавчого апарату Захарівської районної ради вітаємо славний колектив Комунального закладу «Захарівська дитячо-юнацька спортивна школа» з 30-річчям з дня заснування.

Ми вдячні Вам за ці три десятиліття плідної і сумлінної праці, спрямованої на розвиток спорту і фізичної культури в Захарівському районі, за виховання у підростаючого покоління любові до занять різними видами спорту, формування у них активної життєвої позиції, свідомого вибору здорового способу життя, колективізму, бійцівського характеру.

Щиро бажаємо педагогам і вихованцям спортивної школи невичерпної енергії та успіхів, нових яскравих досягнень, цікавих і переможних для Вас змагань.

Хай Ваші здобутки завжди будуть справжньою гордістю і славою рідного краю, невпинно зростає якість освітніх послуг та рівень підготовки учнів спортивної школи!

Від усієї душі бажаємо гарних умов для продуктивної і успішної творчої праці!

З повагою

Голова Захарівської районної ради В.А.Думитрашко

12 жовтня 2019 року Мар'янівська сільська рада Захарівського району відсвяткувала День села

DSCN1588

DSCN1590

DSCN1592

DSCN1593

DSCN1597

DSCN1599

11 жовтня 2019 року Василівська сільська рада Захарівського району відсвяткувала День села

Фоторепортаж з урочистостей з нагоди Дня захисника України

2019 10_10_news_1_img_1

2019 10_10_news_1_img_2

2019 10_10_news_1_img_3

2019 10_10_news_1_img_4

2019 10_10_news_1_img_5

2019 10_10_news_1_img_6

2019 10_10_news_1_img_7

2019 10_10_news_1_img_8

2019 10_10_news_1_img_9

2019 10_10_news_1_img_10

2019 10_10_news_1_img_11

2019 10_10_news_1_img_12

2019 10_10_news_1_img_13

2019 10_10_news_1_img_14

2019 10_10_news_1_img_15

2019 10_10_news_1_img_16

Вітання голови Захарівської районної ради В.А.Думитрашка з Днем захисника України

2019 10_09_news_1_img_1

Дорогі земляки!

Прийміть щирі вітання із Днем захисника України, Днем українського козацтва!

Поздоровляємо всіх, хто несе крізь життя багаті і славні ратні традиції українців,  проявляє мужність і героїзм, шанує пам’ять про оборонців та визволителів рідної землі на всіх етапах її історії, далекої і нинішньої, - славетні історичні подвиги українського козацтва минулих століть і звитяжні події сучасного періоду українського державотворення та відродження українського війська, його боєздатності і сили.

14 жовтня українці святкують одразу три свята. Перше – Свято Покрови Божої Матері, друге – День українського козацтва, третє свято, зовсім молоде – День захисника України. Усі ці свята дуже взаємопов’язані й виникали послідовно.

День Покрови Пресвятої Богородиці - одне із найбільш шанованих в Україні. Зі святом Покрови співпадає святкування Дня українського козацтва. З давніх-давен Божа Матір вважалася покровителькою усього українського козацтва, саме у цей день, козаки збирали Велику раду, на котрій обирали гетьмана й визначалися з подальшими військовими планами.

Козаки настільки глибоко й щиро шанували образ Покрови Божої Матері, вірили у її силу й урочисто святкували цей день, що у народі закріпилася й друга назва свята – Козацька Покрова.

Певно, не знайдеться в Україні людини, яка б не знала про козаків. Про них складено безліч творів, книжок і фільмів. Про козацький рід співається й у нашому державному гімні. Образ сміливого парубка, котрий захищає честь та волю нашого народу, міцно закарбувався у пам’яті поколінь. Тож, козак в українській культурі – звитяжний воїн, озброєний захисник Вітчизни, що боронить віру, гідність та звичаї усього нашого народу.

Унікальність історії українського народу полягає в тому, що в козаччині виявлявся потяг до волі наших предків. І сьогодні багато хто з нас має козацькі прізвища, що ніби доводить причетність кожного до нашої історії. І головне – у багатьох наших чоловіків є міцний козацький дух, що покликав їх відстоювати рідну землю на східних рубежах.

Регулярні напади на українські землі кримських татар й турків, примушували українців боронити території. Якби наші предки не вигадали якогось дієвого способу оборони, цілком ймовірно. що український народ стерли б з лиця землі. Тож такою силою й стали козаки, які захищали не лише Україну, а фактично всю Європу. Козацтво ширилося й розросталося, а постійна небезпека раптових військових дій дуже загартувала й без того міцних воїнів.

Перший потужний спалах відродження власної державності припав на Козацьку добу. Друга спроба вибороти незалежність українського народу й держави здійснювалася у тяжкі 1917-1920 роки.

Третя – уже в наш час – під час розпаду радянської імперії, коли прокинувся волелюбний інтерес до власної історії й генетичної пам'яті.

Четверта хвиля цього інтересу, – напевно, сьогоднішня, це відсіч російському збройному вторгненню, внаслідок чого підсилилися європейські та антирадянські тенденції.

Захисник Вітчизни – це завжди взірець реального, дієвого патріотизму для кожної чесної людини і свідомого громадянина, наочне свідчення єдності всіх поколінь нашого народу.

Нехай овіяне славою свято додасть вам енергії та оптимізму, прагнення примножувати свій внесок у будівничий потенціал та оборонну міць держави!

З нагоди свята мужній і сильній частині українства бажаю міцного здоров’я, добра і  щастя, віри в перемоги і духовних сил, злагоди.

Нехай мир, спокій і добробут, за які віддавали і віддають життя справжні захисники України, повернуться на панівне місце у ваших родинах, на нашій землі!

Слава захисникам України! Слава Україні!

Фоторепортаж з свткування 55-річчя Затишанського НВК

2019 10_07_news_1_img_1

2019 10_07_news_1_img_2

2019 10_07_news_1_img_3

2019 10_07_news_1_img_4

2019 10_07_news_1_img_5

2019 10_07_news_1_img_6

2019 10_07_news_1_img_7

8 жовтня – День юриста

2019 10_07_news_1_img_1

Шановні служителі закону!

Сердечно вітаємо вас із професійним святом – Днем юриста!

Вплив юристів на всі політичні та соціально-економічні процеси в державі важко переоцінити. Своєю багатогранною діяльністю, яка за роки незалежності набула нового змісту, ви активно сприяєте руху України шляхом побудови демократичної держави європейського типу, найбільшою цінністю якої є верховенство права, утвердження і забезпечення прав і свобод людини.

Твердо віримо, що високий професіоналізм, усвідомлене почуття відповідальності допоможуть вам, шановні юристи, завжди бути на висоті вимог нашої доби. Бажаємо вам плідної роботи та подальших успіхів у зміцненні законності та правопорядку, здоров’я, щастя, родинного добробуту на довгі роки!

З повагою

Голова Захарівської районної ради В.А. Думитрашко

06 жовтня – День працівників освіти.

2019 10_04_news_2_img_1

Дорогі вчителі, шановні працівники навчальних закладів Захарівщини!

Щиро вітаємо освітянську спільноту району зі святом, що є не тільки професійним, а й справді всенародним, бо не обминає піднесеним настроєм, неповторною атмосферою, почуттям поваги і вдячності нікого з педагогів.

Завдячуючи розуму, хисту, умінню і досвіду Учителя, молоде покоління готується до дорослого життя, готується продовжити невпинний рух українського суспільства в європейському напрямку.

Кожен справжній вчитель жагою до знань, добротою і бажанням покращити світ щедро ділиться з дітьми. Саме тому Вам, шановні педагоги, вірять, Вас люблять і шанують. Діти пізнають життя за вчинками батьків і педагогів. Ви здійснюєте зв’язок часів, продовжуючись у своїх учнях. Кожен з нас вдячно згадує свого Вчителя – того, котрий долучив до книги, запалив іскорку знань, був старшим другом і порадником, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами.

Щира вдячність всім, хто сповна віддається прекрасному покликанню педагога, тисячократно повторюючись у молодій зміні кращими своїми рисами і якостями. Нехай ваша праця буде повсякчас осяяна вашою наснагою, творчою енергією, адже ви даєте молодій зміні старт у широкий світ і майбутнє. Це позитивне налаштування означає для кожної дитини дуже багато, готує її до життя, допомагає стати впевненішою і здатною захистити свої та суспільні інтереси, а отже бути громадянином.

Бажаю всім вчителям добрих, розумних, успішних учнів, які знайшли себе в житті, визнання державою вашої праці, щоб ніколи жоден педагог не шкодував щодо обраної професії. Здоров’я і мирної праці!

З повагою

Голова Захарівської районної ради В.А.Думитрашко

Затишанському НВК

2019 10_04_news_1_img_1

Від імені депутатського корпусу та виконавчого апарату Захарівської районної ради вітаємо славний колектив Опорного закладу «Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний заклад» смт. Затишшя Захарівського району Одеської області з 55-річчям.

Щиро бажаємо подальшого розвитку, процвітання, зміцнення матеріально-технічної бази.

І найголовніше – успішних і життєрадісних учнів та вихованців, яким трудовий колектив школи і надалі ефективно передаватиме свої знання та вміння, бажання удосконалюватися та змінювати життя на краще, невичерпну енергію і високий професіоналізм.

Хай же множаться Ваші успіхи і досягнення, невпинно зростає якість освітніх послуг та рівень підготовки учнів!

Хай у Вас завжди вистачає сил і завзяття для майбутніх досягнень на ниві служіння народу України, поступального розвитку Захарівщини і рідної Затишанської громади.

Від усієї душі бажаємо гарних умов для продуктивної і успішної творчої праці!

З повагою

В.А. Думитрашко, голова Захарівської районної ради

Позачергова тридцять четверта сесія Захарівської районної ради сьомого скликання відбулася 02 жовтня 2019 р.

На сесію запрошені: голова Захарівської районної державної адміністрації Осійчук О.К., селищні, сільські голови, керівники комунальних установ, закладів та підприємств району, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

Для виконання своїх депутатських обов’язків зареєструвалися в сесійній залі 16 депутатів з 26, в голосуванні взяли участь 16 депутатів. Результати пофракційного аналізу:

«Солідарність» - 5 депутатів (всього у складі фракції 6 депутатів);

«Батьківщина» - 4 депутати (всього 6);

«Опозиційний блок» - 2 депутати (всього 5);

«Аграрна партія» - 1 депутат (всього – 3);

депутатська група «Фрунзівщина – наш край» - 3 депутати (всього– 4);

позафракційні – 1 депутат (всього – 2).

До порядку денного сесії, затвердженого Президією районної

ради 26.09.2019, було запропоновано доповнення:

       голова депутатської фракції ВО «Батьківщина» Мартинюк І.М. вніс на розгляд проект рішення «Про звернення депутатів Захарівської районної ради до Президента України щодо майбутнього продажу земель».

У підсумку пленарного засідання 7 прийнятих рішень, одним з найважливіших є утворення Комунального   некомерційного     підприємства «Захарівська центральна районна лікарня» Захарівської районної ради Одеської області, яким затверджено Статут підприємства та визначено основні заходи, яких необхідно вжити найближчим часом. Зокрема, голова районної ради В.А.Думитрашко наголосив, що на Шарка М.М. покладено обов’язки головного лікаря до призначення керівника в установленому законодавством порядку за результатами конкурсного добору і йому необхідно в найкоротший термін здійснити заходи відповідно до чинного законодавства для державної реєстрації  вищезазначеної юридичної особи в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.  

Цим рішенням доручено голові Захарівської районної ради Одеської області та голові Захарівської районної державної адміністрації Одеської області видати спільні розпорядження про оголошення конкурсу на посаду головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Захарівська центральна районна лікарня» Захарівської районної ради Одеської області та утворення конкурсної комісії, керуючись Постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1094 «Про Порядок проведення конкурсу на заняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я», а також здійснити інші організаційні дії щодо проведення конкурсу відповідно до  чинного законодавства.     

Основні зміни та доповнення до рішення районної ради від 20 грудня 2018 року № 371-УІІ «Про районний бюджет Захарівського району на 2019 рік»:

До доходної частини бюджету:

-   Перевиконання податку на доходи з фізичних осіб – 837,46 тис.грн.;

-  Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій -   2000,000 тис.грн.;

-  Субвенція на утримання об’єктів спільного користування – 107,8 тис.грн.

До видаткової частини бюджету:

За рахунок перевиконання доходної частини за 9 місяців 2019 року планується внести зміни до загального фонду районного бюджету у сумі - 837,46 тис.грн., а саме:

Відділ з питань освіти культури та молодіжної політики Захарівської РДА – 258,8 тис.грн.

КУ ” Захарівська ЦРЛ ” – 277,5 тис.грн.

КЗ ”Захарівський районний центр ПМСД”- 16,3 тис.грн.

Захарівська районна рада – 30,76 тис.грн.

УСЗН Захарівської РДА – 100,0 тис.грн. 

Центр соціально-психологічної реабілітації для дітей – 74,1 тис.грн.

Фінансове управління Захарівської РДА – 50,0 тис.грн.

Захарівська РДА – 30,0 тис.грн.

За рахунок залишку коштів субвенції з місцевого бюджету на виконання інвестиційних проектів, який склався станом на 1 січня 2019 року планується   внести наступні зміни до районного бюджету у сумі - 30,0 тис.грн. по відділу з питань освіти культури та молодіжної політики Захарівської РДА:

- Капітальний ремонт (заміна вхідних подвійних дверей) у Новозаріцькому навчально-виховному комплексі в с. Новозарицьке Захарівського району Одеської області – 30,0 тис.грн.

В зв’язку з надходженням субвенцій з місцевого та державного бюджетів та змінами в міжсесійний період планується внести зміни по

відділу з питань освіти культури та молодіжної політики Захарівської РДА – 2000,0 тис.грн.:

-  Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на         здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій(Капітальний ремонт будівлі навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний заклад» за адресою: 67700 Одеська область, Захарівський район, смт Захарівка,                 вул. Центральна, 140) – 2000,0 тис.грн.

За рахунок субвенції на утримання об’єктів спільного користування планується внести зміни в сумі – 107,8 тис.грн. по   КП

” Захарівський районний центр ПМСД ” – 107,8 тис.грн.

- Районна Програма "Здоров’я" на 2019-2023 роки (Придбання інсуліну, та пільгових медикаментів) – 107,0 тис.грн.    

У зверненні депутатів районної ради до Президента України зазначено, що рішення приймається на підтримку звернення ГС «Всеукраїнська Аграрна Рада» щодо недопущення поспішного відкриття ринку земель сільськогосподарського призначення і законодавчої заборони іноземцям купувати українські землі.

Також є вимоги:

- розпочати широке, публічне, суспільне обговорення покрокового запровадження прозорого й цивілізованого обігу земель в інтересах нинішнього і майбутніх поколінь;

- ініціювати проведення Всеукраїнського референдуму щодо заборони іноземним фізичним та юридичним особам прямо, або опосередковано набувати у власність українські землі сільськогосподарського призначення;

            -  земля має бути ресурсом розвитку саме українського народу, а не

об’єктом наживи для спекулянтів.

2019 10_02_news_img_2

2019 10_02_news_img_3

2019 10_02_news_img_4

2019 10_02_news_img_5

2019 10_02_news_img_6

2019 10_02_news_img_7

2019 10_02_news_img_8

2019 10_02_news_img_9

Днем людей похилого віку та Днем ветерана!

day old_2019

Щиро вітаємо Вас з - Днем людей похилого віку та Днем ветерана! Цей день - символ єдності і спадкоємності поколінь, прекрасна можливість сказати теплі слова подяки батькам, матерям, ветеранам війни і праці, пенсіонерам і взагалі всім літнім людям за внесок у розвиток країни, за багаторічну самовіддану працю, доброту і мудрість. 

Люди старшого покоління – джерело народної мудрості, їх практичний життєвий досвід, невичерпна енергія, оптимізм та активна громадянська позиція повинні стати взірцем для підростаючого покоління. Вони передають у спадок все найцінніше, що надбали за все життя.

Прийміть щирі вітання і глибоку вдячність за все, що зроблено Вами заради нашого майбутнього. Ваша праця, подвиг, шанобливе ставлення до людей– це незрівняний приклад для наслідування сучасній молоді. Низький уклін Вам до землі, дорогі ветерани, дідусі, бабусі, та велика подяка за все що Ви зробили для своїх нащадків. 

Бажаємо Вам найголовнішого – здоров’я, безхмарного неба, сил та наснаги і далі дарувати тепло ваших посмішок, щастя та благополуччя! Нехай всі проблеми та незгоди обходять стороною, а добро, що ви робите, повертається сторицею!

           З повагою

         Голова Захарівської районної ради

В.А.ДумитрашкоКомісія і Президія 26.09.2019

26 вересня відбулося засідання постійної комісії Захарівської районної ради з бюджету, фінансово-економічних питань, регуляторної діяльності та питань спільної власності територіальних громад, голова комісії – Топольницька Н.Д.

Було проаналізовано та обговорено проекти рішень, винесених на позачергову 34-ту сесію районної ради, призначену на 02 жовтня 2019 р.

До рекомендованого порядку денного сесії було включено питання:

1. Про утворення Комунального некомерційногопідприємства«Захарівська центральна районна лікарня» Захарівської районної ради Одеської області.

  1. 2.Про внесення змін до рішення районної ради від 12 жовтня 2017 року№ 209-VІІ «Про затвердження районної цільової Програми підтримки малозабезпечених верств населення на 2018-2020 роки».

3. Про внесення змін до рішення районної ради від 20 грудня 2018року № 378 VII «Про затвердження районної Програми розвитку місцевого самоврядування у Захарівському районі на 2019-2020 роки».

4.Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 20 грудня 2018 року 371VII «Про районний бюджет Захарівського району на 2019 рік».

5. Про встановлення тарифу на виробництво теплової енергії.

Комісія розпочала з розгляду питання щодо встановлення тарифу на виробництво теплової енергії. Звіт про роботу котельні на альтернативному паливі, що обслуговує Захарівську центральну районну лікарню, зробив представник ТОВ «Захарівське районне теплопостачальне підприємство» О.Груздєв який надав відповідні розрахунки. Депутати намагалися з’ясувати, чи ефективне і вигідніше для районного бюджету використання такого опалення. Основний висновок розгляду – погодити проект рішення про встановлення на 2019-2020 опалювальний період тарифу на виробництво теплової енергії в розмірі 1538 грн. за 1 Гкал., на рівні минулого року. Т.в.о. головного лікаря Шарку М.М. вказано на необхідність постійно контролювати використання коштів на опалення та дбати про раціональні підходи для досягнення балансу між дотриманням необхідного температурного режиму і економією бюджетних коштів.

Члени комісії розглянули внесення змін до районної цільової Програми підтримки малозабезпечених верств населення на 2018-2020 роки: додаткове виділення 50 тис. грн. на Координаційну раду для допомоги малозабезпеченим громадянам та 50 тис. грн. – для підтримки учасників АТО. Голова комісії Топольницька Н.Д. вкотре зауважила керівникам районної державної адміністрації на необхідність подання розрахунків до всіх клопотань про виділення коштів, щоб аргументувати спрямування саме таких сум. Начальнику управління соціального захисту населення необхідно надати кількісні показники потреби у названих коштах.

На комісії було рекомендовано для розгляду на сесії проект рішення «Про утворення Комунального некомерційногопідприємства«Захарівська центральна районна лікарня» Захарівської районної ради Одеської області» в редакції, підготовленій виконавчим апаратом районної ради.

Зміни до бюджету вже розглядалися на спільному засіданні комісії та Президії районної ради, було внесено ряд зауважень до проекту рішення, який має доопрацювати фінансове управління райдержадміністрації, та рекомендовано для розгляду на пленарному засіданні.

Голова районної державної адміністрації О.К.Осійчук просто на засіданні Президії подав клопотання про включення до порядку денного сесії питання про внесення змін до рішення районної ради від 05 квітня 2019 р. № 407-VII «Про затвердження районної Програми розвитку агропромислового комплексу Захарівського району на 2019 рік «Аграрна Захарівщина», а саме виділення 30 тис. грн. для обстеження посівів, відзначення кращих досягнень аграріїв та їх професійного свята.

У підсумку на Президії було погоджено для розгляду на сесії шість питань.

2019 09_27_news_22_img_1

2019 09_27_news_22_img_2

2019 09_27_news_22_img_3

2019 09_27_news_22_img_4

27 вересня — День вихователя та всіх дошкільних працівників

2019 09_27_news_1_

Захарівська районна рада щиро вітає усіх працівників дошкільних закладів Захарівщини – вихователів, нянь, музичних керівників, психологів, методистів-організаторів, кухарів, медичних сестер з професійним святом.
        

Коли батьки знаходяться на роботі, про їх малюків з ранку до вечора піклуються  досвідчені вихователі, годують і доглядають невтомні руки нянь. Саме Ви виховуєте нашу малечу, навчаєте дітей азів самостійності, правилам поведінки у суспільстві, готуєте дітей до вступу до школи.
Зичимо Вам здоров’я, щастя, добра та натхнення, а найголовніше – відчуття вдячності за свою роботу від дітей та батьків!

         З повагою 

Голова районної ради      В.А.Думитрашко

26 вересня відбулося засідання постійної комісії Захарівської районної ради

26 вересня відбулося засідання постійної комісії Захарівської районної ради з бюджету, фінансово-економічних питань, регуляторної діяльності та питань спільної власності територіальних громад, голова комісії – Топольницька Н.Д.

Було проаналізовано та обговорено проекти рішень, винесених на позачергову 34-ту сесію районної ради, призначену на 02 жовтня 2019 р.

До рекомендованого порядку денного сесії було включено питання:

1. Про утворення Комунального некомерційного підприємства «Захарівська центральна районна лікарня» Захарівської районної ради Одеської області.

2.Про внесення змін до рішення районної ради від 12 жовтня 2017 року№ 209-VІІ «Про затвердження районної цільової Програми підтримки малозабезпечених верств населення на 2018-2020 роки».

3. Про внесення змін до рішення районної ради від 20 грудня 2018року № 378 VII «Про затвердження районної Програми розвитку місцевого самоврядування у Захарівському районі на 2019-2020 роки».

4.Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 20 грудня 2018 року 371VII «Про районний бюджет Захарівського району на 2019 рік».

5. Про встановлення тарифу на виробництво теплової енергії.

Комісія розпочала з розгляду питання щодо встановлення тарифу на виробництво теплової енергії. Звіт про роботу котельні на альтернативному паливі, що обслуговує Захарівську центральну районну лікарню, зробив представник ТОВ «Захарівське районне теплопостачальне підприємство» О.Груздєв який надав відповідні розрахунки. Депутати намагалися з’ясувати, чи ефективне і вигідніше для районного бюджету використання такого опалення. Основний висновок розгляду – погодити проект рішення про встановлення на 2019-2020 опалювальний період тарифу на виробництво теплової енергії в розмірі 1538 грн. за 1 Гкал., на рівні минулого року. Т.в.о. головного лікаря Шарку М.М. вказано на необхідність постійно контролювати використання коштів на опалення та дбати про раціональні підходи для досягнення балансу між дотриманням необхідного температурного режиму і економією бюджетних коштів.

Члени комісії розглянули внесення змін до районної цільової Програми підтримки малозабезпечених верств населення на 2018-2020 роки: додаткове виділення 50 тис. грн. на Координаційну раду для допомоги малозабезпеченим громадянам та 50 тис. грн. – для підтримки учасників АТО. Голова комісії Топольницька Н.Д. вкотре зауважила керівникам районної державної адміністрації на необхідність подання розрахунків до всіх клопотань про виділення коштів, щоб аргументувати спрямування саме таких сум. Начальнику управління соціального захисту населення необхідно надати кількісні показники потреби у названих коштах.

На комісії було рекомендовано для розгляду на сесії проект рішення «Про  утворення Комунального некомерційногопідприємства«Захарівська центральна районна лікарня» Захарівської районної ради Одеської області» в редакції, підготовленій виконавчим апаратом районної ради.

Зміни до бюджету вже розглядалися на спільному засіданні комісії та Президії районної ради, було внесено ряд зауважень до проекту рішення, який має доопрацювати фінансове управління райдержадміністрації, та рекомендовано для розгляду на пленарному засіданні.

Голова районної державної адміністрації О.К.Осійчук просто на засіданні Президії подав клопотання про включення до порядку денного сесії питання про внесення змін до рішення районної ради від 05 квітня 2019 р. № 407-VII «Про затвердження районної Програми розвитку агропромислового комплексу Захарівського району на 2019 рік «Аграрна Захарівщина», а саме виділення 30 тис. грн. для обстеження посівів, відзначення кращих досягнень аграріїв та їх професійного свята.

У підсумку на Президії було погоджено для розгляду на сесії шість питань.

2019 09_27_news_22_img_1

2019 09_27_news_22_img_2

2019 09_27_news_22_img_3

2019 09_27_news_22_img_4


Дочірні категорії

Календар новин

<< < Жовтень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31