Запобігання корупції: з 1 січня 2021 року розпочалося чергове щорічне декларування доходів фізичних осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування

З 1 січня 2021 року розпочався черговий етап подання суб’єктами декларування до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі — Реєстр) щорічних електронних декларацій за 2020 рік.

З метою підвищення обізнаності про права та обов’язки суб’єктів декларування, на інформаційному ресурсі Національного агентства з питань запобігання корупції (далі — Національне агентство) під назвою «БАЗА ЗНАНЬ — інформаційний ресурс для легкого пошуку роз'яснень» в розділі «Декларування», яке доступне за посиланням: https://wiki.nazk.gov.ua/category/deklaruvannya/ розміщені офіційні роз’яснення Національного агентства щодо подання декларацій особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

У зв’язку з прийняттям Конституційним Судом України Рішення № 13-р/2020 від 27 жовтня 2020 року, яким визнані такими, що не відповідають Конституції України (неконституційними) окремі положення Закону України від 14 жовтня 2014 року № 1700-VІІ «Про запобігання корупції», рекомендуємо слідкувати за актуальними роз’ясненнями Національного агентства за посиланням наведеним вище.

Пам’ятайте, черговий етап з декларування триватиме до 1 квітня 2021 року.

Вчасно подана декларація із достовірно задекларованими відомостями – це  Ваш авторитет і Ваш спокій!

Додаткову інформацію про декларування також можна отримати в розділі «База знань» вебсайту НАЗК, за телефоном контакт-центру НАЗК: 380442000694.

З Різдвом Христовим!

unnamed06 01_2021

Дорогі земляки! Прийміть сердечні поздоровлення з улюбленими і радісними новорічними та різдвяними святами від імені Захарівської районної ради.

new year450

   Нехай ці свята - вісники оновлення, мрій та сподівань – наповнять серця оптимізмом, принесуть у кожну оселю душевне тепло і добро, мир та достаток, впевненість у завтрашньому дні.

   Бажаємо Вам зустріти новорічні та різдвяні свята у здоров’ї, радості, зі світлими думками. Хай ваш дім осявають і оберігають любов, злагода і затишок, оминають хвороби та неприємності.

   Хай Господь у новому 2021 році обдарує всіх щастям, здоров`ям, силою духу, щоби Ви, дорогі земляки, не втрачали нічого доброго, аби в новому році з Вами були тепло й підтримка родини, друзів та близьких, турбота і повага колег.

   Щастя Вам, міцного здоров’я, здійснення найзаповітніших бажань!

   Миру, процвітання і благополуччя нашій рідній Україні!

З Днем працівників архівних установ України!

архів

Щиро вітаємо шановних архіваріусів Захарівщини, ветеранів, які присвятили цій благородній справі свої енергію та сумлінність, із Днем працівників архівних установ!

Ваша діяльність із збереження та систематизації документів, створених на підприємствах, в установах та закладах, дуже важлива і для держави, і для всіх громадян.

Бажаємо світлої долі, здоров’я й удачі в професійних і особистих справах, підтримки та розуміння близьких, колег і земляків.

З повагою та найкращими побажаннями працівники Захарівської районної ради.

Шановні енергетики району!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня енергетика!

Напевно, важко знайти більш важливу галузь, ніж енергетична. Від неї залежить світло та тепло в наших оселях, стабільне функціонування промисловості, транспорту, зв'язку та соціальної сфери.

Саме це робить професію енергетика однією з найнеобхідніших та найпрестижніших. Люди, які присвятили себе енергетиці – стійкі характером, мужні і віддані обраній професії. Ми вдячні вам за сумлінну наполегливу працю задля розбудови національного енергоринку, зміцнення енергетичної могутності України.

Бажємо всім працівникам енергетичної галузі безаварійної роботи, впевненості у завтрашньому дні, міцного здоров'я, добра, успіхів та благополуччя Вам та Вашим сім'ям!

З повагою виконавчий апарат Захарівської районної ради

19 грудня - День святого Миколая

 

Безымянный copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy

Цьому святу налічується вже багато століть. Виникло воно приблизно після 345-го року від Різдва Христового. Присвячено дню, коли один з яскравих послідовників Христових був покликаний Господом на Небо. Цього щирого християнина звали Микола. Він ніс своє служіння в стародавній Лікії, місто Миру (нині ця місцевість знаходиться поблизу сучасного турецького міста Демре) і був єпископом у місцевій Церкві.

Микола прийняв Христа, будучи багатою людиною. Перейнявшись вченням - отримав безцінні дари Духа Святого. Виконуючи Слово Боже і проповідуючи спасіння Христове, не залишався байдужим в турботах про бідних, малозабезпечених і ближніх своїх. Творив дивовижні справи, а безкорисливість і лагідність почитав великим привілеєм. Був чудовим благодійником.

Не дивно, що саме в цей День під егідою ООН проходить і відзначається Міжнародний день допомоги бідним.

У західній католицькій традиції, наприклад в Польщі, День Святого Миколая відзначають 6 грудня. Це пов’язано з традиціями юліанського календаря. У православній та слов’янській традиції це завжди 19 грудня, перед початком різдвяних і новорічних свят. Його дуже люблять діти. Він нагадує зимову казку. Всі чекають на подарунки.

У Болгарії він називається Нікулдень. Болгари вважають Миколу покровителем роду, дому і добробуту. У США і Канаді свято називають Saint Nick’s Day. Популярні святкові страви до столу і особливі рецепти в цей день унікальні. Добрі і слухняні діти вранці під подушкою або під ялинкою, в панчосі або у взутті, знаходять подарунки і солодощі, неслухняні - часто отримують вугілля чи різочку. Це знак, прикмета або натяк на те, що для того, щоб отримати щось тепле для себе - дуже бажано самому бути теплішим, а за погані вчинки може бути покара. Батьки, які вірять і роблять для своїх дітей все можливе і добре, щиро бажають їм найкращого.

З Днем Святого Миколая!

14 грудня 2020 року День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

1 copy_copy_copy_copy_copy_copy

14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Указ N 945/2006 про установу цієї пам’ятної дати був підписаний Президентом 10 листопада 2006 року.

30 листопада 1986 р. було закінчено будівництво саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС, а 14 грудня в газеті «Правда» надруковано повідомлення про те, що держкомісією був прийнятий в експлуатацію комплекс захисних споруд.

Ті, хто вважають 14 грудня своїм святом, вже давно називають цей день Днем ліквідатора. У ліквідації катастрофи на ЧАЕС брали участь більше 650000 людей. Вони проявляли свій героїзм, мужність і стійкість.

Ще в 1986 р. учасники ліквідації зібралися разом, щоб відзначити свою першу перемогу. У 1994 р. громадські організації чорнобильців України звернулися з листом до керівників держави, у якому запропонували заснувати в календарі день учасників ліквідації чорнобильської катастрофи. Тоді офіційне рішення не було прийнято, але ліквідатори самостійно почали відзначати цю дату. Додання державного статусу Дню ліквідатора ще раз нагадує суспільству про проблеми ліквідаторів-чорнобильців, найважливіша з яких - недостатній для нормального життя розмір пенсії. Безпосередньо з цією проблемою пов’язана й інша - проблема статусу ліквідаторів аварії на ЧАЕС. Тільки перші 5 тисяч з тих, хто ліквідовував аварію, офіційно стали називатися ліквідаторами, отримавши відповідні посвідчення, а з 1992 р. всім іншим видавали посвідчення постраждалих від чорнобильської катастрофи.

Не зважаючи на всі труднощі і проблеми, самі ліквідатори називають 14 грудня святом, вшануванням пам'яті про втрати і жертовність людей, які боролись, помирали, втрачали здоров’я і перемагали.

Працівники виконавчого апарату Захарівської районної ради висловлюють співчуття Затишанському селищному голові Геннадію Миколайовичу Топольницькому, всім його рідним і близьким з приводу непоправної втрати – смерті матері

Хай буде світлою Ваша пам’ять про найріднішу людину. Хай спочиває вона після земних справ. Хай душа її буде з Господом. Поділяємо Ваше горе, сумуємо разом з Вами, підтримуємо Вас у ці скорботні дні.

unnamed copy_copy_copy_copy

Шановні колеги – працівники та ветерани органів місцевого самоврядування!

1111 copy

Прийміть щирі вітання з професійним святом і слова поваги за те, що присвятили частину свого життя, вогонь душі справі становлення та розвитку народовладдя в нашому краї, сумлінною  працею підтримуєте і підживлюєте активність своїх земляків у громадсько-політичному житті. 

Щиро бажаємо, щоб фаховий досвід роботи в органах самоврядування, професійні досягнення, а також завзяття та бажання покращити життя наших громадян  і надалі були міцним підгрунтям, основою в діяльності об’єднаних територіальних громад, посадових осіб, які сьогодні служать громадам місцевих рад.

Сердечно бажаємо Вам міцного здоров`я, миру, достатку й благополуччя,  здійснення заповітних мрій, ефективного виконання запланованого!

 

З повагою

Виконавчий апарат Захарівської районної ради

Шановні жителі Захарівщини!

images copy_copy

21 листопада 2020 року, ми відзначаємо День Гідності та Свободи, вшановуваємо  громадянський подвиг, патріотизм і мужність людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави.

Цей день є символом двох революцій, які змінили Україну, назавжди закарбувалися в її історії та стали беззаперечним доказом відродження єдиної,  соборної та незалежної держави.

У День Гідності та Свободи ми вшановуємо пам`ять Героїв Небесної Сотні, вклоняємося всім захисникам  української державності, бійцям-патріотам, які беруть участь у війні на Сході України, всім, хто власним життям та своїми вчинками демонструють бажання українців жити у вільній,  демократичній державі.

Вітаю всіх з Днем Гідності і Свободи, зичу міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сил та наснаги в усіх ваших справах.

Нехай для кожного з вас свобода й гідність будуть життєвими  принципами, а не просто словами.

Нехай любов до Вітчизни єднає нас у боротьбі за право на світле майбутнє для нас і наших нащадків.

 

З повагою


Тимчасово виконуючий обовязки голови

Захарівської районної ради                                                                         В.М. Іванов


Шановні працівники сільського господарства Захарівського району!

День працівників сільського господарства – це свято усіх, хто розумом і руками, серцем і душею щодня долучається до важливих справ, свято дбайливих господарів своєї землі.   Нехай не переводиться селянський рід на українській землі, а праця відданих їй трударів буде належно поцінованою. Велика подяка вам за любов до землі, терпіння і витримку.Бажаю вам, шановні хлібороби, здоров'я, добробуту і благополуччя в усьому. Нехай ваша природна мудрість і досвідченість, невтомність і наполегливість стануть запорукою добрих засівів, рясних сходів та щедрих ужинків, а вміле господарювання та постійне вдосконалення своєї роботи забезпечать вигідний збут вирощеної продукції. Нехай кожен ваш день благословляється добрим здоров’ям, гарним настроєм і людською вдячністю. Нехай і надалі наша земля щедро колоситься пшеницею, засівається добром, береже і шанує свій найбільший скарб – людину-трудівника.

  

З повагою

 

Тимчасово виконуючий обовязки голови

Захарівської районної ради             В.М.Іванов                                

Позачергова сорок четверта сесія Захарівської районної ради сьомого скликання відбулася 22 жовтня 2020 р.

На сесію запрошені: керівники підприємств, установ, закладів району, структурних підрозділів районної державної адміністрації, селищні, сільські голови та доповідачі, згідно з порядком денним. Початок засідання – 10.30, завершення – 11.55 (тривалість – 1 год. 25 хв.).

Для виконання своїх депутатських обов’язків зареєструвалися в сесійній залі 14 депутатів з 26, в голосуванні взяли участь 14 депутатів. Результати пофракційного аналізу:

«Солідарність» - 5 депутатів (всього у складі фракції 6 депутатів);

«Батьківщина» - 3 депутати (всього 6);

«Опозиційний блок» - 3 депутати (всього 5);

«Аграрна партія» - 1 депутат (всього – 3);

депутатська група «Фрунзівщина – наш край» - 1 депутат (всього– 4);

позафракційні – 1 депутат (всього – 2).

До порядку денного сесії відповідно до рішення Президії районної ради від    22.10.2020 було внесено такі питання:

  1. 1.Про внесення змін до рішення районної ради від 09 січня 2020 року № 484-VII «Про 

затвердження районної цільової Програми розвитку Комунального некомерційного підприємства «Захарівська центральна районна лікарня» Захарівської районної ради Одеської області на 2020 рік».

   Доповідач: Іванов В.М., заступник голови Захарівської районної ради.

 2.Про внесення змін до рішення районної ради від 25 лютого 2020 року № 494 – VII «Про затвердження фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Захарівська центральна районна лікарня» Захарівської районної ради Одеської області на 2020 рік»

   Доповідач: Ганзій А.М., генеральний директор КНП «Захарівська центральна районна лікарня» Захарівської районної ради Одеської області.

 3.Про затвердження фінансового плану Комунального некомерційного підприємства

«Захарівська центральна районна лікарня» Захарівської районної ради Одеської області

на 2021 рік.

   Доповідач: Ганзій А.М., генеральний директор КНП «Захарівська центральна районна лікарня» Захарівської районної ради Одеської області.

 4.Про включення до числа службових житлових приміщень

Доповідач: Ганзій А.М., генеральний директор КНП «Захарівська центральна районна лікарня» Захарівської районної ради Одеської області.

 5.Про придбання службового житла.

   Доповідач: Ганзій А.М., генеральний директор КНП «Захарівська центральна районна лікарня» Захарівської районної ради Одеської області.

 6.Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 19 грудня 2019 року

459VII «Про районний бюджет Захарівського району на 2020 рік».

     Доповідач: Трач В.В., начальник фінансового управління Захарівської районної державної адміністрації.

 7.Про затвердження акта прийому – передачі   до Захарівської  селищної ради

Одеської області автомобіля легкового Renault модель DUSTER VIN VF1HJD   40161988165 (Білий лід (369)), 2018 р.в.

Доповідач: Іванов В.М., заступник голови Захарівської районної ради. 

  1. 8.Про затвердження акта   прийому-передачі до Йосипівської сільської ради Одеської області автомобіля легкового Renault модель DUSTER VIN VF1HJD 40561988184 (Білий лід (369)), 2018 р.в.

Доповідач: Іванов В.М., заступник голови Захарівської районної ради. 

  1. 9.Про погодження розміру батьківської плати за навчання в комунальному закладі «Захарівська дитяча музична школа».

Доповідач: Кусьє О.П., директор КЗ «Захарівська дитяча музична школа». 

  1. 10.Про звіт голови районної ради про підсумки діяльності Захарівської районної ради Одеської області VІІ скликання.

Доповідач: Думитрашко В.А., голова Захарівської районної ради. 

  1. 11. Різне.        

            При розгляді порядку денного на пленарному засіданні депутат Іванов В.М. запропонував доповнити його ще одним питанням: «Про затвердження акта приймання-передачі до спільної власності територіальних громад сіл, селищ Захарівського району Одеської області санітарного автомобіля», оскільки акт було напрацьовано відповідною комісією 21 жовтня 2020 р. стосовно передачі автомобіля СОБОЛЬ ВН 3561 СО 2009 року випуску, з балансу Комунального підприємства «Автобаза санітарного транспорту» на баланс Комунального некомерційного підприємства «Захарівська центральна районна лікарня» Захарівської районної ради Одеської області. Відповідний проєкт рішення було роздано депутатам. Порядок денний доповнено в результаті одностайного голосування.

Відповідні рішення проголосовано за 11 запропонованими проєктами. У ході обговорення депутати внесли до проєктів ряд уточнень. Так, рішення про підвищення розміру батьківської плати за навчання в комунальному закладі   «Захарівська дитяча музична школа» з 80 до 90 грн. на місяць вступить у дію з 01 листопада поточного року.

Рішення про зміни до районного бюджету проголосовано за умови уточнення: не погоджувати проведення перерозподілу коштів по КЕКВ «Оплата праці» у сумі 85 тис. грн. та по КЕКВ 2120 «Нарахування на оплату праці» в сумі 4,8 тис. грн. (між КЗ «Будинок дитячої та юнацької творчості» і КУ «Захарівський районний центр обслуговування закладів освіти, культури та молодіжної політики») у зв’язку з відсутністю обгрунтувань і детальних роз’яснень його необхідності.

Затверджено такі зміни до бюджету шляхом перерозподілу коштів:

     За рахунок іншої субвенції із від Затишанської селищної ради внести зміни по Затишанському дитячому притулку (придбання продуктів харчування ) - 59,243 тис.грн.;

       За рахунок іншої субвенції від Перехрестівської сільської ради та Затишанської селищної ради внести зміни по КНП «Захарівська ЦРЛ» (капітальний ремонт системи лікувального газозабезпечення приймального відділення КНП «Захарівська ЦРЛ» ) – 200,0 тис.грн.;

За рахунок іншої субвенції   від сільських та селищних рад внести зміни по

УСЗН Захаріської РДА (централізовані заходи з лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет)   - 53,5   тис.грн.;

В зв’язку з надходженням субвенції з місцевого бюджету на здійснення підтримки окремих закладів та заходів у системі охорони здоров’я за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету та змінами в міжсесійний період внести зміни по   УСЗН Захарівської РДА в сумі -137,406 тис.грн.;

     По КНП «Захарівська ЦРЛ» - зміна цільового призначення коштів, а саме: зменшено планові показники із придбання службового житла та збільшено планові показники на капітальний ремонт системи лікувального газозабезпечення приймального відділення КНП «Захарівська ЦРЛ».

      Фінальним на 44-му пленарному засіданні був звіт голови районної ради В.А. Думитрашка про підсумки діяльності Захарівської районної ради Одеської області VІІ скликання. В’ячеслав Анатолійович проаналізував основні аспекти зробленого, використав презентаційні матеріали, подякував депутатському корпусу, керівникам підприємств, установ та закладів району, селищним, сільським головам, районній державній адміністрації та виконавчому апарату районної ради за спільну роботу протягом п’яти років каденції та побажав подальших успіхів на шляху формування та розвитку територіальних громад.

DSCN4493

DSCN4494

DSCN4495

DSCN4498

DSCN4499

Для узгодження всіх питань, що запропоновані для винесення на засідання позачергової сесії Захарівської районної ради VII скликання

Для узгодження всіх питань, що запропоновані для винесення на засідання позачергової сесії Захарівської районної ради VII скликання, 20 жовтня відбулося спільне засідання постійної комісії районної ради з бюджету, фінансово – економічних питань, регуляторної діяльності та питань спільної власності територіальних громад (голова – Топольницька Н.Д.) та Президії. Засідання вів голова Захарівської районної ради В.А. Думитрашко.

Депутати обговорили питання Рекомендованого порядку денного:

 

1.      Про внесення змін до рішення районної ради від 09 січня 2020 року № 484-VII «Про затвердження районної цільової Програми розвитку Комунального некомерційного підприємства «Захарівська центральна районна лікарня» Захарівської районної ради Одеської області  на 2020 рік».

 Доповідач: Іванов В.М., заступник голови Захарівської районної ради.

 

2.      Про внесення змін до рішення районної ради від 25 лютого 2020 року № 494 – VII «Про затвердження фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Захарівська центральна районна лікарня» Захарівської районної ради Одеської області на 2020 рік»

Доповідач: Ганзій А.М., генеральний директор КНП «Захарівська центральна районна лікарня» Захарівської районної ради Одеської області.

 

3.      Про затвердження фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Захарівська центральна районна лікарня» Захарівської районної ради Одеської області на 2021 рік.

Доповідач: Ганзій А.М., генеральний директор КНП «Захарівська центральна районна лікарня» Захарівської районної ради Одеської області.

 

4.      Про включення до числа службових житлових приміщень.

Доповідач: Ганзій А.М., генеральний директор КНП «Захарівська центральна районна лікарня» Захарівської районної ради Одеської області.

 

5.      Про придбання службового житла.

Доповідач: Ганзій А.М., генеральний директор КНП «Захарівська центральна районна лікарня» Захарівської районної ради Одеської області.

 

6.      Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 19 грудня 2019 року

459VII «Про районний бюджет Захарівського району на 2020 рік».

Доповідач: Трач В.В., начальник фінансового управління Захарівської районної державної адміністрації.

 

7.      Про затвердження акта прийому – передачі до Захарівської селищної ради  Одеської області автомобіля легкового Renault модель DUSTER VIN VF1HJD   40161988165 (Білий лід (369)), 2018 р.в.

Доповідач: Іванов В.М., заступник голови Захарівської районної ради.

 

8.      Про затвердження акта прийому-передачі до Йосипівської сільської ради Одеської області автомобіля  легкового Renault модель DUSTER VIN VF1HJD 40561988184 (Білий лід (369)), 2018 р.в.

Доповідач: Іванов В.М., заступник голови Захарівської районної ради.

 

9.      Про погодження розміру батьківської плати за навчання в комунальному закладі        «Захарівська дитяча музична школа».

Доповідач: Кусьє О.П., директор КЗ «Захарівська дитяча музична школа».

 

10.   Про звіт голови районної ради про підсумки діяльності Захарівської районної ради Одеської області VІІ скликання.

Доповідач: Думитрашко В.А., голова Захарівської районної ради.

11.    Різне.

Пропозицій про доповнення порядку денного не було, проте за деякими питаннями, зокрема щодо внесення змін до районного бюджету – 2020, працівники Захарівської райдержадміністрації (фінансового управління та відділу з питань освіти, культури і молодіжної політики) ще мають узгодити дані та підстави щодо перерозподілу коштів. Часу для цього обмаль, адже пленарне засідання сесії призначене на 22 жовтня п.р.


DSCN4438

DSCN4439

DSCN4440

DSCN4441

DSCN4442

Для узгодження всіх питань, що запропоновані для винесення на засідання позачергової сесії Захарівської районної ради VII скликання, 20 жовтня відбулося спільне засідання постійної комісії районної ради з бюджету, фінансово – економічних питань, регуляторної діяльності та питань спільної власності територіальних громад (голова – Топольницька Н.Д.) та Президії. Засідання вів голова Захарівської районної ради В.А. Думитрашко.

Депутати обговорили питання Рекомендованого порядку денного:

 

1.     Про внесення змін до рішення районної ради від 09 січня 2020 року № 484-VII «Про затвердження районної цільової Програми розвитку Комунального некомерційного підприємства «Захарівська центральна районна лікарня» Захарівської районної ради Одеської області  на 2020 рік».

 Доповідач: Іванов В.М., заступник голови Захарівської районної ради.

 

2.     Про внесення змін до рішення районної ради від 25 лютого 2020 року № 494 – VII «Про затвердження фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Захарівська центральна районна лікарня» Захарівської районної ради Одеської області на 2020 рік»

Доповідач: Ганзій А.М., генеральний директор КНП «Захарівська центральна районна лікарня» Захарівської районної ради Одеської області.

 

3.     Про затвердження фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Захарівська центральна районна лікарня» Захарівської районної ради Одеської області на 2021 рік.

Доповідач: Ганзій А.М., генеральний директор КНП «Захарівська центральна районна лікарня» Захарівської районної ради Одеської області.

 

4.     Про включення до числа службових житлових приміщень.

Доповідач: Ганзій А.М., генеральний директор КНП «Захарівська центральна районна лікарня» Захарівської районної ради Одеської області.

 

5.     Про придбання службового житла.

Доповідач: Ганзій А.М., генеральний директор КНП «Захарівська центральна районна лікарня» Захарівської районної ради Одеської області.

 

6.     Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 19 грудня 2019 року

459VII «Про районний бюджет Захарівського району на 2020 рік».

Доповідач: Трач В.В., начальник фінансового управління Захарівської районної державної адміністрації.

 

7.     Про затвердження акта прийому – передачі до Захарівської селищної ради  Одеської області автомобіля легкового Renault модель DUSTER VIN VF1HJD   40161988165 (Білий лід (369)), 2018 р.в.

Доповідач: Іванов В.М., заступник голови Захарівської районної ради.

 

8.     Про затвердження акта прийому-передачі до Йосипівської сільської ради Одеської області автомобіля  легкового Renault модель DUSTER VIN VF1HJD 40561988184 (Білий лід (369)), 2018 р.в.

Доповідач: Іванов В.М., заступник голови Захарівської районної ради.

 

9.     Про погодження розміру батьківської плати за навчання в комунальному закладі        «Захарівська дитяча музична школа».

Доповідач: Кусьє О.П., директор КЗ «Захарівська дитяча музична школа».

 

10.  Про звіт голови районної ради про підсумки діяльності Захарівської районної ради Одеської області VІІ скликання.

Доповідач: Думитрашко В.А., голова Захарівської районної ради.

 

11.   Різне.

 

Пропозицій про доповнення порядку денного не було, проте за деякими питаннями, зокрема щодо внесення змін до районного бюджету – 2020, працівники Захарівської райдержадміністрації (фінансового управління та відділу з питань освіти, культури і молодіжної політики) ще мають узгодити дані та підстави щодо перерозподілу коштів. Часу для цього обмаль, адже пленарне засідання сесії призначене на 22 жовтня п.р.

08 жовтня -День юриста

      0384b26ffc84c726ddc93ac756cd02b4a3539f19   

           Шановні юристи!

Щиросердечно вітаю юридичну громадськість із професійним святом – Днем юриста.

Це свято людей, які своїм словом і ділом мають стверджувати недоторканість конституційних прав і свобод громадян, непорушність законів.

Зі здобуттям незалежності Українською державою професія юриста стає все більш вагомою і необхідною.

Фах юриста набуває все більшого авторитету в державі.

Ваш вибір професії – це вибір шляху відповідальності, справедливості, відданості, цілеспрямованості.

Нехай ваші професійні зусилля будуть винагородженні повагою і довірою громадян, впевненістю у надійному і справедливому захисті їх конституційних прав і свобод.

Щиро зичу вам здоров'я, добробуту, щастя й удачі, життєвої наснаги та нових здобутків у професійній і громадській діяльності в ім'я процвітання нашої України.

З повагою

Голова Захарівської районної ради В.А. Думитрашко

     

         ДО УВАГИ! 

02 жовтня відбулося спільне засідання постійної комісії з бюджету, фінансово-економічних питань, регуляторної діяльності та питань спільної власності територіальних громад та Президії Захарівської районної ради. Детально розглянуто клопотання щодо фінансування, які надійшли від установ району, переважно від ЦРЛ та відділу з питань освіти, культури та молодіжної політики. Також схвалено та рекомендовано для розгляду на пленарному засіданні позачергової 43-ї сесії районної ради, яке відбудеться 06 жовтня п.р., такі проєкти рішень:

1. Про внесення змін до рішення районної ради від 09 січня 2020 року № 484-VII «Про затвердження районної цільової Програми розвитку Комунального некомерційного підприємства «Захарівська центральна районна лікарня» Захарівської районної ради Одеської області на 2020 рік».

2. Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 19 грудня 2019 року

№ 459–VII «Про районний бюджет Захарівського району на 2020 рік».

3. Про надання згоди на безоплатне прийняття до спільної власності територіальних громад сіл, селищ Захарівського району Одеської області санітарного автомобіля.

4. Про надання згоди на безоплатне прийняття до спільної власності територіальних громад сіл, селищ Захарівського району Одеської області медичного устаткування, комп'ютерної техніки та периферійного обладнання по проєкту телемедицини.

5. Про надання згоди на безоплатне прийняття до спільної власності територіальних громад сіл, селищ Захарівського району Одеської області автобуса шкільного.

6. Про надання згоди на безоплатне прийняття до спільної власності територіальних громад сіл, селищ Захарівського району Одеської області комплектів засобів навчання.

7. Про надання згоди на безоплатне прийняття до спільної власності територіальних громад сіл, селищ Захарівського району Одеської області персональних комп'ютерів.

8. Про безоплатну передачу зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ

Захарівського району Одеської області Йосипівській сільській раді Одеської області службового автотранспорту для медичних працівників амбулаторії загальної практики – сімейної медицини.

9. Про безоплатну передачу зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ

Захарівського району Одеської області Захарівській селищній раді Одеської області службового автотранспорту для медичних працівників амбулаторії загальної практики – сімейної медицини.

 1380655096 denuchitelya

Шановні педагогічні працівники Захарівщини!

Від імені депутатського корпусу району щиросердно вітаю справжніх і натхненних вчителів, всіх, хто йшов у професію за покликом серця, хто сповідує у своїй роботі найвищі принципи і виклики педегогічної майстерності!

Поздоровляю працівників навчальних закладів району і висловлюю вдячність за щоденну копітку працю, за внесок у розвиток освітнього простору нашого краю, за те, що плекаєте в підростаючому поколінні жагу до знань, до творчості і до розвитку.

Бажаю всім освітянам широких можливостей для втілення своїх творчих планів і намірів, поваги від вихованців, всіх наших земляків, міцного здоров'я і натхнення. Хай зростає добробут ваших родин, дорогі вчителі, щоб вам легко працювалося у злагоді й мирі та з новими професійними здобутками. Щирої радості від життя, удачі та високих перемог.

З повагою

Голова Захарівської районної ради В.А. Думитрашко

 

unnamed copy_copy_copy

У підписаному 27.08.04 Президентом України Указі № 1010/2004 «Про день працівників цивільного захисту» відзначено значний внесок пожежників і аварійно-рятувальних формувань і служб у справі захисту населення і територій від наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру. Надалі, згідно з Указом Президента Укрїни від 12 вересня 2008 року № 830, цей День називають Днем рятівника.

Завдання, які стоять перед національними службами цивільної оборони більшості країн світу, пов’язані сьогодні переважно з проблемами мирного часу, що дозволяє говорити саме про цивільний захист населення, а не про цивільну оборону.

Відбулася об’єктивна переорієнтація більшості національних та міжнародних організацій від завдань військового характеру до реагування на надзвичайні ситуації мирного часу в разі їх виникнення.

Щиро вітаємо всіх наших земляків - українських рятувальників з професійним святом, тих, хто сьогодні протистоїть надзвичайним ситуаціям і стихіям, та ветеранів галузі. Бажаємо здоров’я, сил і енергії для виконання ваших надвідповідальних обов’язків, успіхів у професійній діяльності.

 

З повагою

Виконуючий обов’язки голови Захарівської районної ради Володимир Іванов

 

Шановні представники підприємництва!


З нагоди Вашого професійного свята – Дня підприємця, прийміть щирі побажання успішних бізнес-проектів, надійних ділових партнерів та гарних фінансових перспектив.

Енергія, ініціатива та відповідальність – це ті риси, які притаманні кожному, хто вирішує на власний ризик започаткувати власну справу, що згодом приносить користь людям і суспільству.  

Не випадково з початку 90-х саме підприємницьким колам належало чимало стратегічних ідей та ініціатив щодо розвитку країни, ухвалення податкових правил та необхідних законодавчих змін.

Тому нелегкий шлях, який торує наша країна у становленні демократичних норм життя, – це ще й історія розвитку малого бізнесу, який створює робочі місця, сплачує податки та забезпечує якісні послуги і товари.

Бажаю тим, хто належить до  багатотисячної когорти підприємців, здоров’я, особистого щастя, вдалих бізнес-проектів і стабільних прибутків, добробуту і процвітання у незалежній і заможній країні.

З повагою

Тимчасово виконуючий обов’язки

голови районної   ради –

заступник голови районної ради                                        В.М. Іванов

Дочірні категорії

Календар новин

<< < Січень 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31