Міжнародний день захисту дітей в Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей служби у справах дітей Захарівської районної державної адміністрації Одеської області

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей.

Саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб усі діти росли щасливими, здоровими та радісними, вчилися, займалися улюбленою справою.

        1 червня дітей з Центру соціально-психологічної реабілітації дітей служби у справах дітей  Захарівської районної державної адміністрації Одеської області привітали голова Захарівської районної ради Думитрашко В.А., голова Захарівської районної державної адміністрації Муравенко А.О., помічник депутата Одеської обласної ради Кузькевича М.Д. Крилова В.О., депутат Захарівської районної ради Стрижак Н.І. та вручили подарунки.

     Діти підготували для гостей святковий виступ та подякували за привітання.

1

2 copy_copy

3

4

5

6

1 червня – Міжнародний день захисту дітей

Дорогі юні друзі, жителі Захарівщини!
Вітаю вас із Міжнародним днем захисту дітей. Ви – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Саме тому обов’язок родини, школи, органів влади та громадськості подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей української юної зміни, забезпечити їй належний рівень виховання і реалізації прав дитинства.
На жаль, не всім дітям поталанило мати щасливе і безтурботне дитинство. Саме тому 1 червня - це не лише свято для дітей, а й особливий день для нагадування суспільству про необхідність дотримання прав неповнолітніх як однієї з головних засад формування гармонійної особистості.
Проблема захисту і виховання підростаючого покоління ніколи не втратить своєї актуальності, адже діти - гарант самозбереження, здоров'я і процвітання нації. Забезпечення та дотримання прав дитини - необхідність і потреба не лише сучасного етапу розвитку України, але й пріоритетний напрямок політики нашої держави на майбутнє.
Шановні дорослі! Впевнений, що об’єднавши зусилля у справі турботи про дітей, ми зробимо більше для їх гарної долі. Адже саме від нас, дорослих, залежить те, як складеться життєвий шлях кожної маленької людини, а відтак і нового покоління українців.
Бажаю вам, дорогі юні друзі, вашим батькам, бабусям і дідусям, міцного здоров’я, мирного життя, щастя, добра і сімейного затишку. Нехай здійсняються ваші гарні мрії і задуми!
В.А.Думитрашко, голова Захарівської районної ради

1111

Дитячий ігровий майданчик

90349805 1331831420342498_2490710195613728768_o_copy

Вчора, 21 травня 2020 року, у голови Захарівської районної ради         В.А. Думитрашка відбулася зустріч із представниками підрядної організації, яка буде втілювати в життя ініціативу районної ради щодо встановлення на території дитячого садка в районному центрі нового і сучасного дитячого ігрового майданчика.

В ході зустрічі йшлося про те, що вже зроблено на виконання рішення Одеської обласної ради від 03 березня 2020 року № 1246-VІІ «Про внесення змін до рішення обласної ради від 20 грудня 2019 року № 1199 - VІІ «Про обласний бюджет Одеської області на 2020 рік», згідно з яким виділено з обласного бюджету 500 тис.грн. для реалізації робіт по об’єкту «Капітальний ремонт ігрового майданчика на території комунального закладу «Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» смт. Захарівка Захарівського району Одеської області, за адресою: Одеська область, Захарівський район, смт. Захарівка,           вул. Центральна, 140».

На фото зображено майданчик, який підрядник планує встановити вже в першій декаді червня поточного року. Площа конструкції – 12 на 13 кв.м. Проектно-кошторисна документація наразі перебуває на експертизі.

90422887 1331831363675837_3411969638244810752_o

Сьогодні, 21 травня 2020 року, – День вишиванки

2 copy

Всесвітній день вишиванки  — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Дата проведення — щороку в третій четвер травня (будній день). Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив'язане до жодного державного чи релігійного. У цей день кожен охочий може долучитись до свята, одягнувши вишиванку на роботу, до університету, школи чи садочка.

У культурі практично будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. В Україні таким символом є вишиванка - своєрідний унікальний код українського етносу з зашифрованими оберегами, символами та знаками. День вишиванки - поки ще не офіційне і відносно нове народне свято, покликане сприянню єдності і культурного відродження всього багатонаціонального українського народу.

Історія Дня вишиванки Свято було засноване в Чернівцях у 2006 році. Студенти Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича запропонували ідею акції “Всесвітній день вишиванки” і прийшли одного дня в українському традиційному одязі. Спочатку акцію підтримали кілька десятків студентів і викладачів університету, але в подальші роки свято вийшло на всеукраїнський рівень, до нього приєдналася українська діаспора по всьому світу, а також всі охочі підтримати Україну.
           Вишиванка вважається оберегом від усього лихого, що може статися в людському житті. Вона є символом краси та міцного здоров’я, а також щасливої долі. В Україні вишиванка теж символізує і родинну пам’ять, вірність та любов у сім’ї. Експерти вважають, що український народ намагається закодувати щастя, долю, життя та волю в орнаменті вишиванок.

Кожен регіон мав свої візерунки. Легко впізнати Борщівську вишиванку з Тернопільської області. Тут переважає чорний колір. Існує легенда, під час татарського набігу загинули всі місцеві чоловіки, тож жінки з навколишніх сіл заприсяглися впродовж 7 поколінь вишивати тільки чорні сорочки.

Буковинська сорочка завжди з яскравими квітами. Космацька – з помаранчевими та жовтими барвами. Полтавчани люблять вишивати білим по білому.

Мали вишивальниці й своє свято – День Варвари 17 грудня. В цей день не можна було ні прибирати, ні прати, ні глину місити, а тільки вишивати.

У 19-му столітті Іван Франко почав поєднувати вишиванку з європейським костюмом і започаткував своєрідну моду. Сучасники згадували: “Де б він не з’являвся, неодмінно привертав увагу своїм піджаком та вишиваною сорочкою поміж пишних комірців та краваток”.

У кінці 19 століття про український традиційний одяг заговорила вся Європа, яку важко чимось здивувати. В 1876 році Олена Пчілка видала альбом українських вишивок. Українські орнаменти зачарували тамтешніх модниць, а в самій Україні розпочалися перші наукові дослідження вишивки.

В селищі Затишшя живе найстаріша жителька району Олена Іванівна Малєвська, яка 20 травня 2020 року святкує своє 107- річчя

У день народження ювілярку завітали привітати: заступник голови Захарівської районної ради Іванов В.М., голова Затишанської ОТГ Топольницький Г.М. зі своїми колегами Клапатюк В.Г. та Мирзакіровою О.К, голова громадської організації «Захарівська районна організація ветеранів України» Марковкін В.І., помічник депутата обласної ради Кузькевича М.Д., Крилова В.О. та головний спеціаліст з мобілізаційної роботи апарату Захарівської районної державної адміністрації Одеської області Матвійчук О.С.

Довгожителька любить спілкуватися с людьми, їй приємна увага гостей. Квіти, подарунки та побажання зворушили жінку до глубини душі.

Безымянный 111

DSCN3686

DSCN3693

DSCN3696

Безымянный 1

Фоторепортаж - 9 Травня

DSCN3651

DSCN3653DSCN3654

DSCN3658

DSCN3660

DSCN3661

DSCN3662

DSCN3663

DSCN3666

DSCN3668

DSCN3670

DSCN3672

DSCN3680

DSCN3682

95959210 703595040382547_936376743965491200_o

96390019 703595993715785_2699702788841013248_o

96703152 703596260382425_3774693116884287488_o

Вітаємо з Днем матері!

images copy

Від імені депутатського корпусу і виконавчого апарату Захарівської районної ради щиросердно вітаємо з Днем матері жителів району. Бажаємо міцного здоров’я, вдячності від дітей та онуків, любові і радості, злагоди й миру!

Найдобріші, найкращі матусі рідненькі,

Ми Вам уклоняємось дуже низенько.

За сонечко ясне, за серце прекрасне,

За те, що добром зігріваєте нас.

За те, що й в щасливу, і в скрутну годину

Ми можемо всі прихилитись до Вас.

Хай Вас обминають невдачі і грози,

Нехай лиш від сміху з’являються сльози.

Міцного здоров’я, з роси і води,

Бадьорість і настрій хай будуть завжди!

original

Шановні ветерани, дорогі земляки!

2 copy_copy_copy_copy

З плином часу трагічні події Другої світової війни не стираються з пам’яті, а навпаки змушують все більше задуматися над збереженням миру та територіальної цілісності України.

Наші земляки мужньо відстоювали національні інтереси перед нацистськими окупантами. І зуміли вистояти, подолати агресора, визволити рідну землю.

Ми низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю загиблих українців та представників інших народів, які не повернулися з тієї страшної війни, віддавши своє життя за майбутнє.

На жаль, зазіхання агресора на українську землю знову відновилися, але вже з боку східного сусіда.

Сьогодні, як і колись у 40-х роках, сини України мужньо захищають цілісність кордонів, незалежність та суверенітет нашої держави.

Адже, волелюбність та прагнення вільного життя — у нашого народу ніколи не відібрати. Ми повинні зробити все, щоб молоде покоління українців жило на своїй землі, розвивало народні традиції та культуру.

Світла пам’ять кожному воїну, який звільнив світ від нацизму. Світла пам’ять кожному патріоту, який у наш час загинув за незалежність України.

Шановні ветерани! Ваш військовий подвиг, ціною в життя, є прикладом для нащадків у боротьбі за право на свободу.

Доземний уклін вам, найстаршому й наймудрішому поколінню, що подає приклад молодшим, як треба любити Батьківщину, цінувати й охороняти її. Хай будуть міцними здоров’я і непохитна віра в світле майбутнє наших дітей і онуків!

З Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні вас, дорогі жителі Захарівщини!

 

З повагою та шаною

Голова Захарівської районної ради В.А. Думитрашко

Пам'ятаємо! Перемагаємо! 1939-1945

1 copy_copy_copy_copy

Дату Дня перемоги над нацизмом встановила Верховна Рада у 2015 році в рамках декомунізації.

          Вже п'ятий рік поспіль 9 травня відзначається як День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

          Дата приурочена до річниці капітуляції нацистської Німеччини 8 травня 1945 року. Саме цей день у всьому світі прийнято вважати Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

          Згідно з законом, шанобливе ставлення до пам’яті про перемогу над нацизмом у Другій світовій війні, до ветеранів війни, українського визвольного руху та жертв нацизму є священним обов’язком держави та громадян України.

 

***

Знову ранок травневий
Білим квітом кружляє,
Ніжний килим зелений
Розстеляє до ніг.
Вітер шепче вітання
І приносить зітхання:
“Знов поменшало стежок
Від воєнних доріг”.
Хоч рідіють колони –
Кличуть друзі далекі,
Та порожнім не буде
Ваше місце в строю.

Біля братських могил
Не рідшає стрій
Кличе Вічний вогонь.
Плин років не порушить…
Хоча знову поменшало
Срібних сивин,
В серці пам’ять живе,
Зігріваючи душі.

 

***

Знову Вічний вогонь обпікає серця,
Знову спогад далекий приносить неспокій,
Бо дорогам воєнним немає кінця,
Бо приходять до Вас побратими крізь роки,
Забираючи друзів в останній політ,
Щоб по їхніх стежках вже онуки ходили…
Тільки вічний вогонь об’єднає усіх,
Щоб вклонитися вам і солдатським могилам.

 

***

Посміхається ранок травневий,
Трепет спогадів, потиск долонь…
У сльозинках непрохано-щедрих
Знов виблискує вічний вогонь.
Але поряд надійне плече
І дитячі допитливі очі,
І душа, в якій серце тріпоче,
Що ваш спогад в майбутнє несе.

Нарада сільгосп. 06.05.2020 року

06 травня на нараді, організованій головою Захарівської районної ради В.А. Думитрашком, було розглянуто питання, пов’язані з критичною ситуацією з посівами озимих та ярих сільгоспкультур в зв’язку зі складними погодними умовами, а саме довготривалою відсутністю опадів. Приводом послужив лист голови СФГ «Роксолана» М.П. Чеховського від 28 квітня 2020 р. до районної ради. В роботі наради також взяли участь депутати районної ради, члени постійної комісії з питань агропромислового виробництва, земельних відносин, раціонального природокористування С.І. Бабенко, І.Б. Котовський, Ю.Г. Цуніцький.

Микола Петрович та його колеги-сільгоспвиробники Чабан Є.С., Мельниченко М.В., Сороченко О.Л. і в листі, і у виступах та обговоренні на нараді висловили своє занепокоєння, свої пропозиції до органів влади щодо того, як діяти в цих умовах, як власне виживати невеликим агропідприємствам, фермерам району, у яких посуха фактично знищила значну частину урожаю. Збитки суттєво вплинуть на урожай, на платоспроможність підприємств, на їх здатність сплатити всі податки, належним чином розрахуватися із селянами, чиї паї вони обробляють.

Свої пояснення надав голова Захарівської райдержадміністрації А.О.Муравенко. Зокрема наголосив, що у разі виникнення надзвичайної ситуації техногенного чи природного характеру, яка завдала шкоди посівам або призвела до їх загибелі, виробникам сільськогосподарської продукції необхідно звернутись до районної державної адміністрації з повідомленням про факт стихійного лиха та з проханням про направленням представника для участі в комісії, яка визначить рівень пошкодження або загибель сільськогосподарських культур. Комісію, яка складатиме акт списання посівів, має створити саме сільгосппідприємтсво, Голова РДА назвав посадовця, який координуватиме розгляд цих питань, це завідувач сектору з питань цивільного захисту, оборонної роботи та   взаємодії з правоохоронними органами РДА І.В. Григор’єв, він же прийматиме акти на розгляд районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Наступний етап - складання експертного висновку про рівень надзвичайної ситуації.

Розрахунок збитків, нанесених посухою сільськогосподарському підприємству, у розрізі сільгоспкультур здійснюється згідно з Постановою КМУ від 15.02.2002 № 175 та затверджується комісією з питань ТЕБ та НС райдержадміністрації.

Відповідно до пункту 13 Постанови КМУ від 29.03.2002 № 415  голова райдержадміністрації подає звернення про виділення коштів з резервного фонду бюджету на ім’я голови облдержадміністрації.
 
До звернення обов’язково додаються по кожному сільськогосподарському підприємству:

       -довідка Гідрометеоцентру Чорного та Азовського морів;
               - довідка страхової компанії про суму страхового відшкодування (у разі відсутності – пояснення заявника про причини не проведення страхування);
            - документи з Одеської регіонально-промислової палати (м. Одеса, вул. Базарна, 47);
            - акт обстеження посівів сільськогосподарського підприємства;
       - розрахунок збитків нанесених посухою сільськогосподарському підприємству;
        - рішення районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій райдержадміністрацій.

Зауважимо, що відповідно до пункту 11 Постанови КМУ від 29.03.2002 № 415 «Про затвердження Порядку використання коштів резервного фонду бюджету» кошти із резервного фонду бюджету суб’єктам господарської діяльності недержавної форми власності або суб’єктам господарської діяльності, у статутному фонді яких корпоративні права держави становлять менше ніж 51 відсоток, виділяються через головних розпорядників бюджетних коштів лише на умовах повернення.

Зрештою, кожне агропідприємство самостійно має вирішити, чи скористатися такою можливістю, чи самотужки справлятися з негараздами. Проте всі запрошені учасники наради неодноразово наголошували на тому, щоб органи влади району підготували і направили відповідні звернення до вищих органів держави, Президента, Кабінету Міністрів України, із закликом врегулювати ситуацію, прийняти рішення на підтримку аграріїв, зокрема щодо реструктуризації податків, соціальної підтримки громадян, які можуть недоотримати кошти від оренди земельних ділянок, встановлення фік­сованої суми фінансової допомоги на 1 га загиблих посівів і т.ін.

Не всі підняті учасниками наради питання у цьому матеріалі передано, розмова була тривалою і емоційною, але звернемо увагу ще на пропозицію голови районної ради В.А.Думитрашко щодо створення районної асоціації фермерів. Адже ніхто зовні не прийде і не вирішить наші проблеми. Тож сільгоспвиробники Захарівщини, хоча б з огляду на досвід сусідніх районів, можуть предметніше обміркувати всі вигоди, які дасть створення такого об’єднання, що допомагатиме спільно вирішувати проблемні питання і захищати інтереси сільгоспвиробників.

DSCN3639

DSCN3644

DSCN3645

DSCN3646

DSCN3647

DSCN3650

 

1 травня 2020 року – День праці

59007ed1c9de5-yu1os 1200-607x379

      В Україні і багатьох країнах світу відзначають Першотравень, або День праці.

          Наразі день 1 Травня, так чи інакше, святкують у понад 80 країнах, щоправда назви цього свята різні: День праці, День весни, Травневий день, Свято весни і праці, Свято встановлення 8-годинного робочого дня і, навіть, День конвалій. Ще 55 країн світу святкують День, присвячений праці в інші дні року. Скажімо, у США він припадає на перший понеділок вересня, а у Японії на 23 листопада. У Австралії «Восьмигодинний день» у різних штатах відзначають у різні дні.

      Однак, різняться не тільки назви, а й традиції святкування Першотравневих свят. Приміром, французи відзначають День Жанни д'Арк, День королеви (Діви Марії) та День конвалій; у англійців день 1 травня асоціюється з Травневим деревом, Зеленим Джеком, Робін Гудом і проводиться як костюмоване народне гуляння; в Іспанії - Зелений Сантьяго, свято закоханих і квітів; у скандинавських країнах у ніч на 1 травня (Вальпургієву ніч), розпалюють багаття, водять хороводи, щоб відвадити тролів та відьом, а сам день називають Днем зозулі. А от в Швейцарії, Чехії, Словаччині, Угорщині перед вікнами дівчат та коханих висаджують травневі дерева.

          В Україні щодо Дня праці й досі точаться дискусії. Проте нині політична складова цього дня поступово відходить, а першотравневий день перетворюється на можливість і попрацювати вдома, і відпочити, насолодитися приходом весни.

        Шановні жителі Захарівщини! Вітаю Вас із Днем праці!

      Праця для кожного з нас є важливою частиною життя. Хай же вона буде продуктивною, щоб забезпечити гідний рівень життя громадян та соціально-економічного розвитку нашого району.

          Нехай здійсняються мрії трудівників, хай не зраджує працьовитих людей удача й не покидає впевненість у дні прийдешньому.

      Бажаю Вам, дорогі земляки, щастя, здоров’я, підвищення добробуту, злагоди в родинах, мирного трудового життя, а нашій землі - процвітання!

З повагою

Голова Захарівської районної ради В.А. Думитрашко

Привітання з Великоднем

Шановні жителі Захарівщини!

Напередодні святкових великодніх днів хочу побажати вам добра, міцного здоров’я, миру і процвітання у всьому.

Свято Воскресіння Христового є символом торжества справедливості, перемоги життя над смертю, добра над злом, світла над тьмою, віри над безнадією. Віра у краще так потрібна нам сьогодні! Адже впродовж останніх місяців життя мільйонів людей по всьому світу раптово змінилося через небезпечну вірусну інфекцію. Запобігання зараженню та боротьба з хворобою наклала відбиток на все. Але нам треба бути нополегливими і єдиними в бажанні подолати труднощі і попри перешкоди продовжувати будувати своє життя і майбутнє.

Для багатьох, хто лишається нині на карантині вдома, з'явилася можливість подумати про найважливіше, відійти від шаленого ритму та побути разом з родиною. Маємо пам’ятати, що наше майбутнє залежить від консолідації суспільства, його умінні жити, сповідуючи найбільші людські цінності - взаєморозуміння, терпимість, любов та повагу до ближнього.

Тож нехай минуть негаразди, хай кожного дня ваш будинок наповнюється щастям і благополуччям. Даруйте ближнім увагу і турботу,любов і вірність. Бажаю всім здоров’я! Бережімо один одного!

З Великоднем, дорогі земляки!

Христос воскрес!

Голова Захарівської районної ради В.А.Думитрашко

Безымянный copy_copy_copy_copy_copy

Позачергова сорокова сесія Захарівської районної ради сьомого скликання відбулася 07 квітня 2020 року

На сесію запрошені: голова Захарівської районної державної адміністрації Муравенко А.О. та доповідачі, згідно з порядком денним. Початок засідання – 10.10, завершення – 10.45 (тривалість – 35 хв.).

Для виконання своїх депутатських обов’язків зареєструвалися в сесійній залі 16 депутатів з 26, в голосуванні взяли участь 16 депутатів. Результати пофракційного аналізу:

«Солідарність» -   3 депутати (всього у складі фракції 6 депутатів);

«Батьківщина» - 4 депутати (всього 6);

«Опозиційний блок» - 3 депутати (всього 5);

«Аграрна партія» - 2 депутати (всього – 3);

депутатська група «Фрунзівщина – наш край» - 3 депутати (всього– 4);

позафракційні – 1 депутат (всього – 2).

До порядку денного сесії відповідно до рішення Президії районної ради від   03.04.2020 було внесено такі питання:

 1. 1.Про внесення   змін   до   рішення   районної ради від   05 квітня 2019 року № 403-VII «Про затвердження районної Програми «Здоров’я» на 2019 – 2023 роки».

Доповідач: Кожухар О.В., начальник управління соціального захисту населення Захарівської районної державної адміністрації.

 

 1. 2.Про внесення змін до рішення районної ради від 09 січня 2020 року № 484-VII «Про затвердження районної цільової Програми розвитку Комунального некомерційного підприємства «Захарівська центральна районна лікарня» Захарівської районної ради Одеської області на 2020 рік»

Доповідач: Ганзій А.М., генеральний директор КНП «Захарівська центральна районна лікарня» Захарівської районної ради Одеської області

 

 1. 3.Про   внесення   змін   до   рішення   районної ради від 19 грудня 2019 року № 460- VII «Про затвердження структури, чисельності, витрат на утримання районної ради та її виконавчого апарату, умови оплати праці працівників районної ради на 2020 рік».

Доповідач: Думитрашко В.А., голова Захарівської районної ради.

 

 1. 4.Про внесення змін до рішення районної ради від 19 грудня 2019 року № 460- VII «Про затвердження Програми взаємодії органів виконавчої влади та місцевого самоврядування Захарівського району на 2020 рік»

Доповідач: Муравенко А.О., голова Захарівської районної державної адміністрації.

 

 1. 5.Про надання дозволу на передачу залишків продуктів харчування.

Доповідач: Воєділов О.В., начальник відділу з питань освіти, культури та молодіжної політики Захарівської районної державної адміністрації.

 

 1. 6.Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 19 грудня 2019 року 459VII «Про районний бюджет Захарівського району на 2020 рік».    

Доповідач: Садовнік О.М., т.в.о. начальника, заступник начальника- начальник бюджетного відділу фінансового управління Захарівської районної державної адміністрації.

 

 1. 7.Про надання згоди комунальному некомерційному підприємству «Захарівська центральна районна лікарня» Захарівської районної ради Одеської області на укладання договору оренди частини нежитлового приміщення.

Доповідач: Думитрашко В.А., голова Захарівської районної ради.

 

 1. 8. Різне.

 

Відповідні рішення проголосовано за 7 запропонованими проектами. Переважна більшість рішень стосувалася фінансування заходів протидії коронавірусній інфекції в районі і підготовки закладів охорони здоров’я до належного забезпечення захисту населення і персоналу лікарні від можливого захворювання.

Щодо змін до видаткової частини районного бюджету.

За рахунок іншої субвенції з місцевого бюджету від сільських та селищних рад планується внести зміни в сумі – 1164,125 тис.грн. в.т.ч.

- КНП «Захарівська ЦРЛ» -   824,923 тис.грн. в, а саме:

- за рахунок коштів з Затишанської селищної ради в сумі - 467,777 тис.грн (оплата комунальних послуг – 300,0 тис.грн., придбання медикаментів на виконання районної Програми "Здоров’я" на 2019-2023 роки - 40,0 тис.грн., придбання засобів індивідуального захисту та дезінфікуючих засобів для недопущення поширення короновірусу на виконання районної Програми "Здоров’я" на 2019-2023 роки – 127,777 тис.грн.);

- за рахунок коштів з сільських та селищних рад в сумі - 357,146 тис.грн.( придбання засобів індивідуального захисту та дезінфікуючих засобів для недопущення поширення коронавірусу на виконання районної Програми "Здоров’я" на 2019-2023 роки – 357,146 тис.грн.).

КНП «Захарівський районний центр ПМСД» - 339,202 тис.грн. , а саме:- за рахунок коштів з Затишанської селищної ради зменшення видатків на пільгові медикаменти на виконання Програми "Здоров’я" на 2019-2023 роки в сумі - 135,680 тис.грн.;

- за рахунок коштів з сільських та селищних рад в сумі - 474,882 тис.грн. (придбання засобів індивідуального захисту та дезінфікуючих засобів для недопущення поширення коронавірусу на виконання районної Програми "Здоров’я" на 2019-2023 роки – 474,882 тис.грн.).

За рахунок перевиконання доходної частини за І квартал 2020 року планується внести зміни до загального фонду районного бюджету у сумі   200,0 тис.грн., а саме:

Захарівська РДА (Резервний фонд) – 188,406 тис.грн.

- КНП «Захарівська ЦРЛ» (на виконання районної Програми "Здоров’я" на 2019-2023 роки – 11,594 тис.грн.).

За рахунок субвенції на утримання об’єктів спільного користування планується внести зміни в сумі – 1054,622 тис.грн., в.т.ч.:

Відділ з питань освіти культури та молодіжної політики Захарівської РДА – 1018,872 тис.грн.:

-                 на утримання КЗ «Павлівського НВК» - 70,0 тис.грн.;

-                 придбання альпіністко-туристичного спорядження для КЗ «Павлівський НВК» на гру «Сокіл» - 20,0 тис.грн.;

-                 придбання кухонного інвентарю (мийка виробнича) для КЗ «Павлівський НВК» - 10,0 тис.грн;

-                 капітальний ремонт КЗ «Перехрестівського НВК» та придбання посуду – 918,872 тис.грн.

 

КНП ”Захарівський районний центр ПМСД” – 35,750 тис.грн.:

-                 на виконання районної Програми "Здоров’я" на 2019-2023 роки (пільгові медикаменти) - 35,750 тис.грн.

    

Шляхом перерозподілу коштів планується внести зміни по наступних установах:

-                 Відділ з питань освіти, культури та молодіжної політики Захарівської РДА в сумі – 24,871 тис.грн. (зменшення видатків по природному газу та збільшення їх для на виконання районної Програми "Здоров’я" на 2019-2023 роки для Захарівської ЦРЛ ) ;

-                 Зменшення видатків по вугіллю в сумі - 11,313, тис.грн. та збільшення їх для проведення технічного нагляду капітального ремонту будівлі Захарівської ДЮСШ.;

-                 Зменшення видатків по продуктам харчування в сумі - 200,0 тис.грн., та придбання путівок для пільгової категорії дітей в сумі - 200,0 тис.грн. та збільшення відповідних видатків на капітальний ремонт даху та фасаду будівлі Комунального закладу " Захарівська дитяча - юнацька спортивна школа" Захарівського району Одеської області;

-                 Захарівський територіальний центр обслуговування громадян (зменшення видатків по природному газу в сумі 70,0 тис.грн. та збільшення відповідних видатків на програму розвитку Комунального некомерційного підприємства "Захарівська центральна районна лікарня" Захарівської районної ради Одеської області на 2020 рік в сумі –51,0 тис.грн. та на виконання районної Програми "Здоров’я" на 2019-2023 роки в сумі – 19,0 тис.грн для Захарівської ЦРЛ).

В зв’язку з надходженням субвенцій з місцевого та державного бюджетів та змінами в міжсесійний період планується внести зміни по наступних установах:

Відділ з питань освіти культури та молодіжної політики Захарівської РДА – 36751,93 тис.грн.:

-                 на виплату заробітної плати з нарахуваннями для педагогічних працівників шкіл за рахунок освітньої субвенції з державного бюджету місцевим - 1534,4 тис.грн.;

-     на капітальний ремонт будівлі навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» за адресою: 66700, Одеська область, Захарівський район, смт Захарівка, вул.Центральна, 140 за рахунок субвенції з місцевого бюджету за рахунок залишку коштів освітньої субвенції, що утворився на початок бюджетного періоду - 34917,530 тис.грн.;

- на капітальний ремонт (заміна вікон) в КЗ «Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» с.Майорське Захарівського району Одеської області за рахунок субвенції з місцевого бюджету на виконання інвестиційних проектів – 300,0 тис.грн.      

Для забезпечення своєчасного і повного проведення профілактичних та протиепідеміологічних заходів, з метою запобігання поширенню на території Захарівського району респіраторної хвороби COVID – 19, спричиненої коронавірусом SARS-Cov-2   виділити кошти Захарівській РДА в сумі 50,0 тис.грн. за рахунок резервного фонду для придбання деззасобів та засобів індивідуального захисту працівникам бюджетних установ.

Внести зміни до текстової частини рішення районної ради від 19 грудня 2019 №459-VII «Про районний бюджет Захарівського району на 2020 рік» абзац 2 пункту 4 викласти в новій редакції «Дозволити районній державній адміністрації за погодженням з постійною комісією районної ради з бюджету, фінансово-економічних питань, регуляторної діяльності та питань спільної власності територіальних громад, здійснювати в міжсесійний період розподіл та перерозподіл субвенцій, дотацій з Державного бюджету України та обласного бюджету місцевим бюджетам, а також кошти резервного фонду бюджету передбачених районному бюджету Захарівському району, та здійснювати фінансування відповідно до нормативних документів, затверджених Кабінетом Міністрів України, що регламентують порядок розподілу та використання субвенцій з Державного бюджету України, з внесенням відповідних змін до розпису доходів і видатків районного бюджету Захарівського району на 2020 рік шляхом видання розпорядження голови районної державної адміністрації з подальшим внесенням цього питання на розгляд чергової сесії районної ради.

 

На завершення сесії попросив слова депутат Кукулевський Г.В., у своєму зверненні до депутатів і керівництва Захарівської районної державної адміністрації він наголосив на необхідності вжиття рішучих заходів, спрямованих на боротьбу із згубним для здоров’я людей впливом продуктів спалювання сміття, відходів, пластику. Деякі жителі райцентру, підприємці, спалюючи непотріб, наражають своїх земляків на ризик захворіти легеневими і онкохворобами. Вечорами особливо у центрі селища важко дихати. Тому дуже важливо організувати активну роз’яснювальну кампанію з участю і ЗМІ, і місцевих закладів охорони здоров’я, і селищної ради та місцевого комунального підприємства, і правоохоронних органів. При цьому варто використовувати штрафні санкції. Голова районної ради Думитрашко В.А. підкреслив, що це слушне зауваження і таку просвітницьку роботу треба активізувати. Голова райдержадміністрації Муравенко А.О. найперше планує з’ясувати стан справ із укладенням Захарівським ВУЖКГ договорів на вивезення сміття з юридичними особами. 

 

DSCN3626

92023063 681987589209959_5786447616417988608_o

92164299 681987342543317_7542695387685978112_o

DSCN3631

DSCN3633

 

Шановні ветерани та всі жителі Захарівщини!

Прийміть сердечні вітання з нагоди відзначення 76-ої річниці звільнення нашого рідного району від нацистських окупантів.

59

04 квітня 2020 року – день, у який ми висловлюємо повагу і вдячність ветеранам-визволителям і вкотре згадуємо скорботну статистику війни:

-у спільній боротьбі з Німеччиною, її союзниками Україна на фронтах і у нацистському тилу втратила кожного п'ятого жителя республіки;

- поклали свої життя на алтар Перемоги тисяча сто сімдесят п’ять солдат із Захарівщини; двісті п’ять воїнів померли від ран у госпіталях; тридцять чотири військовополонених загинули у концтаборах; вбито сто п’ятдесят одного мирного жителя району; триста вісімдесят громадян району окупанти примусово вивезли до Німеччини.

У ратних сторінках Другої світової війни, у звитягах солдатів-визволителів, партизанів і підпільників, у виснажливому, але й натхненному потягом до перемоги над ворогом труді працівників тилу черпаємо ми й сьогодні сили, прагнення служити Вітчизні й народу. Пам’ять про Другу світову війну все ж таки потрібна не полеглим – вона рятівний круг для нинішнього і прийдешніх поколінь, який допомагає сповна усвідомити ницу й руйнівну силу війни, уберегти людство від тотального знищення. Водночас це велика живильна сила патріотизму, бо без любові до матері-Вітчизни народ приречений на небуття. Саме ця велика любов гартує дух сьогоднішніх захисників України.

Добра, благополуччя й щастя Вам, шановні земляки. Успіхів у праці, навчанні, творчості на благо процвітання і поступального розвитку нашої молодої держави!

Хай не згасає пам’ять про героїв!

З повагою

Голова Захарівської районної ради  В.А. Думитрашко

Засідання Президії Захарівської районної ради сьомого скликання

Як і планувалося, засідання Президії Захарівської районної ради сьомого скликання відбулася 03 квітня. Було прийнято рішення рекомендувати розглянути на пленарному засіданні позачергової сорокової сесії районної ради, що відбудеться 07 квітня 2020 року, такі питання:

 1. 1.Про внесення   змін   до рішення   районної ради від 05 квітня 2019 року № 403-VII «Про затвердження районної Програми «Здоров’я» на 2019 – 2023 роки».

Доповідач: Кожухар О.В., начальник управління соціального захисту населення Захарівської районної державної адміністрації.

 1. 2.Про внесення   змін   до   рішення   районної ради від   09 січня 2020 року № 484-VII «Про затвердження районної цільової Програми розвитку Комунального некомерційного підприємства «Захарівська центральна районна лікарня» Захарівської районної ради Одеської області на 2020 рік»

Доповідач: Ганзій А.М., генеральний директор КНП «Захарівська центральна районна лікарня» Захарівської районної ради Одеської області

 1. 3.Про внесення змін до рішення районної ради від 19 грудня 2019 року № 460- VII «Про затвердження структури, чисельності, витрат на утримання районної ради та її виконавчого апарату, умови оплати праці працівників районної ради на 2020 рік».

Доповідач: Думитрашко В.А., голова Захарівської районної ради.

 1. 4.Про внесення змін до рішення районної ради від 19 грудня 2019 року № 460- VII «Про затвердження Програми взаємодії органів виконавчої влади та місцевого самоврядування Захарівського району на 2020 рік»

Доповідач: Колесник Г.М., керівник апарату Захарівської районної державної адміністрації.

 1. 5.Про надання дозволу на передачу залишків продуктів харчування.

Доповідач: Воєділов О.В., начальник відділу з питань освіти, культури та молодіжної політики Захарівської районної державної адміністрації.

 1. 6.Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 19 грудня 2019 року 459VII «Про районний бюджет Захарівського району на 2020 рік».

Доповідач: Трач В.В., начальник фінансового управління Захарівської районної державної адміністрації.

 1. 7.Про надання згоди комунальному некомерційному підприємству «Захарівська центральна районна лікарня» Захарівської районної ради Одеської області на укладання договору оренди частини нежитлового приміщення

Доповідач: Думитрашко В.А., голова Захарівської районної ради.

 1. 8. Різне.
 2. DSCN3617DSCN3621DSCN3623

Дочірні категорії

Календар новин

<< < Червень 2020 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30