19 листопада - День працівників сільського господарства України

Вітання голови Захарівської районної ради В.А.Думитрашка

 

Третьої неділі листопада ми традиційно вшановуємо людей споконвічної, мирної і благородної професії - працівників сільського господарства України.

 

Наші далекі пращури, які зуміли відділити з різнотрав’я злаки і почали вирощувати хлібне зерно, культивувати на обробленій землі збіжжя для того, аби годувати і ростити нові покоління людей, вже були справжніми хліборобами. Українська земля завжди вважалася житницею Європи, українські хлібороби здавна накопичували традиції та вміння працювати на землі, любити і дбати про неї, ласкаво називали землю годувальницею. Зрештою, ми всі – селянські діти і змалку бачили і розуміли, який це тяжкий хліб – селянська праця. Тому живе у наших душах глибока повага до сільських трударів, до організаторів сільгоспвиробництва, бо розуміємо, що ваша, шановні, праця є дуже важливою для української нації.

 

Тож від щирого серця бажаю всім працівникам сільгосппідприємств Захарівщини,  керівникам агроформуваньбагатих урожаїв, високих заробітків і надійних партнерів, успішної й прибуткової реалізації вирощеної вами продукції.

 

Хай все складається так, щоб працювалося мирно і злагоджено. Процвітання  - кожному сільськогосподарському підприємству,

добробуту,  щастя  - кожній сільській родині! Хай від врожаю до врожаю зростає ваше благополуччя та впевненість у завтрашньому дні, у доброму майбутньому ваших дітей і онуків.

 

 Хай береже Господь нашу землю-годувальницю!


2017 11_17_news_1

Бюджетна комісія

16 листопада відбулося засідання постійної комісії районної ради з бюджету, фінансово-економічних питань, регуляторної діяльності та питань спільної власності територіальних громад (голова – Топольницька  Н.Д.).

Розглянуто ряд листів структурних підрозділів Захарівської райдержадміністрації, бюджетних установ та закладів про  додаткове виділення коштів на відповідні потреби. Загалом обговорили перерозподіл близько 800 тис.грн.  Зокрема, комісія погодила виділення додаткового фінансування для КУ «Захарівська ЦРЛ», яке буде спрямоване на придбання медикаментів для невідкладної допомоги, дезинфікуючих розчинів, деякого обладнання. Відділу освіти, культури та молодіжної політики – на придбання новорічних подарунків, паливно-мастильних матеріалів, запчастин, вугілля, оформлення земельних ділянок під закладами освіти та ін.

Також свої висновки і рекомендації комісія винесла щодо запропонованих для опрацювання проектів рішень, серед них погодження продовження терміну дії договорів оренди приміщень у комунальних закладах, внесення змін до рішень районної ради про районний бюджет, до Програми інформатизації Захарівського району на 2015-2017 роки тощо.

Депутати розглянули та підтримали  такі проекти рішень:

1.Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 23 грудня 2016 року №115-VІІ «Про районний бюджет Захарівського району на 2017 рік».

Доповідач: Трач В.В.,  начальник фінансового управління Захарівської районної державної адміністрації.

2.Про внесення змін до рішення районної ради  від 16 грудня 2016 року № 109-VІІ «Про вихід із засновників комунального підприємства «Редакція газети «Новини Фрунзівщини».

3.Про затвердження акта приймання-передачі майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Захарівського району Одеської області.

4.Про надання погодження на продовження терміну дії договору оренди частини нежитлового приміщення в будівлі комунальної установи «Захарівська центральна  районна лікарня»  (РЦПМСД).

5.Про надання погодження на продовження терміну дії договору оренди частини нежитлового приміщення в будівлях комунального  закладу «Захарівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» (стоматологічні кабінети).

6. Про надання погодження на продовження терміну дії договору оренди частини нежитлового приміщення в будівлі комунальної установи «Захарівська центральна  районна лікарня» (МПП «Олександр С).

7. Про надання погодження на продовження терміну дії договору оренди частини нежитлового приміщення в будівлі комунальної  установи «Захарівська центральна районна лікарня»  (ТОВ Теплопостачальне підпр.).

8. Про погодження продовження терміну дії договору оренди від 30 грудня 2016 року частини  нежитлового приміщення в будівлі КЗ «Захарівська дитячо-юнацька спортивна школа».

9. Про внесення змін до рішення районної ради від 05 червня 2015 року №392-УІ  «Про затвердження Програми інформатизації Захарівського району на 2015-2017 роки» (зі змінами)

10.  Про зняття з балансу комунальної установи «Захарівська центральна районна лікарня» квартири.

Стосовно питання «Про погодження терміну дії договору оренди від  27 вересня 2014 року частини нежитлового приміщення  в будівлі КЗ «Захарівська дитяча музична школа» Захарівського району Одеської області» члени бюджетної комісії через відсутність на засіданні  з поважних причин директора  КЗ «Захарівська дитяча музична школа» Кусьє О.П. вирішили повторно   розглянути  питання  на  Президії районної ради. Також  внесли пропозицію  звернутися з  листом до директора  закладу щодо надання довідки про заборгованість з орендної плати  ФОП Резніченка О.О.

 

Питання  щодо надання згоди на оренду відкритого майданчика, на якому облаштовано тимчасовий намет площею 217,72 м2 для зберігання палива,  комісія також запропонувала розглянути  на Президії районної ради, перед цим звернутися до головного лікаря КУ «Захарівська центральна районна лікарня» з листом щодо надання копій технічної документації та документів про виділення земельної ділянки.

Підготовка до пленарного засідання дев’ятнадцятої сесії

З метою підготовки до пленарного засідання дев’ятнадцятої сесії 15 листопада п.р. відбулося засідання постійної комісії Захарівської районної ради з питань освіти, культури, охорони здоровя, молоді, спорту, соціальної політики та у справах пенсіонерів, інвалідів, ветеранів, очолює комісію Вітюк О.В.

На розгляд комісії надійшли листи Захарівської районної державної

адміністрації. Один з них стосовно припинення дії трудового  (контракту) з керівником КУ  «Захарівський районний центр обслуговування закладів освіти, культури та молодіжної політики» Сікорським С.М., який подав відповідну заяву. Після обговорення першого питання більшістю голосів членів комісії було рекомендовано перед прийняттям рішення про звільнення керівника за його заявою на пленарному засіданні 19-ї сесії заслухати звіт директора КУ Сікорського С.М. про діяльність установи.

 

Проект рішення районної ради «Про зміну назви та затвердження в новій редакції Статуту комунальної установи «Захарівський районний центр обслуговування закладів освіти та молодіжної політики», підготовлений районною державною адміністрацією, члени комісії також  запропонували перенести на одну з наступних сесій, оскільки перед вирішенням цього важливого питання спочатку слід заслухати доповідь начальника відділу з питань освіти, культури та молодіжної політики райдержадміністрації О.В.Воєділова про аналіз діяльності КУ та обгрунтування потреби у внесенні змін до її Статуту, з’ясувати, продумати, як при цих змінах буде проводитись обслуговування закладів культури тощо. Адже при нинішньому дефіциті бюджетних коштів повертатися знову до збільшення кількості штатних одиниць, а значить фінансування по закладах культури є нераціональним і не відповідає попереднім рішенням про необхідність оптимізації витрат на утримання бюджетних установ.

 

Розглянувши проекти ще двох рішень  «Про втрату чинності рішення районної ради від 24.03.2016 року №57-УІІ «Про розірвання контракту з головним лікарем комунальної установи «Фрунзівська центральна районна лікарня Фрунзівського району Одеської області» та рішення районної ради від 24.03.2016 року №58-УІІ «Про призначення на посаду головного лікаря КУ «Фрунзівська центральна районна лікарня» і «Про погодження продовження терміну дії контракту від 05.03.2013 року, укладеного між Фрунзівською (Захарівською) районною державною адміністрацією Одеської області та головним лікарем КУ «Захарівська  центральна районна лікарня» Левченком А.О.», комісія прийняла рішення не рекомендувати їх для розгляду на сесії, натомість заслухати звіт головного лікаря про його роботу.

 

Засідання комісії з питань законності, захисту прав громадян,

депутатської діяльності, місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою (голова комісії Твердохліб В.Ю.), заплановане цього ж дня на 14.00, на  жаль, не відбулось через відсутність кворуму: з п’яти депутатів були присутні лише двоє.

 2017 11_15_news_img_1

2017 11_15_news_img_2

Тендер на реалізацію мікропроекту «Інноваційні енергозберігаючі заходи в дитсадку с. Перехрестове.

6 листопада відбувся конкурс з відбору підрядної організації, яка здійснюватиме ремонтні роботи з реалізації мікропроекту «Інноваційні енергозберігаючі заходи в дитсадку с. Перехрестове. Термомодернізація будівлі» (утеплення стін з водовідведенням, відмоткою і пристроєм цоколя). Громадська організація «Відродження села Перехрестове» та Програма розвитку ООН (Проект «Сталий розвиток сільських територій Чернівецької та Одеської областей») запрошували до участі в конкурсі ліцензованих підрядників, надійшло три пакети документів. Тендерна процедура та відбір підрядника відбувся за правилами закупівель ПРООН без порушень. Найнижчу цінову пропозицію надало ТОВ «Лайт-груп», а саме 594 322,92 грн.

Обов’язковою умовою співпраці з ПРООН є активна участь громади у вирішенні всіх питань організації робіт на об’єкті. Тож 08 листопада у приміщенні Перехрестівського НВК відбулися збори громадян села, на яких було затверджено звіт тендерного комітету про відбір переможця конкурсу. Днями заплановано підписання договору між ГО «Відродження села Перехрестове» та керівництвом ТОВ «Лайт-груп» на виконання робіт.

Хочеться побажати Перехрестівській громаді, щоб роботи було проведено і завершено у найкоротші терміни, без затримок і головне якісно. Адже  проект фінансується не лише за кошти міжнародної організації, сільської ради, але й за гривні простих мешканців Перехрестового, які дуже хочуть, щоб дітки росли в теплі і затишку.

 

 

Координаційна рада з питань місцевого самоврядування при голові Одеської обласної ради

07 листопада 2017 року відбулося засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Одеської обласної ради.

До порядку денного було включено такі питання:

-          Про внесення змін до Положення про Координаційну раду з питань місцевого самоврядування при голові Одеської обласної ради VІІ скликання.

-          Про створення робочих груп.

-          Про фінансування об’єктів комунальної власності.

-          Про перспективу розвитку дорожнього господарства Одеської області та встановлення вагових комплексів для збереження атодорожнього покриття в населених пунктах районів та за їх межами.

-          Про інвентаризацію земель та проведення земельних аукціонів з метою наповнення місцевих бюджетів Одеської області.

При розгляді першого питання члени Координаційної ради внесли пропозицію про введення до складу Координаційної ради також голів об’єднаних територіальних громад області.

Для ефективної взаємодії та опрацювання актуальних питань кожного району було створено три робочих групи: північну, центральну та південну. До північної робочої групи, крім голови Захарівської районної ради В.А.Думитрашка, ввійшли голови Балтської, Подільської, Ананьївської, Березівської, Великомихайлівської, Кодимської, Любашівської, Окнянської, Савранської, Ширяївської районних рад та Балтський і Подільський міські голови.

З інформацією про фінансування об’єктів комунальної власності територіальних громад області виступила О.Г.Грищенко, заступник директора Департаменту фінансів облдержадміністрації-начальник управління доходів та бюджету. У доповіді було наголошено, що місцеві бюджети мають сьогодні всі повноваження щодо фінансування, утримання і модернізації об’єктів комунальної власності відповідних громад. У процесі децентралізації місцеві бюджети отримали значний фінансовий ресурс, у 2016 рокі він склав 2 751,7 млн. грн.

При формуванні обласного бюджету на 2018 рік обов’язково будуть враховані такі вимоги до об’єктів:

-наявність розробленої та затвердженої проектно-кошторисної документації;

-наявність позитивного висновку експертизи;

-точна назва об’єкта та обсягу фінансування;

-наявність проведених тендерних процедур.

Дуже важливими також є своєчасне узгодження з народними депутатами пріоритетних об’єктів, які потребують залучення державних коштів, та обов’язкове передбачення співфінансування в місцевому бюджеті.

У проекті рішення Координаційної ради також зазначено доручення для сільських, селищних, міських та районних рад провести інвентаризацію діючих об’єктів комунальної власності у всіх галузях на забезпеченість протипожежними заходами,  об’єктів незавершеного будівництва.

Розгляд четвертого питання розпочався з інформації начальника Служби автомобільних доріг в Одеській області О.М.Вариводи про перспективи розвитку дорожнього господарства області та встановлення вагових комплексів для збереження  автодорожнього покриття в населених пунктах районів та за їх межами. Було ознайомлено присутніх із переліком об’єктів, дорожнього господарства, по яких розробляється проектно-кошторисна документація для будівництва та реконструкції, капітального ремонту, поточного середнього ремонту. Функції з організації та проведення габаритно-вагового контролю на автодорогах загального користування покладено на управління Укртранспебпеки в Одеській області. Проведено протягом року Службою автомобільних доріг роботи з будівництва, відновлення та ремонту  майданчиків для габаритно-вагового контролю на різних ділянках доріг області. Прозвучала пропозиція до членів Координаційної ради розглянути можливість проведення в 2018 році ремонту зазначених майданчиків за рахунок коштів місцевих бюджетів.

Про інвентаризацію земель доповіла начальник відділу ринку та оцінки землі Головного управління Держгеокадастру в Одеській області Г.С.Ташева. У проекті рішення Координаційної ради з цього питання  зазначена рекомендація районним радам забезпечити на сесійних засіданнях затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, права оренди яких підлягають продажу на земельних торгах окремими лотами.


5 листопада – День працівника соціальної сфери

Привітання голови Захарівської районної ради В.А.Думитрашка 

Шановні працівники соціальної сфери Захарівського району! 

             З нагоди вашого професійного свята  прийміть найщиріші привітання  та побажання здоров’я, успішної продуктивної  праці, миру і добробуту на нашій землі, в кожній вашій родині. 

            Надання громадянам соціальних послуг, забезпечення підтримки та соціального супроводу тих, хто опинився у кризових ситуаціях, турбота про людей з особливими потребами, літніх, хворих громадян, здійснення соціального страхування від нещасних випадків, з тимчасової втрати працездатності, впровадження заходів щодо забезпечення соціально-правових гарантій пенсіонерів, пільговиків, в тому числі інвалідів та учасників війни, ветеранів праці тощо – це далеко не повний перелік тих функцій, які здійснюються вашими соціальними установами. 

Нелегко працювати із людьми, які опинилися в неординарних, складних, а іноді навіть безвихідних обставинах, тож ви щодня проявляєте уважність, чуйність і небайдужість до наших співгромадян, допомагаючи знаходити виходи і долати труднощі. 

            Сподіваємося, що у вас завжди вистачатиме душевної теплоти, сил, енергії та спеціальних знань для виконання покладених на вас державою важливих функцій, можливостей для того, щоб вчасно подати руку допомоги всім, хто цього потребує, дарувати людям умови для кращого життя, повсякчас виявляти високий професіоналізм, добро і милосердя. 

            Міцного здоров’я вам, удачі та високих показників у праці. Адже ви уособлюєте піклування держави про своїх громадян.        

Безпека продуктів харчування

В Україні якість і безпека продуктів харчування все більше є питанням, яке хвилює не лише спеціалістів, а й пересічних громадян. Адже в раціон українців нерідко потрапляють продукти, які несуть загрозу здоров’ю, повільно руйнуючи його, закладають причини майбутніх розладів і захворювань.

У травні 2017 року на Одещині розпочав свою роботу проект «Інформаційна підтримка впровадження стандартів ЄС щодо безпеки продуктів харчування в сільськогосподарському секторі». Проект передбачав проведення 10 семінарів у районах області. Отож десятий 31 жовтня п.р. відбувся у Захарівці. Організатори семінару – Одеське обласне Агентство реконструкції та розвитку своєю метою вважали підвищення рівня знань, компетентності та мотивації місцевих сільгоспвиробників щодо запровадження європейських стандартів безпеки харчових продуктів, що вже гармонізовані із законодавством України та необхідні для організації експорту продукції до ЄС. У заході взяв участь голова Захарівської районної ради В.А.Думитрашко.

На семінар були запрошені виробники сільгосппродукції Захарівського району. Презентували проект менеджери Одеського обласного Агентства реконструкції та розвитку.

В рамках семінару представник громадської організації «Центр розвитку села» виступив з інформацією «Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва». Тему «Вимоги до виробників сільськогосподарського виробництва» висвітлив представник ДП «Одеський регіональний центр стандартизації, метрології та сертифікації.

Учасникам заходу було надано методичну брошуру «Безпека продуктів харчування в сільськогосподарському секторі», вони мали можливість поставити запитання фахівцям державних контролюючих органів. Зрештою інформація, що була надана на семінарі, є корисною для усвідомлення необхідності виробляти безпечну харчову продукцію на всіх етапах, включаючи первинне виробництво – на полі, в садах та теплицях, корисною для розуміння змін, що відбуваються в ході реформування харчового законодавства, вибору найбільш оптимальних та ефективних схем сертифікації продукції, забезпечення належних гігієнічних умов виробництва продуктів у відповідності з міжнародними нормами.

2017 11_01_news_pic_1

2017 11_01_news_pic_2

2017 11_01_news_pic_3

2017 11_01_news_pic_4

73-ю річницювизволення України від фашистських загарбників відзначила Захарівщина

Урочистий мітинг відбувся біля обеліска полеглим воїнам Великої Вітчизняної війни 27 жовтня 2017 року. Присутні школярі Захарівського навчально-виховного комплексу, працівники установ і організацій районного центру  вшанували пам’ять про героїв, які віддали життя за звільнення нашої української землі, із вдячністю зверталися до ветеранів війни і праці, які відвойовували свободу і дбали про добробут України.

З вітальним словом до захарівчан звернувся заступник голови районної ради В.М.Іванов. Він  наголосив:

«Історія людства – це в тому числі й історія війн. Трагічно, сумно, але так і є, триває з прадавніх часів по сьогодні.

Наша українська земля нерідко була ареною кровопролитних боїв, Велика Вітчизняна війна – одна з найбільш смертоносних і по людських, і по матеріальних ресурсах. Саме тому День визволення України від фашистських загарбників – славетна і важлива подія.

Згадаймо сьогодні солдат Великої Вітчизняної, що кров’ю і ратною славою скропили нашу землю, вибиваючи загарбницькі війська за межі України. Пам’ятаймо подвиг мирного населення, яке пережило страхіття окупації і воєнних дій, кропило нашу землю сльозами і потом, важкою працею підняло її з руїн.

Вдячною пам’яттю сьогоднішніх українців освятімо душі тих, хто воював за рідну Вітчизну, віддав життя і здоров’я за її визволення, синів інших народів, які сприймали наше горе, як своє, і були справжніми визволителями.

Ми прагнемо такої ж світлої дати визволення, завершення бойових дій на східних територіях нашої держави. Про це моляться матері і діти України, за це боряться патріоти.З Днем визволення України від фашистських загарбників, шановні ветерани, земляки! Бажаю здоров’я, миру, злагоди і благополуччя всім.

Зі святом!»

На мітингу прозвучали пісні у виконанні Даші Драгой, тріо районного центру культури і дозвілля у складі Ф.Ракула, О.Миндри та А.Бородіна.

Лейтмотивом заходу стало ствердження необхідності для народу пам’ятати свою історію, вшановувати пам’ять героїв, які рятували Україну від фашистської навали, і відстоюють державність, свободу і незалежність рідної землі сьогодні.

DSCN5211

DSCN5213

DSCN5217

DSCN5219

DSCN5222

DSCN5234

DSCN5227

03 жовтня 2017 року в Одесі відбулося засідання робочої групи Північних районів Одеської області

До складу робочої групи ввійшли голови міських та районних рад:

Іванов Анатолій Павлович  -  голова Подільської міської ради

Зейкан Петро Іванович - заступник голови Ананьївської районної  ради 

Пантілєєв Олексій Анатолійович - голова Балтської районної ради

Мосійчук Віталій Леонідович - голова Березівської районної рад и 

Лаптієнко Катерина Максимівна - голова Великомихайліської районної ради

Думитрашко Вячеслав Анатолійович - голова Захарівської районної ради

Гладенький Геннадій Митрофанович - голова Кодимської районної ради

Паровик Сергій Михайлович  - голова Любашівської районної ради

Карауш Олександр Валерійович - заступник голови Подільської районної ради

Хапатнюковський Олександр Вікторович - голова Савранської районної ради

Полюганіч Ольга Василівна - голова Ширяївської районої ради.

Керівником робочої групи Північних районів Одеської області обрано Пантілєєва Олексія Анатолійовича, голову Балтської районної ради.

У ході засідання обговорювалися актуальні питання місцевого самоврядування  Півночі Одещини відповідно до протоколу засідання Координаційної ради при голові обласної ради з питань місцевого самоврядування від 26 липня поточного року. Особливо тих, які важливі для міжрайонного співробітництва, як от ремонт доріг, що потребують першочергового розгляду на наступному засіданні Координаційної ради.

14 жовтня - День захисника України, День українського козацтва

Славетні історичні подвиги українського козацтва минулих століть і звитяжні події сучасного періоду українського державотворення – у цьому воєдино сплетене в нашому розумінні велике значення свята.

Урочистий мітинг з нагоди Дня захисника України, Дня українського козацтва відбувся у районному центрі Захарівка біля пам’ятника Героям Небесної сотні 13 жовтня.

Привітав захарівчан зі святом голова районної ради В.А.Думитрашко:

Дорогі земляки!

Прийміть щирі вітання зі святом, яке увібрало в себе багаті і славні ратні традиції, уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі на всіх етапах її історії.

Воно є яскравим свідченням визнання українським народом непересічності, мужності та героїзму українського лицарства-козацтва, воїнів у роки  Великої Вітчизняної війни, тих, хто обрав для себе нелегку і почесну професію - захищати Батьківщину, недоторканність її кордонів, суверенітет і незалежність, пильно стояти на сторожі інтересів нашої держави - воїнів Збройних сил України, героїв Небесної Сотні, бійців антитерористичної операції.

Хай овіяне славою свято додасть вам енергії та оптимізму, прагнення примножувати свій внесок у будівничий потенціал та оборонну міць держави!

З нагоди свята мужній і сильній частині українства бажаю міцного здоров’я, добра і  щастя, оптимізму і духовних сил, злагоди.

Нехай мир, спокій і добробут, за які віддавали і віддають життя справжні захисники України, повернуться на панівне місце у ваших родинах, на нашій землі!

Слава захисникам України!

DSCN5126 1

DSCN5126

DSCN5134

Робочі моменти вісімнадцятої сесії Захарівської районної ради

20171012 100645

20171012 100703

20171012 100852

20171012 101108

20171012 101134

20171012 104905

20171012 123756

Вісімнадцята сесія Захарівської районної ради

Вісімнадцята сесія Захарівської районної ради, що відбулася 12 жовтня п.р., була дуже результативною. У підсумку прийнято рішення з 63 питань порядку денного, серед яких затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку 24-х земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Захарівського району (за межами населених пунктів). Ці ділянки будуть виставлені на земельні аукціони, в результаті очікується поповнення надходження коштів до бюджетів сільських, селищних рад.

Депутати затвердили ряд програм, серед яких Програма підтримки

малозабезпечених верств населення на 2018-2020 роки; Програма з локалізації та ліквідації амброзії полинолистої на території Захарівського району Одеської області протягом 2017-2022 років; Програма розвитку туризму вЗахарівському районі на 2017-2019 роки; Програма національно-патріотичноговиховання дітей та молоді на 2017-2020 роки; Програма забезпечення містобудівною документацією населених пунктів району та території Захарівського району Одеської області на 2017-2020 роки; Програма фінансової підтримки КП «Редакція газети «Новини Фрунзівщини» на 2017 рік; Програма забезпечення комфортних умов платників податків в органів державної податкової служби у Захарівському районі на 2017 рік. 

 

Також заслухано звіти Захарівської районної державної адміністрації про виконання районного бюджету іПрограми соціально-економічного та культурного розвитку Захарівського району за І півріччя 2017 року, про діяльність комунального підприємства «Фрунзівське бюро технічної інвентаризації» в2015-2017 роках. Районна рада схвалила рішення про деякі питання управління майном спільної власності територіальних громад району, зокрема погодження надання приміщень комунальних закладів в оренду.

 

Проте найбільш активним і емоційним виявилося обговорення питань

про затвердження Порядку призначенняна посаду керівників загальноосвітніх навчальних закладів комунальної форми власності Захарівського району Одеської області та затвердження в новій редакції статутів комунальних закладів освіти.Свою небайдужість і надзвичайну наполегливість у відстоюванні позицій показали практично всі керівники фракцій, постійних комісій районної ради, керівники райради і райдержадміністрації, відділу з питань освіти, культури і молодіжної політики райдержадміністрації. Йшлося переважно про те, якою має бути процедура призначення та звільнення директорів навчальних закладів району. Ці питання протягом останнього тижня теж дуже бурхливо розглядалися на постійних комісіях та Президії районної ради. Треба відзначити, що далеко не всі пропозиції і рекомендації цих дорадчих органів були враховані депутатами при голосуванні. Не зважаючи на це, а також на положення нового Закону України «Про освіту», на противагу рішенням, які приймалися протягом минулих років, більшість голосів (16 проти 9) депутати районної ради віддали за те, щоб прописати у нових редакціях статутів процедуру призначення директорів навчальних закладів за рішенням уповноваженого органу та за результатами конкурсного відбору. Цим уповноваженим органом у статутах названо Захарівську районну державну адміністрації. Їй же депутати віддали право утворювати відповідні конкурсні комісії.

        

Важливо відзначити, що в процесі підготовки питань до розгляду на сесії мали місце численні порушення Регламенту районної ради. Так, паперові екземпляри статутів навчальних закладів, опрацьовані посадовцями районної державної адміністрації після засідань дорадчих органів, було продемонстровано депутатам і присутнім у залі тільки в ході пленарного засідання, тобто приймалися вони з голосу без попереднього опрацювання текстів цих документів ні більшістю депутатів, ні апаратом районної ради. Як працюватиметься школам за цими установчими документами, покаже час.

Шановні працівники поштового зв’язку!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всесвітнього дня пошти!

Пошта – як інститут відкритого суспільства – забезпечує право кожного громадянина на отримання та вільний обмін інформацією, є надійним засобом комунікації з усім світом.

Завдяки широкому спектру сучасних якісних послуг та впровадженню технологічних інновацій поштовий зв’язок є привабливим для різних верств населення.

Водночас гарантом успішного розвитку вітчизняної пошти є передусім повсякденна робота її працівників,їх високі професійні здібності та навички, працелюбність і відданість обраному фаху.

Бажаю усім Вам, шановні працівники поштового зв’язку Захарівщини, щастя, міцного здоров’я та успіхів у вашій важливій для суспільства справі!

werwer

З повагою
Голова районної ради                                     В.А. Думитрашко

Шановні юристи!

Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята – Дня юриста, яке об’єднує усіх, хто стоїть в обороні конституційних прав та свобод наших громадян, сприяє розбудові демократичної, правової Української держави – держави для людей.

Бути юристом почесно і відповідально. Сьогодні немає такої сфери діяльності, державного органу чи підприємства, які б обходилися без консультації юриста. Щодня до правників за порадою та допомогою звертаються тисячі громадян. Рівнем вашого професіоналізму та принциповості визначаються не лише стан правової культури суспільства, а і його стабільність, моральний мікроклімат.

Прийміть слова глибокої вдячності за високий професіоналізм, активну участь у поширенні правових знань та посиленні соціального захисту наших громадян.

Бажаю вам міцного здоров’я, щастя, життєвих гараздів, благополуччя та нових професійних перемог!

dsfsf

З повагою

Голова Захарівської районної ради                           В.А. Думитрашко


Засідання постійної комісії з питань агропромислового виробництва, земельних відносин, раціонального природокористування

         05 жовтня 2017 року відбулося засідання постійної комісії з питань агропромислового виробництва, земельних відносин, раціонального природокористування,  на якому розглядались  такі проекти рішень районної ради:


1.Про затвердження технічної документації про нормативну грошову  оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території  Василівської сільської ради Захарівського району Одеської області (за межами населеного пункту), кадастровий номер земельної ділянки 5125280500:01:001:0337.


2. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову  оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Василівської сільської ради Захарівського району Одеської області (за межами населеного пункту), кадастровий номер земельної ділянки 5125280500:01:001:0338.


3. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову  оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території  Василівської сільської ради Захарівського району Одеської області (за межами населеного пункту), кадастровий номер земельної ділянки 5125280500:01:001:0339.


4.Про затвердження технічної документації про нормативну грошову  оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території  Василівської сільської ради Захарівського району Одеської області (за межами населеного пункту), кадастровий номер земельної ділянки 5125280500:01:001:0340.


5.Про затвердження технічної документації про нормативну грошову  оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території  Василівської сільської ради Захарівського району Одеської області (за межами населеного пункту), кадастровий номер земельної ділянки 5125280500:01:001:0341.


6.Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельноїділянки сільськогосподарського призначення державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Захарівського району Одеської області (за межами населеного пункту), кадастровий номер земельної ділянки 5125255100:01:002:0501.


7.Про затвердження технічної документації про нормативнугрошовуоцінкуземельноїділянки сільськогосподарського призначення державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Захарівського району Одеської області (за межами населеного пункту), кадастровий номер земельної ділянки 5125255100:01:002:0502.


8.Про затвердження технічної документації про нормативну грошову  оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території  Мар’янівської сільської ради Захарівського району Одеської області (за межами населеного пункту), кадастровий номер земельної ділянки 5125283000:01:001:0544.


9.Про затвердження технічної документації про нормативну грошову  оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території  Мар’янівської сільської ради Захарівського району Одеської області (за межами населеного пункту), кадастровий номер земельної ділянки 5125283000:01:001:0545.     


10.Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на територіїЗахарівського району Одеськоїобласті (за межами населеного пункту), кадастровий номер земельноїділянки 5125255400:01:001:0942.


11.Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності для ведення товарного сільськогосподарсь коговиробництва на територіїЗахарівського району Одеськоїобласті (за межами населеного пункту), кадастровий номер земельноїділянки 5125255400:01:001:0943.


12.Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на територіїЗахарівського району Одеськоїобласті (за межами населеного пункту), кадастровий номер земельноїділянки 5125255400:01:001:0944.


13.Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення державноїв ласності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на територіїЗахарівського району Одеськоїобласті (за межами населеного пункту), кадастровий номер земельноїділянки 5125255400:01:001:0945.


14.Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на територіїЗахарівського району Одеськоїобласті (за межами населеного пункту), кадастровий номер земельноїділянки 5125255400:01:001:0946.


15.Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на територіїЗахарівського району Одеськоїобласті (за межами населеного пункту), кадастровий номер земельноїділянки 5125255400:01:001:0947.


16.Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Захарівського району Одеської області (за межами населеного пункту), кадастровий номер земельної ділянки 5125255400:01:001:0948.


17.Про затвердження технічної документації про Нормативну грошову оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Захарівського району Одеської області (за межами населеного пункту), кадастровий номер земельної ділянки 5125255400:01:001:0949.


18.Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Захарівського району Одеської області (за межами населеного пункту), кадастровий номер земельної ділянки 5125255400:01:001:0950.


19.Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на територіїЗахарівського району Одеськоїобласті (за межами населеного пункту), кадастровий номер земельноїділянки 5125255400:01:001:0951.


20.Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на територіїЗахарівського району Одеськоїобласті (за межами населеного пункту), кадастровий номер земельноїділянки 5125255400:01:001:0952


21.Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної діянки сільськогосподарського призначення державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на територіїЗахарівського району Одеськоїобласті (за межами населеного пункту), кадастровий номер земельноїділянки 5125255400:01:001:0953.


22.Про затвердження технічної документаціїпро нормативну грошову оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на територіїЗахарівського району Одеськоїобласті (за межами населеного пункту), кадастровий номер земельноїділянки 5125255400:01:001:0958.


23.Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на територіїЗахарівського району Одеськоїобласті (за межами населеного пункту), кадастровий номер земельноїділянки 5125255400:01:001:0959.


24.Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на територіїЗахарівського району Одеськоїобласті (за межами населеного пункту), кадастровий номер земельноїділянки 5125255400:01:001:0960.


25.Про затвердження районної Програми з локалізації та ліквідації амброзії полинолистої на території Захарівського району Одеської області протягом 2017-2022 років.

   

За результатами розгляду  постійна комісія  підтримала вищевказані проекти рішень та рекомендувала розглянути їх на пленарному засіданні вісімнадцятої сесії районної ради.

Дочірні категорії

Календар новин

<< < Листопад 2017 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30