23 червня – День державної служби

2018 06_22_news_2_img_1

Шановні державні службовці Захарівщини! Шановні ветерани державної служби!

            Щиро вітаю Вас із професійним святом. До державного управління сьогодні  прикута пильна увага громадськості, адже українці потребують надання їм якісних послуг, забезпечення ефективного виконання функцій держави, що неможливе без розвитку лідерства на державній службі, її реформування відповідно до викликів сьогодення,  зростання активного впливу суспільства на державу.

Саме тому бажаю всім працівникам органів державної влади Захарівщини чіткого усвідомлення важливості своєї ролі в суспільстві, відповідальності та наполегливості, успіхів на довіреній ділянці роботи.

Міцного здоров’я Вам та Вашим рідним, добра, благополуччя, життєвих гараздів. Хай мирна Україна щиро шанує діяльність державних службовців!


Голова Захарівської районної ради                                      В.А.Думитрашко

День скорботи і вшанування пам’яті жертв Війни в Україні

22 червня у Захарівці відбулося покладання квітів до   обеліска воїнам, які загинули  в роки  Великої Вітчизняної війни з нагоди Дняскорботи і вшанування пам’яті жертв Війни в Україні.

Ось уже 77 років 22 червня залишається не просто датою календаря, а днем скорботи і страшних спогадів про початок Великої Вітчизняної війни. Війни кривавої, війни, що пройшла по долях і держави, і кожної людини. Війни, яка виявила зразки небувалої мужності, героїзму, витривалості  ратної й трудової. Війни, яка показала, що сила духу і бажання за будь-яку ціну звільнити свою рідну землю від загарбників бувають сильнішими від гармат.

Низький уклін солдатам і трудівникам, які воювали і тяжко працювали, рятуючи державу від поневолення! Слава українцям, які відстоюють право України на суверенне існування в європейському просторі в сучасній війні, що точиться на Сході нашої держави! Вічна пам’ять тим, хто віддав життя!

Сьогодні найзаповітнішим нашим бажанням є те, щоб запанував в Україні мир і світоглядні та політичні розбіжності урегульовувались шляхом мирним, переговорним, виборним, словом демократичним.

Слава Україні!

2018 06_22_news_1_img_1 2018 06_22_news_1_img_2 2018 06_22_news_1_img_3

Урочистості та вшанування працівників медичної сфери району відбулися у районному Будинку культури 15 червня п.р.

Спільним розпорядженням голів Захарівської районної ради та Захарівської районної державної адміністрації від 13.06.2018 р. № 385/А-2018/ 9/ 2018 «Про нагородження з нагоди Дня медичного працівника» за сумлінну працю та професіоналізм  відзначено грамотами:  

 

     Адабаш Інну Сергіївну  - медичну сестру (станції) відділення швидкої та невідкладної медичної допомоги Захарівської підстанції ВП «Великомихайлівська станція екстреної (швидкої) медичної допомоги»;

Андронік Тетяну Петрівну - медичну сестру АЗПСМ смт Захарівка;

Довгань Михайла Олександровича - фельдшера з медицини невідкладних станів Захарівської підстанції ВП «Великомихайлівська станція екстреної (швидкої) медичної допомоги»;

Ганзу Ларису Михайлівну  - медичну сестру фізіотерапевтичного кабінету КУ «Захарівська центральна районна лікарня»;

Гуда Олександра  Володимировича - завідуючого клініко-діагностичною лабораторією КУ «Захарівська центральна районна лікарня»;

Живецьку Альону Сергіївну - медичну сестру АЗПСМ смт Захарівка;

Камінську Олександру Іванівну - завідуючу ФП с. Мар’янівка;

Кириєнко Ріту Олександрівну - фельдшера  з медицини невідкладних станів Захарівської підстанції ВП «Великомихайлівська станція екстреної (швидкої) медичної допомоги»;

Новаковську Тетяну  Степанівну - медичну сестру  АЗПСМ с. Перехрестове;

Онисіву Альону Олегівну - медичну сестру (станції) відділення швидкої та невідкладної медичної допомоги Захарівської підстанції ВП «Великомихайлівська станція екстренної (швидкої) медичної допомоги»;

Санатарчук Наталію Андріївну - медичну сестру поліклінічного відділення КУ «Захарівська центральна районна лікарня»;

Стерпул Аллу Валентинівну - завідуючу  ФП с. Василівка;

Южбабенко Валентину Пилипівну - медичну сестру АЗПСМ смт Затишшя;

Хамзіну  Тетяну Георгіївну - молодшу медичну сестру поліклінічного відділення  КУ «Захарівська центральна районна лікарня».

    

2018 06_18_news_1_img_1

2018 06_18_news_1_img_2

2018 06_18_news_1_img_3 

         

17 червня – День медичного працівника

2018 06_14_news_1_img_1

Шановні працівники медичної сфери, всі, хто забезпечує роботу закладів охорони здоров’я району! Шановні ветерани - медики!

Прийміть вітання та найкращі побажання з нагоди професійного свята. Від щирого серця бажаю Вам щастя, добра, благополуччя та міцного здоров’я.

Працівники медичної галузі – один із найбільших професійних загонів у районі. Відзначення  свята і вашого внеску в соціально-економічний розвиток регіону – це свідчення важливості місії, покладеної на вас, тих послуг, які ви надаєте населенню, надзвичайної ваги вашої ролі у збереженні та зміцненні здоров’я громадян, важливості процесів реформування, які розпочалися  в країні, йдуть непросто, потребують виваженості, спільних зусиль і налаштованості на позитивний результат.

            Бажаю вам миру, успіхів, міцного здоров’я. Хай життя дарує світле майбутнє, професійні здобутки, реалізацію добрих сподівань.

 

Голова Захарівської районної ради            В.А.Думитрашко

Дорогі випускники загальноосвітніх навчальних закладів Захарівщини!

2018 06_14_news_2_img_

Від випускних вечорів, які пройдуть у районі цього тижня, поведе вас життєва дорога у доросле життя. Вірю, що школа і родина добре вас до нього підготували. Хай щастить!

Хай горить у ваших юних душах бажання здобувати: нові знання і навички, професію, перемоги; бажання дарувати: любов, радість та турботу близьким; бажання будувати: кар’єру, власну справу й дім, сім’ю, нову і міцну Україну! І надважливо, - щоб все це було на мирній процвітаючій рідній землі. Вона потребує ваших рук, талантів і завзяття.

В добрий час!

Голова Захарівської районної ради            В.А.Думитрашко

6 червня – День журналіста

Шановні працівники приватного підприємства «НовинаР»!

Вітаємо вас із професійним святом – Днем журналіста.

Сердечно зичимо успіхів та творчих здобутків, бажання і можливостей постійного фахового  вдосконалення.

Хай вогонь небайдужості та щирого вболівання за стан справ у регіоні, районі, кожній родині ваших земляків горить, дарує ясне світло правдивої та всебічної інформації, спонукає до роздумів, сприяє покращенню життя суспільства.

 

З повагою

Виконавчий апарат Захарівської районної ради  

2018 06_06_news_1_img_1

Дитяче свято у Захарівці!

2018 06_01_news_2_img_1

2018 06_01_news_2_img_2

2018 06_01_news_2_img_3

2018 06_01_news_2_img_4

2018 06_01_news_2_img_5

1 червня – Міжнародний день захисту дітей

Дорогі юні друзі, жителі Захарівщини!


Вітаю вас із  святом маленьких громадян нашої країни – Міжнародним днем захисту дітей. Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Саме тому святий обов’язок родини, школи, органів влади та громадськості подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей української юної зміни, забезпечити їй належний рівень виховання і реалізації прав дитинства.

На жаль, не всім дітям поталанило мати щасливе і безтурботне дитинство. Саме тому 1 червня - це не лише свято для дітей, а й особливий день для нагадування суспільству про необхідність дотримання прав неповнолітніх як однієї з головних засад формування гармонійної особистості.

Проблема захисту і виховання підростаючого покоління ніколи не втратить своєї актуальності, адже діти - гарант самозбереження, здоров'я і процвітання нації. Забезпечення та дотримання прав дитини - необхідність і потреба не лише сучасного етапу розвитку України, але й пріоритетний напрямок політики нашої держави на майбутнє.

Держава ставить перед органами  влади сьогодні завдання щодо якомога кращої організації роботи з дітьми, спрямованої на зміцнення їх здоров’я, створення належних умов для дозвілля, соціального захисту. Старт оздоровчого літнього періоду цього року розпочався  з відкриття у навчальних закладах району оздоровчих майданчиків. Попереду літні канікули. Вірю, що вони пройдуть цікаво і будуть наповнені прекрасними враженнями, які наші діти привезуть з таборів від моря і сонця, нових друзів і гарних емоцій від подорожей та розваг.

Шановні дорослі! Впевнений, що об’єднавши зусилля у справі турботи про дітей, ми зробимо все, аби захистити  їх, уберегти  від гіркоти розчарувань і зневіри. Адже саме від нас, дорослих, залежить те, як складеться доля кожної маленької людини, а відтак і нового покоління українців.

Бажаю вам, дорогі юні друзі, вашим батькам, бабусям і дідусям, міцного здоров’я, щастя, добра і сімейного затишку. Нехай здійсняться всі ваші мрії і задуми! Відпочивайте, набирайтеся сил і завзяття!

                            В.А.Думитрашко,

голова Захарівської районної ради

2018 06_01_news_1_img_1

25 травня відшуміли шкільні свята Останнього дзвоника

25 травня відшуміли шкільні свята Останнього дзвоника. Голова Захарівської районної ради В.А.Думитрашко взяв участь в урочистостях, що проходили в Захарівському навчально-виховному комплексі. З вітальними словами звертається до всіх школярів, педагогів, жителів Захарівщини.


Дорогі учні, випускники!

Шановні педагоги, працівники шкіл Захарівщини, батьки!

 

Вітаю всіх із святом Останнього дзвоника у цьому навчальному році. Позаду багато днів напруженої праці, уроків, контрольних та залікових робіт, змагань, конкурсів, олімпіад. Ясна річ, що ваш час, дорогі діти, був заповнений також й іншими цікавими справами, розважальними і розвиваючими, а ще дуже цінним спілкуванням із друзями і вчителями. Впевнений, що кожен виніс з цього чергового навчального року нові знання, новий досвід і безліч вражень.

Настає благодатна пора прекрасних літніх канікул, відпочинку, оздоровлення і розваг. Набирайтеся ж сил і енергії для наступної навчальної сходинки. Використовуйте з найбільшою користю для себе кожний літній день.

Старшокласникам бажаю добрих та відмінних результатів і задоволення від того, як ви працювали протягом року і всіх шкільних років, підготувалися і змогли прозвітувати про свої знання. Успіхів вам і високих результатів в тестуванні, як кажуть ні пуху, ні пера та в добрий час!

Особливим є сьогоднішній день для випускників, бо для вас, одинадцятикласники, пролунав справді останній шкільний дзвоник. Швидко промайне екзаменаційна пора і ви зі школярів перетворитесь у серйозно налаштованих молодих громадян, які візьмуться активно обирати свій життєвий шлях, продовжувати навчання, чи влаштовуватися на роботу. Вірних вам рішень і вдалого вибору. Держава, суспільство, всі наші територіальні громади чекають від вас справжньої громадянської свідомості, підтримки, чекають на ваші світлі голови і роботящі руки. Бажаю вам з гідністю і перемогами виходити із всіх, навіть найскладніших життєвих ситуацій. Ну і, звичайно, не забувати рідну школу, селище чи село. Будуйте своє життя, свої майбутні сім’ї так, щоб вони приносили вам радість і благополуччя, були надійної опорою батькам і рідним, підтримкою нашої молодої держави.

Слова щирої вдячності за нелегкий та все ж результативний труд хочу висловити педагогам, людям, які щодня віддають часточку душі, вмінь і знань нашим дітям, готують, виконуючи важливе державне замовлення, освічених сучасних громадян, гідних продовжувачів кращих традицій українського суспільства. Здоров’я Вам, шановні, завзяття і  творчої енергії, терпіння і вдячних учнів.

 

Успіхів всім!

2018 05_25_news_1_img_1

Виїзний прийом громадян голови Захарівської районної ради Думитрашка В’ячеслава Анатолійовича у Новозаріцькій сільській раді

22 травня 2018 року відбувся виїзний прийом громадян голови Захарівської районної ради Думитрашка В’ячеслава Анатолійовича у Новозаріцькій сільській раді, в якому взяли участь Твердохліб Вадим Юрійович, депутат Захарівської районної ради, Кулік Марина Миколаївна, начальника відділу «Захарівське бюро правової допомоги Роздільнянського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги» та Мазур Олена Анатоліївна, провідний спеціаліст відділу Держгеокадастру у Захарівському районі, Василинич Юлія Сергіївна, керуючий справами районної ради. Названі спеціалісти готові були відповісти на питання, надати роз’яснення стосовно правових особливостей врегулювання земельних відносин, процедури легалізації, реєстрації будівель, адже саме зараз діє так звана реєстраційна амністія, що дозволяє без штрафних наслідків оформити технічні і правові документи на споруди і добудови. На жаль, дуже мало громадян скористалися можливістю поставити фахівцям районних служб питання. Так, обговорили проблеми з виділенням мешканцям Новозаріцької сільради  земельних ділянок по два гектари. Виділення земельних ділянок поза межами населених пунктів не належить до компетенції сільської ради, вона надає лише погодження за умови наявності відповідних земельних площ. Громадянці було рекомендовано подати заяву до сільської ради. Вирішення цього питання відбуватиметься через управління Держгеокадастру в Одеській області, яке проводить земельні аукціони і визначає ті масиви, які можуть бути призначені для ведення сільськогосподарського виробництва.


З апаратом сільської ради обговорили основні питання соціально-економічного розвитку громади, плани на найближчий час та готовність влитися в майбутню Захарівську об’єднану територіальну громаду.

2018 05_23_news_1_img_1

Робочий візит голови Захарівської районної ради

          21 травня 2018 року відбувся запланований виїзний прийом громадян головою Захарівської районної ради Думитрашком В’ячеславом Анатолійовичем до Василівської та Карабанівської сільських рад.

Участь у виїзному прийомі взяли:

-          Твердохліб Вадим Юрійович, депутат Захарівської районної ради, з роз’ясненнями на тему: «Будівельна амністія: громадяни зможуть узаконити самобудови»;

-          Кулік Марина Миколаївна, начальника відділу «Захарівське бюро правової допомоги Роздільнянського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, з роз’ясненнями на тему: «Що потрібно знати про спадкування»;

-         Заболотний Микола Федорович, начальник відділу Держгеокадастру у Захарівському районі, щодо практичного застосування вимог земельного законодавства.

2018 05_22_news_1_img_1

2018 05_22_news_1_img_2


Вітання банківським працівникам

20 травня – День банківського працівника!

Шановні працівники банківських установ Захарівського району!


Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята – Дня банківського працівника!

Ви належите до однієї з найшанованіших професій у нашому суспільстві, адже саме завдяки вашим зусиллям та високому професійному рівню розвивається економіка країни.

Нехай ваша робота і надалібуде міцним підгрунтям держави і сприяє розквіту нашого суспільства.

Нових вам досягнень та плідноїпраці на благо розквітуУкраїни!  Щастя,  миру та злагоди  у ваших родинах.

З повагою                                                                                                              

            В.А. Думитрашко, голова Захарівської районної ради

2018 05_18_news_1_img_1

22-га сесія Захарівської районної ради VІІ скликання

Близько трьох годин тривало чергове засідання 22 сесії Захарівської районної ради 16 травня 2018 року. За всіма 16 винесеними на засідання питаннями прийнято відповідні рішення. Перш за все було виголошено інформацію голови районної виборчої комісії Барабан В.В.  про відмову від депутатського мандата Подмазка О.Г. та про реєстрацію обраного депутата районної ради  Бабовалової Світлани Анатоліївни від місцевої організації партії «Відродження». Другим  рішенням введено новообраного депутата до складу постійної комісії  з питань законності, захисту прав громадян, депутатської діяльності, місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою.

Завершуючи процедуру перетворення комунального закладу «Захарівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги», обумовлену реформуванням галузі охорони здоров’я в країні, депутати заслухали доповідь Ганзія В.М., головного лікаря КЗ, затвердили Передавальний акт балансових рахунків, матеріальних цінностей та активів комунального закладу «Захарівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» до правонаступника – комунального підприємства «Захарівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги».

Також  Ганзій В.М представив проект рішення «Про створення

Комунального підприємства «Захарівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги», погоджений районною державною адміністрацією. З огляду на те, що в ході підготовки до сесії до районної ради надали два варіанти проекту рішення, Статуту комунального підприємства і були порушені терміни надання матеріалів, члени постійних комісій не змогли досконало ознайомитися із названими документами і узгодити всі позиції, в тому числі  й на засіданні Президії. Тому продовжили обговорення деяких принципових питань на пленарному засіданні, зокрема стосовно делегування повноважень з управління підприємством районній державній адміністрації Деякі депутати висловили зауваження з приводу того, що через відсутність кворуму так і не було проведено засідання постійної комісії з питань законності, захисту прав громадян, депутатської діяльності, місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою, яка мала виробити рекомендації та зауваження.  Незважаючи на тривале обговорення і обмін думками, всі 22 присутніх депутати проголосували за прийняття цього рішення, доповнивши проект встановленням місячного терміну, протягом якого керівник КП має вжити заходів щодо його державної реєстрації.

            Було затверджено  районні програми: «Доступна медицина на 2018-2020 роки» та  Програма забезпечення комфортних умов платників податків в органі державної податкової служби у Захарівському районі на 2018 рік.

Доповідачі Ганзій В.М. та Шарко М.М. аргументовано розкрили основні

аспекти впровадження в сільській місцевості заходів реформування, які передбачають створення електронної медичної системи, куди будуть внесені  дані про пацієнтів. За кошти місцевих бюджетів планується придбати обладнання,  обласний бюджет забезпечить фінансування встановлення програмного забезпечення та його обслуговування. Так само на умовах співфінансування будуть закуповуватися спеціальні сумки з медичним устаткуванням для сімейних лікарів, медсестер і фельдшерів. Реформування охопить і вторинну медицину. До 2020 року в ході реалізації Програми «Доступна медицина» необхідно створити в районі приймально-діагностичне відділення зі спеціальним обладнанням, що дозволить протягом короткого часу встановити хворому діагноз і вирішити подальший процес його лікування, в тому числі і з використанням методів онлайн-консультування з медзакладами вищого рівня. Це відділення може бути розміщене в старому корпусі колишньої хірургії ЦРЛ, який потрібно буде відремонтувати. Також для вторинної медицини в районі необхідно створити кабінет телемедицини і придбати дороговартісне але ефективне обладнання. Загалом за Програмою передбачено використати 10 млн. 655 тис. грн. коштів, акумульованих  з державного, обласного, районного та сільських, селищних бюджетів.

Прийнято також рішення про  внесення змін до рішень районної ради:

- від 29 червня 2017 року № 164-VII  «Про затвердження районної

Програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб та молоді з їх числа на 2017- 2018 роки»;

        - від 22 грудня 2017 року № 285-VII «Про встановлення вартості харчування дітей у загальноосвітніх навчальних закладах Захарівського району на 2018 рік»;

- від 20 січня 2017 року № 122-VII «Про затвердження районної комплексної Програми «Підтримка сім’ї та молоді Захарівського району на 2017-2020 роки»;

         - від 22 грудня 2017 року № 274-VІІ «Про районний бюджет

Захарівськогорайону на 2018 рік».

       Загалом депутати розподілили 808,8 тис. грн., з них 452,3 – за рахунок перевиконання доходної частини бюджету.

 

Прийнято також рішення про затвердження технічної документації про

нормативну грошову  оцінку земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території  Войничівської та Онилівської  сільських рад; про надання дозволу комунальним закладам  на передачу в оренду майна спільної власності територіальних громад  сіл, селищ Захарівського району    

 

Важливо було  визначити представників Захарівського району для

роботи у  складі госпітальних рад у 4 та 5 госпітальних округах Одеської області.Делеговано для роботи у складі:

 

            Госпітальної ради  4  госпітального округу Одеської області:

 

-          заступника голови Захарівської районної ради Іванова В.М.;

-          завідувача хірургічного відділення КУ «Захарівська центральна районна лікарня»  Чернєва А.М.;

 

            Госпітальної ради  5  госпітального округу Одеської області:

 

-          заступника голови Захарівської районної державної адміністрації  Осійчука О.К.

 

На завершення засідання голова районної ради В.А.Думитрашко наголосив на необхідності дотримання Регламенту районної ради, зокрема щодо термінів подачі матеріалів на сесію, а керівникам комунальних закладів району - на необхідності дбати про дотримання вимог укладання договорів оренди майна та відшкодування коштів за комунальні послуги, контролю та інформування районної ради про надходження коштів від оренди.

 

 

 

2018 05_16_news_1_img_2

2018 05_16_news_1_img_3

2018 05_16_news_1_img_4

2018 05_16_news_1_img_5

2018 05_16_news_1_img_6

2018 05_16_news_1_img_7

Засідання постійної комісії районної ради

11 травня нинішнього року в приміщенні Захарівської районної ради відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, охорони здоров’я, молоді, спорту, соціальної політики та у справах пенсіонерів, інвалідів, ветеранів, яке провела голова комісії Ольга Василівна Вітюк. Були запрошені головний лікар КЗ «Захарівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Ганзій В.М., заступник головного лікаря Захарівської центральної районної лікарні Шарко М.М., начальник відділу з питань освіти, культури та молодіжної політики Захарівської районної державної адміністрації Воєділов О.В.

На розгляд присутніх пропонувалися питання:

- про утворення комунального підприємства «Захарівський районний центрпервинної медико-санітарної допомоги»;

- про затвердження районної цільової Програми «Доступна медицина на 2018-2020 роки»;

- про внесення змін до рішення районної ради від 29 червня 2017 року № 164-VII «Про затвердження районної Програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб тамолоді з їх числа на 2017- 2018 роки»;

- про внесення змін до рішення районної ради від 22 грудня 2017 року № 285-VII «Про встановлення вартості харчування дітей у загальноосвітніх навчальних закладах Захарівського району на 2018 рік»;

- про внесення змін до рішення районної ради від 20 січня 2017 року №122-VІІ «Про затвердження районної комплексної програми «Підтримка сім’ї та молоді Захарівського району на 2017-2020 роки»;

- про визначення представників Захарівського району, делегованих для роботи у складі госпітальних рад у 4 та 5 госпітальних округах Одеської області.

 

Членами постійної комісії з розгляду питань прийняті відповідні висновки та рекомендації і запропоновано винести на розгляд чергової сесії районної ради проекти розглянутих рішень з врахуванням уточнень і зауважень (з матеріалами можна ознайомитися в розділі «Документи районної ради»).

 

Цього ж дня відбулося засідання постійної комісії з бюджету, фінансово-економічних питань, регуляторної діяльності та питань спільної власності територіальних громад.

 

Членами комісії, на чолі з Н.Д. Топольницькою були розглянуті питання:


1.Про затвердження Передавального акта балансових рахунків, матеріальнихцінностей та активів комунального закладу «Захарівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» до правонаступника – комунального підприємства «Захарівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги».

2.Про створення комунального підприємства «Захарівський районний центрпервинної медико-санітарної допомоги». 3.Про затвердження районної цільової Програми «Доступна медицина на 2018-2020 роки».

4.Про затвердження районної Програми забезпечення комфортних умов платників податків в органі державної податкової служби у Захарівському районі на 2018 рік.

5.Про внесення змін до рішення районної ради від 29 червня 2017 року № 164-VII «Про затвердження районної Програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб тамолоді з їх числа на 2017- 2018 роки».

6.Про внесення змін до рішення районної ради від 22 грудня 2017 року №285-VІI «Про встановлення вартості харчування дітей у загальноосвітніх навчальних закладах Захарівського району на 2018 рік».

7.Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 22 грудня 2017 року№ 274-VІІ «Про районний бюджет Захарівського району на 2018 рік».

8. Про надання дозволу комунальній установі «Захарівська центральна районна лікарня» на передачу в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Захарівського району. (Автобаза сантранспорту).

9.Про погодження укладання договору оренди індивідуально визначеного майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Захарівського району (ВП лабораторних досліджень).

10.Про надання дозволу комунальній установі «Захарівська центральна районна лікарня» на передачу в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Захарівського району (Станція екстреної допомоги).

 Президією районної ради було затверджено порядок денний двадцять другої сесії районної ради. Загалом найбільше часу тривали обговорення питань, пов’язаних із перетворенням первинної медицини. Депутати скурпульозно обговорили і проаналізували Статут створюваного комунального підприємства. Предметно обговорили доцільність внесення змін до ряду програм. Так, за рахунок коштів Захарівської селищної ради збільшились більше ніж на 90 тис. грн. кошти для придбання житла дітям-сиротам. Виділено кошти районного бюджету для виплати стипендій обдарованим дітям. Депутати погодили винесення на сесію розподілу 808,8 тис. грн. для бюджетних установ району. 22-га сесія відбудеться 16 травня, планується до розгляду 17 питань. Голова районної ради В.А.Думитрашко закликав керівників установ у подальшій роботі дотримуватись вимог Регламенту районної ради і забезпечити надання виконавчому апарату ради відповідних матеріалів не пізніше 21 дня до наступного сесійного засідання.

2018 05_11_news_1_img_1

2018 05_11_news_1_img_2

2018 05_11_news_1_img_3

2018 05_11_news_1_img_4

2018 05_11_news_1_img_5

2018 05_11_news_1_img_6

2018 05_11_news_1_img_7

Вітання голови Захарівської районної ради В’ячеслава Думитрашка з ДНЕМ ПЕРЕМОГИ

Шановні земляки!

 

Від щирого серця вітаю вас із Днем пам’яті та примирення та із всенародним святом –  Днем Перемоги.


І в сьогоденні, і в майбутньому пам’ять про подвиг героїв-визволителів, переможців коричневої чуми-фашизму живе і житиме, бо у свідомості народу звитяга та великий ратний подвиг простого солдата завжди викликають справжню вдячність.


Подякуймо сьогодні людям старшого покоління, на плечах яких так важко виносив народ перемогу. Зранена і спустошена окупантами, рідна земля чекала на натруджені руки. З полів війни, з окопів, з госпітального болю поверталися вцілілі солдати на сплюндровану ворогом батьківщину, відразу впрягалися у непосильну роботу з відбудови народного господарства. Розправляли плечі ті, хто пережив страшну ніч окупації. Обробляли  землю, відновлювали виробництво на заводах і фабриках, зводили житло. Найстарші наші земляки сповна пізнали,як це – знову ставити країну на ноги.


Сьогодні на нашій землі незгода і бойові дії. Хай допоможе нам доля бути мужніми, спрямувати свої зусилля на відновлення мирного життя, щоб бути гідними світлої пам’яті тих, хто поліг на фронтах Великої Вітчизняної війни, відвойовуючи для нас мир, хто віддав життя у боротьбі із загарбниками!


Здоров’я Вам, благополуччя і злагоди, дорогі ветерани, учасники війни, жителі Захарівщини! І вічна пам’ять полеглим!


Хай не згасає пам’ять про героїв! Щастя, миру і злагоди нашій Україні!

 

Василь Симоненко


Салюти миру 


В дні травневі, мріями багаті, 
Коли щастя хлюпає з пісень, 
Ми щороку зустрічаємо свято – 
Перемоги радісної день. 

І встають у пам'яті дороги, 
Ті, що
до велося нам пройти, 
Щоб 
багряний прапор Перемоги 
Над рейхстагом гордо піднести. 

І живуть у пам'яті народу 
Його 
вірні дочки і сини, 
Ті, що не вернулися з походів 
Грізної, великої 
війни. 

Їх 
життя, їх помисли високі, 
Котрим не судилось розцвісти, 
Закликають мир ясний і спокій, 
Як зіницю ока, берегти

Дочірні категорії

Календар новин

<< < Червень 2018 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30