Засідання комісії

13 квітня 2018 рокувідбулося засідання постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, охорони здоров’я, молоді, спорту, соціальної політики та у справах пенсіонерів, інвалідів, ветеранів, яке провела голова комісії Ольга Василівна Вітюк.

Згідно з порядком денним, членами комісії були розглянуті питання:

                  - щодо  створення госпітальної ради 4,5 госпітальних округів Одеської області;

           - про хід проведення процедури припинення КЗ «Захарівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» та перетворення його в комунальне некомерційне підприємство.

За результатами обговорення комісія визначила персональний та кількісний склад кандидатів, які входитимуть у госпітальну раду та з якими голова комісії проведе консультації з приводу входження до госпітальної ради.

Також комісія обговорила питання припинення та перетворення КЗ «Захарівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги».

 

2018 04_13_news_1_img_2

2018 04_13_news_1_img_3

2018 04_13_news_1_img_4

Шановна Тетяно Іванівно!

2018 04_13_news_1_img_1

Шановна Тетяно Іванівно!

Захарівська районна рада щиро вітає Вас з Днем народження!

 

Бажаємо міцного здоров’я Вам на многії літа, благополуччя,

щедрої долі, творчої наснаги у відповідальній роботі

на благо рідного села та держави!

Нехай Ваша енергійність, душевність і людяність привертають до Вас тих, хто працює і спілкується з Вами, та нових надійних друзів.

Нехай рідні завжди оточують Вас любов’ю і розумінням.

Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією,

натхненням та радістю сьогодення.

Сподіваємось, що все це стане запорукою вдачі та радості Вашого життя.

         

З повагою

Голова районної ради Вячеслав Думитрашко,

депутатський корпус районної ради

Шановний Сергію Івановичу!

wwwr4dfg

Шановний Сергію Івановичу!

Захарівська районна рада щиро вітає Вас з Днем народження!

Прийміть сердечні побажання міцного здоров’я,

безмежного щастя, сімейного добробуту.

Нехай кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги,

багатим на радісні звістки, приємні події, особисті

досягнення і благородні справи!

Хай і надалі буде плідною ваша нелегка праця як на

сільськогосподарській, так і на депутатській ниві.

Божої благодаті та всіляких гараздів вам і

вашій родині на многії літа!

Зичимо, аби кожен Ваш день наповнювався найважливішими словами,

які зігріватимуть душу, принесуть тепло й добро до Вашої родини!

 

З повагою

Голова районної ради Вячеслав Думитрашко,

депутатський корпус районної ради

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ffdft1

Шановний Олександре Семеновичу!

Прийміть щирі вітання з днем народження і побажання нових успішних справ

на нелегкому шляху виконання відповідальних депутатських повноважень.

 

Дозвольте висловити Вам слова подяки за незмінну підтримку, суттєву допомогу,

яку Ви зі своєю енергійною командою надаєте жителям та керівництву району

в процесі співпраці для вирішення багатьох соціальних питань,

за активну роботу з дітьми і молоддю Захарівщини.

 

Здоров’я і щастя Вам, гарного настрою, успіхів у нових починаннях.

Хай родинний затишок і любов рідних дають Вам наснагу в житті,

спонукають до втілення сміливих мрій і задумів!


З повагою 

Голова Захарівської районної ради   В.А.Думитрашко

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Ціурочисті слова понаддвітисячілітзнаменуютьсвітле свято Воскресіння Христового. Мабуть, жоднеізіснуючих свят не даруєстількирадісноївтіхи, як Великдень.

Ми вітаємоодне одного словами: «Христос воскрес!» і чуємо у відповідь: «Воістину воскрес!»- слова, яківідлунюються у наших серцях й сповнюютьдушівірою, радістю і надією. Тож нехай цівідчуття, особливо у нинішнійнепростийчас, згуртовують нас навколовисокихдуховнихцінностей, укріпляютьвіру, надихають на добрі і праведніпочинання.

Свято Великодня – цесвідчення перемоги життя над смертю, утвердженнянепереможноїсилилюбові й милосердя, спонукає кожного з нас замислитисьнад глибинноюсутністюлюдськогобуття, звіритисвоїпомисли та вчинки з вічнимицінностями, визначитипріоритети, дає добру нагодуступитикрокназустріч один одному для добрих справ в ім’ямайбутнього.

Дуже хочу вірити, щоцього дня наша спільна, всеукраїнська молитва про мир в Україні буде почута Господом. ЄдністьУкраїни, консолідаціянаціїнеможлива без духовності кожного. Великодні свята – ценайкращий час для переосмислення, прощення, порозуміння. Переконаний – ніщо не можебудуватися на злі, насильстві, лукавстві, приниженні одних людей іншими. Торжество в нашомужиттігідності й правди, а головне – повагиодне до одного буде кращимсвідченнямвідданостізаповідямХристовим, нашоївіри в неминучу перемогу добра над злом.

Дорогі земляки! Сердечно вітаю вас ізвеличним святомВоскресіння Христового! Бажаю доброго здоров’я, родинного затишку і тепла, миру та Божої ласки. Нехай радістьпасхальних свят увійде у кожнийдім, кожну родину, додастьнаснаги і доброти, уваги і любові до ближнього.

Христос Воскрес! Воскресне Україна!

 Easter7 

Голова Захарівської районної ради  В.А.Думитрашко

Світлини з мітингу, що відбувся у Захарівці з нагоди 74-ї річниці визволення від німецько-румунських окупантів

DSCN6325

DSCN6326

DSCN6333

DSCN6336

DSCN6337

DSCN6338

04 квітня – День визволення Захарівщини від німецько-фашистських загарбників

Є події, важливість яких не стирають і не зменшують роки. Так і з пам’ятними датами визволення нашої землі від нацистських загарбників. З плином часу, на віддалі десятиліть стає ще символічнішим і вагомішим подвиг народу, що вистраждав і здобув Перемогу, звільнив рідну землю від окупантів, залишив для нащадків зразки безприкладного героїзму і самопожертви. Ще яскравіше це усвідомлюють українці сьогодні, коли протистояння на сході держави, що триває вже довше, ніж Велика Вітчизняна війна, щодня забирає життя, здоров’я і щастя наших співгромадян, які відстоюють єдність і незалежністьУкраїни.

Глибокої поваги достойні люди, що стають на захист Батьківщини. І ми щороку відзначаємо чергову річницю визволення Захарівщини як свято торжества справедливості і пам’ятний день для жителів району.

Вітаю вас, шановні земляки, дорогі ветерани, і щиро бажаю благополуччя і миру нашій Україні, політичної мудрості і активності керівництву держави в питаннях врегулювання ситуації з непідконтрольними Україні територіями та відновлення її територіальної цілісності.

У наших серцях живе пам’ять про визволителів. Слава героям!

16016

Голова Захарівської районної ради В.А. Думитрашко

Вітаємо з Днем народження депутата Захарівської районної ради Твердохліба Вадима Юрійовича!

Шановний Вадиме Юрійовичу!


Нехай Ваша доля буде багатою на міцне здоров’я і людське щастя.

Хай Вас завжди підтримують рідні люди,

у Вашому домі панують мир і добро, мудрість та виваженість ведуть Вас дорогами життя.

Нехай щедра доля буде прихильною до Вас,

даруючи радість життя та незрадливу вдачу!

Нових Вам успіхів, твердості і віри, невичерпної енергії, справжньої товариської підтримки, творчої наснаги на многії літа!

1 

З повагою

Голова районної ради Думирташко Вячеслав,

депутатський корпус районної ради

31 березня 2018 року

21 сесія від 29.03.2018 року

У пленарному засіданні двадцять першої сесії Захарівської районної ради VІІ скликання 29 березня 2018 року взяли участь 21 депутат районної ради, депутат Одеської обласної ради М.Д.Кузькевич, селищні, сільські голови району, керівники установ та організацій. Розпочали роботу з інформації Роздільнянської місцевої прокуратури про результати діяльності за 2017 рік, з якою виступив Цівільов В.В., інформацію взяли до відома.


У порядку денному сесії було 17 питань, всі вони попередньо розглядались і відпрацьовувались проекти відповідних рішень на профільних постійних комісіях та Президії районної ради. Коротко проаналізуємо ті, які викликали в залі найбільший інтерес.


Депутати задовольнили заяву Іванцока Р.В. про дострокове припинення повноважень  депутата районної ради, про що було прийнято відповідне рішення, вивести Іванцока Р. В. зі складу депутатської групи районної ради «Фрунзівщина – наш край» та постійної комісії районної ради з бюджету, фінансово-економічних питань, регуляторної діяльності та питань спільної власності територіальних громад.


Звіт  Захарівської районної державної адміністрації про виконання  районного бюджету Захарівського району  за  2017 рік виголосила начальник фінансового управління Трач В.В.;  звіт про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Захарівського району за 2017 рік, що був проілюстрований також з використанням слайдів, – начальник відділу з питань економіки, інвестицій та агропромислового розвитку Тодорашко В.Д. (всі матеріали, які розглядались на сесії, розміщено на сайті Захарівської районної ради в розділі «Документи районної ради»).

 

Жваве обговорення і обмін думками викликала доповідь Тодорашко В.Д. про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Захарівського району на 2018 рік. Так, депутат Мартинюк І.М. ставив питання щодо запуску котельні дошкільного підрозділу Захарівського НВК. Ситуацію прояснив начальник відділу  з питань освіти, культури та молодіжної політики райдержадміністрації Воєділов О.В.: котельня облаштовувалась за кошти обласного бюджету. Станом на осінь 2015 р. близько 90%  робіт було виконано, закуплено пробну партію пілетів. Але ще до вводу в експлуатацію котельні відбулася ліквідація обласного управління капітального будівництва, зараз триває погодження питань передачі пакета документів з ліквідаційною комісією. Проте котли в котельні стояли без дії, з ними потрібно проводити нові експертні випробування, необхідно також придбати ще 2 бензинових генератори.


На питання Мартинюка І.М. щодо того, як райдержадміністрація планує підтримувати малий і середній бізнес в районі, Тодорашко В.Д. поінформувала про державну програму, яка буде запущена цього року,  з повернення відсотків по кредитах для малого і середнього бізнесу, про так званий єдиний конверт для сільгоспвиробників.

 

       

Депутат Мартинюк І.М. наполягав також на тому, щоб керівники райдержадміністрації дали роз’яснення щодо стану вирішення питань про реконструкцію будівлі Захарівського НВК. Голова райдержадміністрації Стебловський І.І. поінформував, що розробляється і вже майже на фініші проектно-кошторисна документація, найближчим часом вона має пройти експертизу. Суми, обсяг робіт будуть висвітлюватися після отримання названих документів. Ці питання вирішуються на рівні Києва і області, задіяні народний депутат і обласні депутати. На сесії облради вже виділили півмільйона на проведення тендерних процедур, аби визначити підрядну організацію для проведення робіт. І замовником цих масштабних і дуже вартісних робіт має бути організація аж ніяк не районного рівня, де немає відповідних спеціалістів. 


Загалом таке детальне обговорення проблемних питань радше свідчить про небайдужість депутатів до належного їх вирішення, бажання бути в курсі важливих справ. Очевидно, що є сенс у зауваженнях до проекту Програми депутата Топольницької Н.Д., яка запропонувала дещо відкоригувати текст аби позбутися загальних, ненаповнених конкретним змістом фраз та напрямків, які не відповідають реальному  стану  району.


Голова районної ради Думитрашко В.А. звернув увагу голів постійних комісій на необхідності протягом року заслуховувати звіти профільних структурних підрозділів щодо ходу виконання програм, аналізувати результати роботи і вносити пропозиції щодо змін і корективів.

Крім Програми соціально-економічного та культурного розвитку Захарівського району на 2018 рік, на сесії затверджено також:

- Програму взаємодії органів виконавчої влади та місцевого самоврядування Захарівського району на 2018 рік, доповіла Колесник Г.М., керівник апарату Захарівської районної державної адміністрації;

- районну Програму цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки Захарівського району на 2018-2021 роки, представив Журба О.В., начальник Захарівського    РС ГУ  ДСНС України в Одеській області

- районну Комплексну програму «Безпечна Захарівщина» на 2018-2019роки, доповів Іванов В.М., заступник голови Захарівської районної

 ради.


Про внесення змін до рішень районної ради від 22 грудня 2017 року № 278-VІІ«Про затвердження Програми   інформатизації  Захарівського району Одеської області на 2018-2020 роки», змін і доповнень до рішення районної ради від 22 грудня 2017 року № 274-VІІ «Про районний бюджет Захарівського району на 2018 рік»доповіла Трач В.В., начальник фінансового управління райдержадміністрації.

 

Також депутати затвердили технічну документацію про нормативну грошову  оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території  Василівської сільської ради Захарівського району Одеської області (за межами населеного пункту), кадастровий номер земельної ділянки 5125255100:01:004:0519;Положення про  порядок закріплення майна, щоперебуває у спільнійвласностітериторіальних громад  сіл, селищ Захарівськогорайону,за підприємствами,  установами таорганізаціями на праві  господарськоговіданняабо оперативногоуправління та відповіднихтипових форм договорів, Статут КП «Захарівське бюро технічної інвентаризації».


Було прийнято ряд рішень про надання згоди на передачу в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Захарівського району.


У різному обговорили стан справ із виконанням деяких рішень районної ради, зокрема щодо звітування депутатів про свою діяльність перед виборцями, укладання договорів оренди керівниками комунальних закладів та установ, потреби приведенні в відповідність до нормативних документів статутів комунальних закладів тощо.


Голова районної ради Думитрашко В.А. вкотре нагадав депутатам і селищним, сільським головам про вимоги до електронного декларування.


2018 03_29_news_1_img_1
2018 03_29_news_1_img_1
2018 03_29_news_1_img_1
2018 03_29_news_1_img_1
2018 03_29_news_1_img_1

2018 03_29_news_1_img_6

В Одесі розпочалось фінальне навчання Асоціації з підготовки тренерів

26 березня, для представників органів місцевого самоврядування Одещини розпочалось триденне навчання на тему, Забезпечення регіонального та місцевого розвитку, в якому бере участь голова Захарівської районної ради Думитрашко В.А.

Це є останній тренінг в рамках Проекту Асоціації «Підвищення знань та навичок у сфері лідерства та місцевого розвитку», одним з завдань якого є навчити доступно доносити отриману інформацію до інших. Ініціатива реалізується за підтримки Програми U-LEAD з Європою.

Учасники, на базі інтерактивних вправ, аналізуватимуть різноманітні розвиткові моделі, визначатимуть ефективні шляхи соціально-економічного зростання своїх територіальних громад та області загалом. Складовою частиною навчань є написання проектних пропозицій та стратегічних документів для залучення ресурсів як з державних джерел, так і інших, у тому числі закордонних.

IMG 19871

IMG 2206

IMG 2335-1024x682

IMG 2092

IMG 1980

Засідання Президії

Завершальний етап у погодженні всіх питань, що винесені на двадцять першу сесію Захарівської районної ради (запланована на 29.03.18), - засідання Президії відбулося 23 березня п.р. під головуванням В.А.Думитрашка. Кілька днів перед цим плідно працювали постійні комісії районної ради, виробивши свої висновки і рекомендації із винесених питань. Президія підвела підсумки, до того ж заслухала голів постійних комісій, проаналізувала звіти начальників фінансового управління Захарівської райдержадміністрації В.В.Трач щодо звіту про виконання районного бюджету на 2017 рік та внесення змін до районного бюджету 2018 року; начальника відділу з питань економіки, інвестицій та агропромислового розвитку райдержадміністрації В.Д.Тодорашко щодо звіту про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Захарівського району за 2017 рік та проекту відповідної Програми на 2018 рік.

Крім названих питань, члени Президії затвердили Рекомендований порядок денний двадцять першої сесії Захарівської районної ради VIIскликання, проекти рішень: 

 

 • про затвердження Програми взаємодії органів виконавчої влади та місцевого самоврядування Захарівського району на 2018 рік;
 • про затвердження районної Програми цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки Захарівського району на 2018-2021 роки;
 • прозатвердження районної Комплексної програми «Безпечна Захарівщина» на 2018-2019 роки;
 • про внесення змін до рішення районної ради від 22 грудня 2017 року № 278-VІІ «Про затвердження Програми інформатизації Захарівського району Одеської області на 2018-2020 роки»;
 • про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Василівської сільської ради Захарівського району Одеської області (за межами населеного пункту), кадастровий номер земельної ділянки 5125…:0519;
 • прозатвердженняПоложення про порядок закріплення майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ Захарівського району, за підприємствами, установами та організаціями на праві господарського відання або оперативного управління та відповідних типових форм договорів;
 • про затвердження Статуту комунального підприємства «Захарівське бюро технічної інвентаризації» Захарівського району Одеської області;
 • про надання згоди Захарівській районній раді на передачу в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Захарівського району (Редакції «Н.Ф.);
 • про надання згоди комунальному закладу «Захарівський районний центр культури і дозвілля» на передачу в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Захарівського району (ФОП РезніченкуО.О.);
 • про надання згоди Захарівській районній раді на передачу в оренду частини нежитлового приміщення фізичній особі-підприємцю Чорнопищуку С. С.;
 • про надання згоди комунальній установі «Захарівська центральна районна лікарня» на продовження оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Захарівського району (ГО«Ваше здоров’я»).
DSCN6282
DSCN6283
DSCN6284

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ Захарівської районної ради з питань законності, захисту прав громадян, депутатської діяльності та адміністративно-територіального устрою опрацювала питанння, запропоновані для розгляду двадцять першої сесії районної ради

23   березня 2018 року   9.30 год.

Розпочали з проекту рішення районної ради «Про дострокове припинення повноважень депутата районної ради Іванцока Р.В.». Іванцок Р.В. обраний за виборчим списком партії «Відродження», заяву про припинення повноважень депутата подав 12.03.2018. Комісія рекомендувала проект рішення для розгляду на сесії.

Комісія схвалила також проект рішення «Проутворення секретаріату сесії Захарівської районної ради».

Наступним питанням був розгляд питання «Про затвердження районноїКомплексної програми „Безпечна Захарівщина” на 2018-2019 роки». У зв’язку з погіршенням криміногенної ситуації в районі, випадками грабежів є потреба у виділенні фінансування з районного бюджету для встановлення камер відеоспостереження, виведення їх на пульт районного відділення поліції, надання допомоги патрульним підрозділам поліції тощо. Комісія схвалила проект вказаної Програми.

Стосовно трьох наступних питань, а саме:

1. Про розгляд проекту рішення районної ради «Про внесення змін до Статуту комунальної установи «Захарівський районний центр обслуговування   закладів освіти та молодіжної політики», затвердженого рішенням Захарівської районної ради від 16 грудня 2016 року №102-VII та втрату чинності рішення Захарівської районної ради від 16 грудня 2016 року №102-VII «Про зміну назви та затвердження в новій редакції Статуту комунальної установи «Захарівський районний центр обслуговування закладів освіти та молодіжної політики»».

2.Про розгляд проекту рішення районної ради «Про затвердження Положення про господарську групу комунальної установи« Захарівський районний центр обслуговуванняЗакладів освіти, культури та молодіжної політики».

3.Про розгляд проекту рішення районної ради «Про затвердження Положення про методичний кабінет комунальної установи«Захарівський районний центр обслуговуваннязакладів освіти, культури та молодіжної політики».

4. Про розгляд проекту рішення районної ради « Про затвердження Положення про централізовану бухгалтерію комунальної установи  «Захарівський районний центр обслуговуваннязакладів освіти, культури та молодіжної політики».

У членів комісії було ряд зауважень до цих проектів, тому вона прийняла рішення надати Президії районної ради, засідання якої заплановане на сьогодні (початок об 11.00), можливість вивчити і проаналізувати доопрацьовані проекти, що їх має подати районна державна адміністрація.

Засідання постійної комісії Захарівської районної ради з бюджету, фінансово-економічних питань, регуляторної діяльності та питань спільної власності територіальних громад

відбулося 22 березня 2018 року 10.00 год.

 

Розглянуто проекти рішень районної ради:

1. Про звіт  Захарівської районної державної адміністрації про виконання  районного бюджету Захарівського району  за  2017 рік. 

2. Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 22 грудня 2017 року № 274-VІІ «Про районний бюджет Захарівського району на 2018 рік».

3. Про внесення змін до рішення районної ради від 22 грудня 2017 року № 278-VІІ «Про затвердження Програми   інформатизації  Захарівського району Одеської області на 2018-2020 роки».

4. Про звіт Захарівської районної державної адміністрації про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Захарівського району за 2017 рік.  5.Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Захарівського району на 2018 рік.

6.Про затвердження Програми взаємодії органів виконавчої влади та місцевого самоврядування Захарівського району на 2018 рік.

7.Про затвердження районної Програми цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки Захарівського району на 2018-2021 роки.

8.Про затвердження Положення про  порядок закріплення майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад  сіл, селищ Захарівського району,за підприємствами,  установами таорганізаціями на праві  господарського відання або оперативногоуправління та відповідних типових форм договорів.

9.Про затвердження Статуту комунального підприємства «Захарівське бюро технічної інвентаризації» Захарівського району Одеської області у новій редакції.

10.Про надання згоди  на передачу в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Захарівського району (Редакції «Н.Ф.)

11.Про надання згоди комунальному закладу «Захарівський районний центр культури і дозвілля» на передачу в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Захарівського району (Резніченку О.)

12.Про надання згоди Захарівській районній раді на передачу в оренду частини нежитлового приміщення фізичній особі-підприємцю Чорнопищуку С. С.

13.Про затвердження районної Комплексної програми «Безпечна Захарівщина» на 2018-2019 роки

 

Детально зупинилися члени комісії на представлених фінансовим управлінням районної державної адміністрації пропозиціях до проекту рішення  «Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 22  грудня 2017 року № 274-УІІ «Про районний бюджет Захарівського району на  2018 рік». Члени комісії і запрошені керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ району проаналізували клопотання щодо фінансування і нагальні потреби. Було погоджено винесення на розгляд сесії таких  змін, серед яких назвемо:

До доходної частини бюджету :

-Субвенція на утримання об’єктів спільного користування –  960,9 тис.грн.

До видаткової частини бюджету :

За рахунок залишку коштів на початок року  пропонується внести зміни до загального фонду районного  бюджету  в сумі  - 2107,8  тис.грн.

Зокрема, планується виділення фінансового ресурсу на ряд районних

програм:

- районна Програма з підтримки індивідуального житлового будівництва на селі ” Власний дім ”  на 2017-2020 рр. - 20,0 тис.грн.;

- Програма оздоровлення та відпочинку дітей та молоді – 455,0 тис. грн.

-районна цільова Програма підтримки малозабезпечених верств населення на 2018-2020 рр. – 20,0 тис. грн.. (надання мат. допомоги малозабезпеченим - 10,0 тис.грн.; заходи з відзначення святкових дат – 10,0 тис. грн.);

- Програма ”Підтримки  сім”ї та молоді Захарівського району на 2017-2022 р.р.” – 20,0 тис.грн.;

- Програма ” Соціальний захист ветеранів антитерористичної операції та їх родин на 2018-2020 р.р.” – 160,8 тис.грн.;

- Програма забезпечення житлом  дітей-сирі  та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб та молоді з їх числа на 2017-2018 р.р. – 100,0 тис.грн.;

- Програма фінансової підтримки Захарівського ВП Роздільнянського ВП ГУНП в Одеській області на 2018-2018 рр. – 30,0 тис.грн.;

- Програма інформатизації Захарівського району на 2018-2020 рр .- 90,5 тис.грн.;

- районна Програма цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки на 2018 рік  – 30,0 тис.грн.;

- Програма взаємодії органів виконавчої влади і місцевого самоврядування Захарівського району на 2018 рік – 60,0 тис.грн.;

- Програма підготовки молоді до служби в Збройних Силах України на 2017-2020 роки  – 10,0 тис. грн.;

- Програма фінансової підтримки «Державного професійно-технічного навчального закладу «Захарівський професійний ліцей» на 2017-2018 роки – 70,0 тис. грн.

За рахунок залишку коштів освітньої субвенції планується:

-придбання комп’ютерної техніки – 268,0 тис.грн.;

-оснащення закладів освіти мультимедійним обладнанням – 2000,0 тис.грн.;

-підключення  шкільних закладів до інтернету - 110,0 тис.грн.;

придбання шкільних автобусів.

2018 03_22_news_1_img_1
2018 03_22_news_1_img_2
2018 03_22_news_1_img_3

21 березня 2018 року о 14.00 годині відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, охорони здоров’я, молоді, соціальної політики та у справах пенсіонерів, інвалідів, ветеранів

Насамперед депутати опрацювали рекомендований порядок денний двадцять першої сесії районної ради.
Про хід виконання районної цільової програми «Здоров’я» на 2014-2018 роки від 29 квітня 2014 року № 304- VІ за 2017 рік» доповіла начальник управління соціального захисту райдержадміністрації О.Кожухар.
Розглянуто лист Захарівської районної державної адміністрації від 19 березня 2018 року №01/01-27/668 щодо проектів рішень районної ради, а саме:
«Про внесення змін до Статуту комунальної установи «Захарівський
районний центр обслуговування закладів освіти та молодіжної політики», затвердженого рішенням Захарівської районної ради від 16 грудня 2016 року №102-VII та втрату чинності рішення Захарівської районної ради від 16 грудня 2016 року №102-VII «Про зміну назви та затвердження в новій редакції Статуту комунальної установи «Захарівський районний центр обслуговування закладів освіти та молодіжної політики»;
«Про затвердження Положення про централізовану бухгалтерію
комунальної установи «Захарівський районний центр обслуговування закладів освіти, культури та молодіжної політики»;
«Про затвердження Положення про методичний кабінет комунальної
установи «Захарівський районний центр обслуговування закладів освіти, культури та молодіжної політики»;
«Про затвердження Положення про господарську групу комунальної
установи «Захарівський районний центр обслуговування закладів освіти, культури та молодіжної політики».
Їх представив на засіданні начальник відділу з питань освіти, культури та молодіжної політики райдержадміністрації О.В.Воєділов. Комісія прийняла рішення відхилити ці проекти, рекомендувала належним чином доопрацювати питання, узгодити з попередніми рішеннями районної ради.

Засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування

16 березня в приміщенні СОУП (самоорганізуючий учбовий простір) відбулося перше в поточному році засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Захарівської районної ради

                        

            Керівництво районної ради, селищні, сільські голови обговорили ряд актуальних для роботи органів місцевого самоврядування району питань. Корисною була можливість зустрітися з представниками так званих силових структур. Так, на початку зустрічі перед очільниками рад виступив заступник начальника районного відділення поліції Калєв В.С., повідомив про роботу в районі Групи реагування патрульної поліції, звернув увагу на необхідність затвердження програми «Безпечна Захарівщини» для матеріально-технічного забезпечення виїздів нарядів поліції, встановлення камер відеоспостереження тощо.  Начальник районного сектору ГУ ДСНС України в Одеській області Журба О.В.  подякував тим радам, які  вже уклали з сектором угоди щодо обслуговування. Наголосив на необхідності приведення в належний стан об’єктів водопостачання, пожежних водойм.

            Заступник районного військового комісара Гилка С.В. довів до сільських, селищних голів вимоги щодо належної організації військового обліку.

 

У ході розгляду порядку денного найперше затвердили план роботи Координаційної ради на 2018 рік.                         

 Про стан проведення імунопрофілактики у Захарівському районі доповів Ганзій В.М., головний лікар КЗ «Захарівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги». Він детально проаналізував дані профілактичних щеплень по Захарівському району  за 2017 рік та на кінець лютого 2018 року, зокрема БЦЖ, поліеміеліт, АКДП (адсорбована кашлюкова дифтерійно-правцева вакцина), АДП (адсорбована дифтерійно-правцева вакцина), КПК (кір, паротит , краснуха), ХІБ (Хіберікс – вакцина проти гемофільної інфекції),  Гепатит  В (Еувакс В)

 Через недостатню кількість вакцини в попередніх роках, нерегулярне її постачання,в зв’язку з відмовами від щеплень у районі склалася ситуація, коли кількість вакцинації, її  відсоткові показники низькі, порушуються графіки щеплень, у суспільстві поширена недовіра до вакцин. У рішенні Координаційної ради, прийнятому за результатами розгляду питання, рекомендовано головному лікарю КЗ «Захарівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Ганзію В.М.:

-питання проведення імунопрофілактики населення району тримати на особливому контролі;

орічно протягом вересня – жовтня забезпечити проведення  передсезонної   імунопрофілактики в групах ризику;

истематично здійснювати підвищення рівня професійної  підготовки осіб, що здійснюють заходи з імунопрофілактики;

ктивізувати проведення освітніх та просвітницьких заходів серед населення, в тому числі через засоби масової інформації, з метою поширення знань з питань імунопрофілактики.

Про епізоотичний стан на території району та здійснення  заходів щодо недопущення захворювання на  Африканськучуму свиней доповіла головний спеціаліст  управління  Держпродспоживслужби у Захарівському районі Радукан П. М.  Рішенням Координаційної ради рекомендовано  управлінню Держпродспоживслужби у Захарівському районі  активізувати здійснення заходів щодо забезпечення стабільної епізоотичної ситуації в районі, проведення профілактичної та роз’яснювальної роботи з населенням; селищним та сільським головам: 
-  забезпечити на підвідомчій території достовірний облік у повному обсязі тварин, які утримуються в особистих підсобних господарствах;
-   сприяти Держпродспоживслужбі в забезпеченні виконання профілактичних протиепізоотичних заходів на відповідній території та заходів щодо ліквідації інфекційних захворювань тварин.

Про заходи щодо запобігання та протидії корупції відповідно до Закону України  «Про  запобігання  корупції» доповіла Василинич Ю.С.,  керуючий справами районної ради.

 

      Не залишило байдужим нікого із присутніх обговорення питання про хід добровільного об’єднання територіальних громад району.

З грудня 2017 року Захарівська селищна рада та Перехрестівська сільська рада ініціювали  добровільне об’єднання територіальних громад на території району. Було проведено громадські слухання, в результаті яких Василівська, Йосипівська, Войничівська, Мар’янівська, Карабанівська, Онилівська, Новозаріцька сількі ради підтримали ініціативу добровільного об’єднання територіальних громад в Захарівську селищну територіальну громаду. Перехрестівська, Павлівська та Росіянівська сільські ради не проголосували за об’єднання, залишаться самостійними. 

Начальник фінансового управління   районної державної адміністрації Трач В.В. узагальнила показники розрахункового обсягу доходів Захарівської громади на 2018 рік (населення - 11 491 чол.). Прогноз власних доходів майбутньої ОТГ становить 19 445,7 грн. Всього ресурсів з урахуванням базової та додаткової дотацій – 44 221,3 грн. Навела основні цифри видатків на утримання установ майбутньої ОТГ:

-на утримання апарату управління – 4000,0 грн.;

-на освіту – 20669,5 грн.;

-на охорону здоров’я – 1164,0 грн.;

-на заклади культури -4311,2 грн.;

-видатки за рахунок місцевого бюджету – 34208,1 грн.


2018 03_16_news_1_img_1

2018 03_16_news_1_img_2

2018 03_16_news_1_img_3

2018 03_16_news_1_img_4

2018 03_16_news_1_img_5

2018 03_16_news_1_img_6

2018 03_16_news_1_img_7

2018 03_16_news_1_img_8

Дочірні категорії

Календар новин

<< < Квітень 2018 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30