17 вересня - День працівників цивільного захисту України (День рятівника)

unnamed copy_copy_copy

У підписаному 27.08.04 Президентом України Указі № 1010/2004 «Про день працівників цивільного захисту» відзначено значний внесок пожежників і аварійно-рятувальних формувань і служб у справі захисту населення і територій від наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру. Надалі, згідно з Указом Президента Укрїни від 12 вересня 2008 року № 830, цей День називають Днем рятівника.

Завдання, які стоять перед національними службами цивільної оборони більшості країн світу, пов’язані сьогодні переважно з проблемами мирного часу, що дозволяє говорити саме про цивільний захист населення, а не про цивільну оборону.

Відбулася об’єктивна переорієнтація більшості національних та міжнародних організацій від завдань військового характеру до реагування на надзвичайні ситуації мирного часу в разі їх виникнення.

Щиро вітаємо всіх наших земляків - українських рятувальників з професійним святом, тих, хто сьогодні протистоїть надзвичайним ситуаціям і стихіям, та ветеранів галузі. Бажаємо здоров’я, сил і енергії для виконання ваших надвідповідальних обов’язків, успіхів у професійній діяльності.

 

З повагою

Виконуючий обов’язки голови Захарівської районної ради Володимир Іванов

 

Шановні представники підприємництва!


З нагоди Вашого професійного свята – Дня підприємця, прийміть щирі побажання успішних бізнес-проектів, надійних ділових партнерів та гарних фінансових перспектив.

Енергія, ініціатива та відповідальність – це ті риси, які притаманні кожному, хто вирішує на власний ризик започаткувати власну справу, що згодом приносить користь людям і суспільству.  

Не випадково з початку 90-х саме підприємницьким колам належало чимало стратегічних ідей та ініціатив щодо розвитку країни, ухвалення податкових правил та необхідних законодавчих змін.

Тому нелегкий шлях, який торує наша країна у становленні демократичних норм життя, – це ще й історія розвитку малого бізнесу, який створює робочі місця, сплачує податки та забезпечує якісні послуги і товари.

Бажаю тим, хто належить до  багатотисячної когорти підприємців, здоров’я, особистого щастя, вдалих бізнес-проектів і стабільних прибутків, добробуту і процвітання у незалежній і заможній країні.

З повагою

Тимчасово виконуючий обов’язки

голови районної   ради –

заступник голови районної ради                                        В.М. Іванов

Зі святом 1 вересня!

images1 1

Дорогі школярі, шановні вчителі, батьки, працівники навчальних закладів.

Щиро вітаю Вас з 1 вересням – Днем знань.

Це день, з якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас.

Щира вдячність Вам, дорогі педагоги за самовіддану працю, за виконання відповідального обов’язку – виховання підростаючого покоління.

Особливо хочеться привітати зі святом дорогих першокласників. Вас чекає захоплююча подорож до країни Знань, яка відкриває перед вами величезні перспективи.

Дорогі земляки. Нехай цей навчальний рік стане роком важливих починань, досягнення нових вершин, а здоровя, успіх і прагнення до знань будуть вашими постійними супутниками.

 

З повагою

Тимчасово виконуючий обов’язки голови районної ради –

заступник голови районної ради  В.М. Іванов                          

Позачергова сорок друга сесія Захарівської районної ради сьомого скликання відбулася 26 серпня 2020 р.

На сесію запрошені: голова Захарівської районної державної адміністрації Муравенко А.О. та доповідачі, згідно з порядком денним.

Початок засідання – 10.05, завершення – 11.15 (тривалість 1 год. 10 хв.).

Для виконання своїх депутатських обов’язків зареєструвалися в сесійній залі 16  депутатів з 26, в голосуванні взяли участь 16 депутатів.

Результати пофракційного аналізу:

«Солідарність» -  5  депутатів (всього у складі фракції 6 депутатів);

«Батьківщина» -  5  депутатів (всього 6);

«Опозиційний блок» - 3  депутати (всього 5);

«Аграрна партія» -  депутати (всього – 3);

депутатська група «Фрунзівщина – наш край» -  2  депутати (всього– 4);

позафракційні – 1  депутат (всього – 2).

 

До порядку денного сесії  було внесено такі питання:

 1. 1.Про звіт Захарівської районної державної адміністрації про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Захарівського району за 2019 рік.

 Доповідач: Тодорашко В.Д., заступник начальника управління соціального захисту населення Захарівської районної державної адміністрації..

 

 1. 2.Про звіт Захарівської районної державної адміністрації про виконання районного бюджету  Захарівського району за  I півріччя 2020 року.

Доповідач: Трач В.В., начальник фінансового управління Захарівської районної державної адміністрації.

 

 1. 3.Про внесення  змін до  рішення   районної  ради  від   05 квітня 2019 року  № 405- VІІ «Про затвердження районної Програми фінансової  підтримки  Захарівського відділення поліції Роздільнянського відділу  поліції  Головного управління Національної поліції в Одеській області  на 2019-2020 роки».

 Доповідач: Думитрашко В.А.,голова Захарівської районної ради.

 

 1. 4.Про внесення   змін   до   рішення   районної  ради  від   05 квітня 2019 року        № 403-VII «Про затвердження районної Програми «Здоров’я» на 2019 – 2023 роки».

Доповідач: Тодорашко В.Д., заступник начальника управління соціального захисту населення Захарівської районної державної адміністрації.

 

 1. 5.Про внесення змін до рішення районної ради від 09 січня 2020 року № 484-VII «Про затвердження районної цільової Програми розвитку Комунального некомерційного підприємства «Захарівська центральна районна лікарня» Захарівської районної ради Одеської області  на 2020 рік».

   Доповідач: Ганзій А.М., генеральний директор КНП «Захарівська центральна   районна лікарня» Захарівської районної ради Одеської області.

 

 1. 6.Про внесення змін до рішення районної ради від 25 червня 2020 р. № 514 – VII «Про   затвердження Положення про надання платних медичних послуг КНП «Захарівська центральна районна лікарня» Захарівської районної ради Одеської області, переліку і тарифів на платні медичні послуги, які надаються КНП «Захарівська центральна районна лікарня» Захарівської районної ради Одеської області».

Доповідач: Ганзій А.М., генеральний директор КНП «Захарівська центральна   районна лікарня» Захарівської районної ради Одеської області.

 

 1. 7.Про придбання службового житла

Доповідач: Іванов В.М., заступник голови Захарівської районної ради.

 

 1. 8.Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 19 грудня 2019 року № 460 - VII «Про затвердження структури, чисельності, витрат на утримання районної ради та її виконавчого апарату, умови оплати праці працівників районної ради на 2020 рік».

Доповідач: Думитрашко В.А., голова Захарівської районної ради.

 

 1. 9.Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 19 грудня 2019 року 459VII «Про районний бюджет Захарівського району на 2020 рік».

Доповідач: Трач В.В., начальник фінансового управління Захарівської районної       державної адміністрації.

 

 1. 10.Про затвердження списку присяжних Фрунзівського районного суду Одеської області.

Доповідач: Іванов В.М., заступник голови Захарівської районної ради.

 

 1. 11.Про надання згоди на передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Захарівського району, що перебуває на балансі комунальної установи «Захарівський районний центр обслуговування закладів освіти, культури та молодіжної політики».

 Доповідач: Іванов В.М., заступник голови Захарівської районної ради.

 

 1. 12.Про утворення комісії для громадського обговорення проєкту рішення «Про реорганізацію закладів загальної середньої освіти у Захарівському районі Одеської області».

Доповідач: Іванов В.М., заступник голови Захарівської районної ради.

 

 1. 13.Про надання згоди на передачу об’єкта комунального майна з проведенням аукціону.                  (встановлення платіжного терміналу)

Доповідач: Іванов В.М., заступник голови Захарівської районної ради.

 

 1. 14.Про надання згоди на передачу об’єктів комунального майна з проведенням  аукціону.      (приміщення ДЮСШ)

Доповідач: Іванов В.М., заступник голови Захарівської районної ради.

 

15. Про затвердження Плану розвитку Комунального некомерційного підприємства Захарівська центральна районна лікарня» Захарівської  районної ради Одеської області.

 

16.  Різне.

 

Відповідні рішення проголосовано за 15 запропонованими проєктами.

Було внесено зміни до районного бюджету:

До доходної частини бюджету:

-          Інші субвенції  – 104,744 тис.грн.;

-          Субвенція на утримання об’єктів спільного  користування – 50,0 тис.грн. (зменшення планових показників);

-          Субвенція з місцевого бюджету на співфінансування інвестиційних    проектів  - 90,0 тис.грн.;

- Субвенція з місцевого бюджету на здійснення підтримки окремих закладів та заходів у системі охорони здоров’я за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету – 90,995 тис.грн. ( зменшення планових показників).

До видаткової частини бюджету:

Шляхом перерозподілу коштів планується внести зміни згідно додатку 1.

За рахунок іншої субвенції із районного бюджету  Великомихайлівського району планується внести зміни по Затишанському дитячому притулку  (придбання продуктів харчування ) - 59,244 тис.грн.;

За рахунок іншої субвенції від сільських та селищних рад  планується внести зміни по КНП ”Захарівська ЦРЛ ” ( придбання житла лікарям ) - 85,0 тис.грн.

За рахунок субвенції  з місцевого бюджету на співфінансування інвестиційних проектів із Йосиівської сільської ради планується внести зміни по ФУ Захарівської РДА в сумі – 90,0 тис.грн. (співфінансування  на будівництво амбулаторії).

Зміна цільового призначення коштів по наступним установам:

-          Фінансове управління Захарівської РДА зміна назви субвенції для співфінансування шкільного автобусу в сумі 200,0 тис.грн. з іншої субвенції на субвенцію з місцевого бюджету на співфінансування інвестиційних проектів;

-          КНП ”Захарівський районний центр ПМСД” зменшення планових показників в сумі 18,5 тис.грн. із ”Програми медичних стимулів для медичних працівників Захарівського району на 2016-2022 роки”, та внесення відповідних змін до районної Програми  Здоров’я на 2019-2023 роки;

Відділ з питань освіти, культури та молодіжної політики Захарівської  РДА Одеської області  зменшення планових показників з придбання матеріалів в сумі - 6,051 тис.грн. та збільшення відповідних видатків для співфінансування НУШ, а сааме: на придбання дидактичних матеріалів в сумі - 1,853 тис.грн. та на придбання меблів в сумі – 4,198 тис.грн.

1 copy_copy_copy_copy

2 copy_copy_copy

3 copy

4 copy

5 copy

6 copy

7

8 copy

9 copy

 

Вітання з Днем незалежності України голови Захарівської районної ради

Дорогі земляки!

Депутатський корпус та виконавчий апарат Захарівської районної ради сердечно вітає всіх жителів Захарівщини із наступаючими Днем Державного Прапора України і Днем незалежності України!

Наша держава із перемогами і здобутками, із випробуваннями та втратами, проте впевнено прямує до зміцнення свого суверенітету, протягом двадцяти дев’яти років показує світові, що здатна утверджувати демократичні цінності, відстоювати свободу вибору свого народу.

На світовій арені Україна є миролюбною державою з чіткою орієнтацією на інтеграцію в Європейський Союз, державою, що сповідує демократичні цивілізаційні цінності, шанує принципи та норми міжнародного права й прагне до взаємовигідного співробітництва з усіма членами міжнародного співтовариства. Чесні й прозорі вибори, свобода слова й віросповідання, міжетнічна та міжконфесійна взаємоповага й толерантність, зміцнення зв’язків із багатомільйонним світовим українством, яке завжди активно сприяло співпраці між своєю історичною Батьківщиною та країною проживання, стали важливими демократичними надбаннями України. Це - реалії, без яких сучасне покоління українців уже не уявляє свого існування.

Відзначаючи річницю Незалежності України, ми всі віримо, що подальше утвердження державного суверенітету й демократії, розбудова конкурентоспроможної ринкової економіки, активна участь у житті світової спільноти, євроінтеграційні перспективи нашої держави – це надійна гарантія процвітання України.

Сьогодні це свято ще сумне, адже Україна продовжує боронити свою незалежність від російського агресора, що зазіхає на наші землі. Наш оптимізм підтримується миролюбними планами щодо врегулювання ситуації в окремих районах Донецької та Луганської областей, а також деокупації Криму, що схвалюються переважною більшістю держав світу.

Хочу згадати слова нашого національного лідера В’ячеслава Чорновола: «Дай Боже нам любити Україну понад усе сьогодні, – маючи, щоб не довелося гірко любити її, втративши. Настав час великого вибору: або єдність і перемога та шлях до світла, або поразка, ганьба і знову довга дорога до волі».

Тому вірмо, що подолаємо всі випробування, відновимо мирне життя країни! Спільними зусиллями успішно завершимо розпочаті реформи, які є потужним стартом для розвитку України! Адже тепер, коли затверджено новий територіальний устрій держави, наше завдання на найближчий час – сформувати громади не просто як територіальні одиниці, а як систему органів місцевої влади, спроможної якісно і доступно надавати усі послуги людям. Вже до кінця року буде прийнято низку законів, проекти яких вже оприлюднені для обговорення, що мають чітко розмежувати повноваження і ресурси між органами місцевого самоврядування різних рівнів, між органами місцевої і державної влади, передбачити створення можливостей для зростання місцевих бюджетів

Тож бажаємо всім нам успіху на шляху створення сильної громати, а значить і зміцнення нашої України! Мирної продуктивної праці, здоров’я та добробуту і благополуччя всім!        

Зі святом незалежності України! Слава Україні!

1 copy

DSCN3996

DSCN3999

DSCN4007

DSCN4009

DSCN4014

DSCN4016

8

9

10

11

12


Відповідно до Розпорядження голів Захарівської районної державної адміністрації А. Муравенка та Захарівської районної ради В. Думитрашка нагороджено грамотою працівників

Відповідно до  РОЗПОРЯДЖЕННЯ голів Захарівської районної державної адміністрації А. Муравенка та Захарівської районної ради В. Думитрашка від 20 серпня 2020 року № 158/А-2020/25/2020

за багаторічну плідну і сумлінну працю, професіоналізм та з нагоди Дня  незалежності України нагороджено  грамотою працівників:  

Буламеза  Івана  Івановича,  головного спеціаліста  міжрайонного управління у Великомихайлівському та Захарівському районах ГУ Держгеокадастру в Одеській області;

Бондарчука Сергія  Володимировича, начальника відділу  житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля  Захарівської районної державної адміністрації, головного архітектора району;

Васильєву Галину Ростиславівну, секретаря Онилівської сільської ради Захарівського району Одеської області;

Вітославську Ганну Вікторівну, інспектора відділу кадрів КП «Захарівське ВУЖКГ»;

Ганзій Антоніну Михайлівну, генерального директора КНП «Захарівська ЦРЛ»;

Гончарук Ганну Львівну,  директора КЗ  «Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» смт Захарівка  Захарівського району Одеської області»;

Гушана Івана Федоровича, випускника  КЗ «Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» села Оленівка Захарівського району Одеської області;

Драгомерецьку Валентину Андріївну, головного спеціаліста  по роботі зі страхувальниками  Захарівського відділення УВД ФСС України в Одеській області;

Колос Тетяну Захарівну,  фахівця з технічного обліку Захарівської ДМД №353/5 Одеської філії;

Костенко Наталію  Вікторівну, старшого державного інспектора Захарівського ДПІ  Подільського управління ГУ ДПС в Одеській області;

Костякова Сергія Олексійовича, тракториста ДПТНЗ «Захарівський професійний ліцей»;

Мартинюка Дениса Ігоровича, головного спеціаліста з правових питань Захарівської районної ради Одеської області;

Новака Юрія Олексійовича, директора КЗ «Захарівсьий Будинок дитячої та юнацької творчості» Захарівського району Одеської області; 

Подружжя Саналатій Олексія Анатолійовича та Інну Євгеніївну,  батьків-вихователів  дитячого будинку сімейного типу смт Захарівка;

Різака Віталія Миколайовича, учасника  бойових дій, відсічі  та стримуванні збройної агресії РФ у Донецькій області;

Романову Любов Володимирівну, секретаря Карабанівської сільської ради Захарівського району Одеської області;

Статишина Михайла Олександровича, випускника  КЗ «Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» села Оленівка Захарівського району Одеської області;

Стоянова В’ячеслава Геннадійовича, випускника  КЗ «Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» села Оленівка Захарівського району Одеської області;

Студінського Павла Васильовича,  начальника 37 ДПРЧ 5-го ДПРЗ ГУ ДСНС України в Одеській області, капітана служби цивільного захисту;

Таранціцу Олену Володмирівну, фізичну особу-підприємця смт Захарівка;

Тітовського Валерія Володимировича,  начальника служби обліку Захарівської дільниці Ширяївського РЕМ;

Токаренко Наталію Олександрівну, головного спеціаліста Захарівського сектору  ГУ ДМС України  в Одеській області;

Токаренко Олену Володимирівну, фізичну особу-підприємця смт Захарівка;

Томяк Христю Миколаївну, учасника бойових дій, відсічі та стримуванні збройної агресії РФ у Донецькій області;

Тутевича Володимира  Олександровича, старшого лейтенанта поліції, слідчого  СВ Захарівського ВП Роздільнянського ВП ГУНП в Одеській області.

Опрацювання всього переліку питань, що були внесені до Рекомендованого порядку денного позачергової сорок другої сесії Захарівської районної ради VII скликання, на спільному засіданні постійних комісій та Президії районної ради 20 серпня п.р.

Опрацювання всього переліку питань, що були внесені до Рекомендованого порядку денного позачергової сорок другої сесії Захарівської районної ради VII скликання, на спільному засіданні постійних комісій та Президії районної ради 20 серпня п.р. зайняло більше трьох годин.

Питання управління комунальним майном завжди викликали особливу увагу, особливо такі, як придбання службового житла для медиків, затвердження вартості надання платних медичних послуг та профілактичних медичних оглядів, списання чи передача комунального майна. У ході обговорення депутати і запрошені доповідачі найпершим своїм завданням ставили зважити всі деталі і перспективи проєктів рішень, які необхідно прийняти, їх важливість для майбутньої об’єднаної громади. Більшість проєктів було рекомендовано для винесення на позачергову сесію, що має відбутися 26 серпня п.р.

Питання створення опорної школи на базі Комунального закладу «Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» смт. Захарівка Захарівського району Одеської області» вирішили зняти у запропонованому в порядку денному вигляді і розпочати з формування комісії, яка напрацює всі необхідні документи у чіткій відповідності з вимогами законодавчих актів і, що дуже важливо, проведе обговорення з громадськістю всіх сільських рад, школи яких планується реорганізувати у філії Захарівського опорного закладу. Жителі району повинні розуміти і схвалити цей намір. Для відпрацювання нового проєкту рішення та персонального складу комісії має відбутися ще одне засідання постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, охорони здоров’я, молоді, спорту, соціальної політики та у справах пенсіонерів, інвалідів, ветеранів 25 серпня о 14 годині.

Питання щодо передачі комунальному підприємству «Захарівський районний центр первинної   медико-санітарної   допомоги»   автомобіль легковий Renault модель DUSTER, VIN VF1HJD для використання згідно з цільовим призначенням - службовий автотранспорт для медичних працівників амбулаторії загальної практики – сімейної медицини в смт. Захарівка Захарівського району Одеської області рекомендовано зняти з розгляду. Члени комісій і Президії районної ради вирішили провести відповідну роботу з Захарівською селищною та Йосипівською сільською радою, бо доцільно і у відповідності до вимог законодавства закріпити авто за органами місцевого самоврядування. Для цього необхідні відповідні рішення названих рад і вже на їх підставі та за клопотаннями рад питання буде винесене на наступне пленарне засідання. Такою ж була і рекомендація постійної комісії з питань законності, захисту прав громадян, депутатської діяльності, місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою, засідання якої відбулося того ж дня зранку.

Дуже обмежений фінансовий ресурс районного та селищного, сільських бюджетів не дозволяє задовольнити всі запити і клопотання, які надійшли від установ та організацій району. Переважно рішення про фінансування стосувалися перерозподілу вже раніше запланованих коштів та забезпечення заходів протиепідемічного спрямування.

З матеріалами 42-ї сесії можна ознайомитися в розділі «Документи районної ради» Веб-сайту

DSCN3971

DSCN3972

DSCN3974

DSCN3977

DSCN3978

DSCN3981

20 серпня п.р. завершився монтаж дитячого ігрового майданчика на території дитячого садка «Веселка» - дошкільного підрозділу Захарівського навчально-виховного комплексу

Роботи були ініційовані Захарівською районною радою та виконані за кошти обласного бюджету. Сподіваємося, що яскравий майданчик сподобаються нашій малечі і додасть радості та гарних емоцій вихованцям дитячого закладу.

DSCN3990

DSCN3962

DSCN3964

DSCN3969

DSCN3970

DSCN3985

DSCN3986

DSCN3988

DSCN3989

DSCN3991

DSCN3993

Утримання колишньої дружини. Що потрібно знати?

Розриваючи шлюб, більшість жінок не знають про своє право вимагати у колишнього чоловіка аліменти на своє утримання. Тож сьогодні мова піде про те, які аліменти та за яких обставин колишня дружина має право отримати.

 

По-перше, право на аліменти має колишня дружина яка є непрацездатною.

Що це означає? Відповідно до статті 76 Сімейного кодексу України, якщо жінка стала непрацездатною ще під час спільного проживання в шлюбі, або такий стан настав не пізніше ніж через рік після розірвання шлюбу (у тому числі й тоді коли її інвалідність була результатом протиправної поведінки чоловіка під час шлюбу), і при цьому не може самостійно себе забезпечити і потребує матеріальної допомоги, то вона має право на утримання з боку колишнього чоловіка. Це можливо за умови, якщо колишній чоловік має таку матеріальну можливість.

Якщо чоловік і жінка прожили у шлюбі не менше 10 років, і після розлучення жінці залишається не більш п'яти років до пенсії, то після виходу на пенсію вона також має право на утримання від чоловіка.

Якщо колишня дружина (чоловік) є працездатною, але при цьому у зв’язку з вихованням дитини, хворобою (своєї або своїх близьких членів сім'ї) не може або не має достатньо часу для свого навчання чи роботи, то другий з колишнього подружжя в міру своїх можливостей зобов'язаний таку допомогу надавати. При цьому право на утримання від другого з подружжя триває не більше трьох років після розлучення.

 

По-друге, можна стягнути аліменти на колишню дружину при наявності дітей до трьох років. Крім того, жінка ще під час вагітності може подати до суду позовну заяву на сплату аліментів; тоді після народження дитини вони продовжують виплачуватись без повторного звернення до суду.

 

В яких випадках право на утримання колишньої дружини припиняється?

Таке право припиняється у разі:

 • відновлення працездатності дружини;
 • повторної реєстрації шлюбу;
 • відновлення належного матеріального добробуту, відсутність якого стало приводом для аліментів;
 • втрати у платника здатності надавати матеріальну допомогу;
 • припинення вагітності дружини;
 • досягнення дитиною трирічного віку.

Суд може позбавити дружину утримання, або зменшити термін виплати аліментів, якщо:

-  подружжя перебували в шлюбі нетривалий час;

-  недієздатність дружини - наслідок навмисного злочину;

-  недієздатність була навмисне прихована під час укладення шлюбу;

-  дружина свідомо зробила все, щоб стати особою, що вимагає матеріальної допомоги.

 

Для отримання більш детальної інформації та юридичної допомогою звертайтеся до:

Роздільнянського місцевого центру з надання БВПД за адресою: м. Роздільна, вул. Незалежності, 2. Тел.: (04853) 50 366; (04853) 50 443

Великомихайлівського бюро правової допомоги за адресою: смт. Велика Михайлівка, вул. Пушкіна, 2-б. Тел.: (04859) 40 300;

Захарівського бюро правової допомоги за адресою: смт. Захарівка, вул. 1-го Травня, 49. Тел.: (04860) 94 430;

Іванівського бюро правової допомоги за адресою: смт. Іванівка, вул. Центральна, 93. Тел.: (04854) 2 00 55

Єдиний номер системи безоплатної правової допомоги 0800 213 103. Знайти відповідь на юридичне запитання можна також у правничій вікіпедії WikiLegalAid https://wiki.legalaid.gov.ua/.

 

 

 

Оксана Яременко

Головний спеціаліст

відділу «Іванівське бюро

правової допомоги»

Телефонному консультуванню БПД – три роки!

kontakt center

0 800 213 103 – саме за цим єдиним безкоштовним номером системи безоплатної правової допомоги люди з будь-якого куточка України можуть в телефонному режимі отримати юридичні консультації. Офіс єдиного контактного центру системи БПД у Сумах розпочав свою роботу три роки тому, 17 липня 2017 року. За цей час до операторів у Сумах надійшло понад 232,7 тис. дзвінків.

Телефонуй 0 800 213 103

Контактний центр системи БПД має два стаціонарні офіси у Чернівцях та Сумах. Зателефонувавши за безкоштовним номером 0 800 213 103, клієнти спочатку потрапляють до операторів офісу у Чернівцях. Якщо людина потребує юридичних консультацій чи роз’яснень, її з’єднують з фахівцями сумського відділення.

Наші клієнти їх не бачать, лише чують. Але від їхніх консультацій та роз’яснень може залежати вирішення роками наболілого правового питання, вчасне звернення до потрібних установ чи організацій або знання алгоритму дій, що допоможуть у тій чи іншій життєвій ситуації.

За ці роки контактний центр як один із сервісів системи безоплатної правової допомоги повністю виправдав свою необхідність. Немає змоги прийти до центру чи бюро правової допомоги й отримати консультацію? Телефонуй! Затримали працівники поліції й потрібен адвокат? Телефонуй! Потрібно дізнатися контакти центрів та бюро правової допомоги? Телефонуй!

Якість, оперативність, комунікабельність – три основні принципи, якими послуговуються юристи контактного центру у своїй роботі.

Як все починалося...

Почути кожного клієнта...

Чим я можу вам допомогти?...

ОГОЛОШЕННЯ про проведення онлайн-фотоконкурсу «Правова допомога поруч»

zastavka-sayt-1515x733

Координаційний центр з надання правової допомоги оголошує онлайн-фотоконкурс «Правова допомога поруч» (далі – Фотоконкурс).

 Тема конкурсних робіт (фотографій): захист прав людини, рівний доступ до правосуддя та правової інформації, посилення правових можливостей і правової спроможності населення, право на  безоплатну правову допомогу.

Учасником Фотоконкурсу може бути фізична особа або дитина за згодою одного із батьків чи іншого законного представника.

Номінації Фотоконкурсу:

 1. 1.Подія у системі надання безоплатної правової допомоги
 2. 2.Портрет клієнта чи працівника
 3. 3.Правова допомога очима дітей
 4. 4.Робота дистанційних та мобільних консультаційних пунктів доступу до безоплатної правової допомоги .
 5. 5.Місце правових можливостей.

 Детальніше про умови конкурсу

Для участі у Фотоконкурсі необхідно з 13.07.2020 року по 30.10.2020 року зареєструватися на вебсайті Фотоконкурсу за посиланням: http://photo-konkurs.legalaid.gov.ua, обрати одну з номінацій Фотоконкурсу та завантажити на сайт не більше 1 (однієї) фотографії у форматі JPG або PNG, колірний простір sRGB, розмір – до 4 мегабайт.

Вітаємо з професійним святом працівників торгівлі Захарівщини!

torgivlya

Послугами працівників торгівлі користується кожна людина. Від професіоналізму, тактовності та чуйності продавців, організованої, ефективної роботи закладів торгівлі залежить розвиток споживчого ринку та економіка України.

З року в рік ви, працівники сфери торгівлі, невпинно нарощуєте обсяги товарообігу, урізноманітнюєте асортимент, покращуєте якість торгівельного обслуговування споживачів, облаштовуєте приміщення у відповідності до сучасних вимог, наближаючи показники галузі до високих стандартів. Завдяки цьому збільшується економічний потенціал району, держави та стає комфортнішим життя громадян-наших земляків.

Шановні працівники торгівлі нашого району! Бажаємо вам міцного здоров’я, успіхів, стабільності, привітних покупців, достатку та благополуччя, впевненості у завтрашньому дні.

З повагою

 

Виконуючий обов’язки голови Захарівської районної ради           В.М. Іванов   

16 липня 2020 року відбулися урочистості та святкові заходи з нагоди Дня бухгалтера.

16 липня відбулися урочистості та святкові заходи з нагоди Дня бухгалтера. Вручено нагороди кращим представникам цієї важливої професії, справжнім професіоналам, ветеранам праці. З вітальними словами виступили голова Захарівської районної ради В. Думитрашко, голова Захарівської районної державної адміністрації А. Муравенко. Нагороди Одеської обласної ради вручив депутат обласної ради М. Біб.

Нагороджено:

Почесною відзнакою Одеської обласної ради:

БОЙЧУК Ольгу Миколаївну, головного бухгалтера Захарівської районної ради Одеської області.

Почесною грамотою Одеської обласної ради:

ДРАГОМЕРЕЦЬКУ Ольгу Анатоліївну, головного бухгалтера Захарівської селищної ради Захарівського району Одеської області;

КОТОВСЬКУ Тетяну Олександрівну, головного бухгалтера Павлівської сільської ради Захарівського району Одеської області;

КУЧЕРЕНКО Олену Анатоліївну, начальника Управління Державної казначейської служби України у Захарівському районі Одеської області;

ПІДГУРСЬКУ Наталію Юріївну, начальника відділу_фінансово-господарського забезпечення апарату Захарівської районної державної адміністрації Одеської області;

РОМАНИК Оксану Іванівну, начальника фінансово-економічного відділу, головного бухгалтера Затишанської селищної ради Захарівського району Одеської області.

Відзнакою Захарівської районної ради Одеської області - нагрудним знаком «Подяка»:

ТРАЧ Валентину Володимирівну, начальника фінансового управління Захарівської районної державної адміністрації Одеської області.

Грамотами районної ради і районної державної адміністрації:

БЕЗПЕЧНУ Наталю Володимирівну, головного бухгалтера ВТФ «ОЛТІС»;

БОЙЧУК Ольгу Миколаївну, головного бухгалтера Захарівської районної ради Одеської області;

ВАКАРЕНКО Олену Григорівну, бухгалтера Комунальної установи «Захарівський районний центр обслуговування закладів освіти, культури та молодіжної політики»;

КАЛАНЧУ Ольгу Володимирівну, головного бухгалтера Войничівської сільської ради Захарівського району Одеської області;

КОРОЛЬ Інну Іванівну, головного бухгалтера Комунального некомерційного підприємства «Захарівська центральна районна лікарня» Захарівської районної ради Одеської області;

СУКОВАТУ Ольгу Григорівну, головного бухгалтера Захарівського районного споживчого товариства;

ЦУНІЦЬКУ Тетяну Федорівну, бухгалтера територіального центру (НСП) Захарівської районної державної адміністрації Одеської області;

ЧАБАН Лідію Василівну, головного бухгалтера КП «Захарівське ВУЖКГ»;

ЧАЙКОВСЬКУ Валентину Борисівну, бухгалтера громадської організації «Захарівська районна організація ветеранів України»;

ЧАЙКОВСЬКУ Валентину Борисівну, бухгалтера громадської організації «Захарівська районна організація ветеранів України»;

ЯВІЦУ Галину Степанівну, ветерана праці, головного бухгалтера Захарівської районної державної адміністрації Одеської області 1992-2015 років.

ФОТОЗВІТ НАГОРОДЖЕННЯ

Шановні жителі Захарівщини! З 30-ю річницею ухвалення Декларації про державний суверенітет України.

1 copy_copy_copy_copy_copy

 

Щиро вітаю вас з 30-ю річницею ухвалення Декларації про державний суверенітет України.

Цей документ - перший крок у нашій новітній історії до утвердження незалежності Української держави. Базові принципи Декларації стали правовим фундаментом для наступних основних законодавчих актів, серед яких  – Акт проголошення незалежності України та Конституція.

Декларація увінчала тисячолітні традиції українського державотворення. Цей  документ об’єднав українців на шляху до остаточного утвердження України як суверенної держави.

Нині, коли незалежність і державний суверенітет рідної Вітчизни українці  знову захищають на полі бою, єдність нашого народу є надважливою. Впевнений, що тільки спільними зусиллями ми здобудемо перемогу та утвердимо суверенітет України.

 

В. Думитрашко, голова Захарівської районної ради.

Привітання до Дня бухгалтера

333


16 липня відзначається професійне свято - День бухгалтера, що є свідченням значного внеску працівників бухгалтерських служб у розвиток фінансово-господарської діяльності підприємств, установ і організацій, стабільну роботу бюджетних організацій, зростання національної економіки.
        
Від людей цієї відповідальної професії залежить злагоджена робота усіх сфер господарства. Адже саме вони забезпечують чіткий контроль фінансових потоків, своєчасність податкових платежів, дбають простабільний фінансовий пульс нашого краю. Без належної роботибухгалтерських служб неможливо забезпечити подальший соціально-економічний розвиток України.

Шановні бухгалтери Захарівщини! Від імені депутатського корпусу району прийміть поздоровлення та щиру вдячність за щоденну сумлінну працю і вірність професійному обов’язку. Бажаємо вам, вашим родинам мирного життя, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, невичерпних сил.
З повагою

Голова Захарівської районної ради В.А. Думитрашко       

Дочірні категорії

Календар новин

<< < Вересень 2020 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30