Позачергова сесія Захарівської районної ради

Позачергова сесія Захарівської районної ради відбулася 12 жовтня п.р. Крім питань, зазначених у нашій публікації від 11 жовтня, вже в процесі пленарного засідання депутат Осійчук О.К. вніс пропозицію доповнити порядок денний питанням «Про внесення змін до рішення районної ради від 22 грудня 2017 року № 279-VІІ «Про затвердження районної цільової Програми «Соціальний захист ветеранів антитерористичної операції та їх родин на 2018 – 2020 роки», оскільки виникла нагальна необхідність переглянути обсяги фінансування районної Програми. Нещодавно сесія Захарівської селищної ради прийняла рішення про виділення 60 тис. грн. для співфінансування даної Програми, в рамках якої планується ремонт житла матері воїна, який загинув в АТО, Орлика О.І.

Сесійне засідання відбулося напередодні свята захисників України та Святої Покрови, отож, щоб вшанувати пам’ять про всіх героїв – захисників української державності, голова районної ради В.А.Думитрашко оголосив хвилину мовчання. Також В’ячеслав Анатолійович запропонував головам політичних фракцій і груп районної ради після завершення сесії покласти квіти до пам’ятника Героям Небесної Сотні.

DSCN8136

DSCN8137

DSCN8140

DSCN8141

DSCN8143

DSCN8144

DSCN8150

DSCN8151

DSCN8152

DSCN8155

Новина

DSCN8073

DSCN8074

DSCN8076

DSCN8079

DSCN8085

DSCN8087

DSCN8097

DSCN8102

DSCN8109

DSCN8112

14 жовтня – День захисника України!

dvdsvsdv

Шановні земляки!

День захисника України в сьогоднішній нашій державі не просто пафосний день. Тисячі українських козаків - воїнів Збройних сил України, добровольців вже більше чотирьох років на справжній війні боронять наше мирне життя, протистоять захопленню наших територій, а фактично і душ, відстоюючи державність.

Ми прожили ці довгі тривожні роки, місяці, дні і ночі для держави, для українських родин, для батьків і матерів, дружин і дітей, які тільки своїми молитвами можуть відвести біду, каліцтво і смерть від своїх дітей, від воїнів, солдатів України, котрі стоять на лінії зіткнення з агресором на Донецькій й Луганській, на нашій з вами українській землі.

Тут жодних слів замало, проте і вони важливі, бо ми усвідомлено висловлюємо воїнам свою підтримку, адже їм дуже важливо це знати. Знати і вірити в те, що їхнє діло – захист України – надважливе і необхідне для всіх нас - співвітчизників.

Так само як важлива і необхідна наша увага до тих, хто вже повернувся з полів битви і щосили намагається звикнути і прилаштуватися до мирного життя.

Будьмо до наших героїв уважними і налаштованими на підтримку, щоб страхи війни не тяжіли над ними так трагічно. Тільки наша повага, вдячність і любов цілющі.

Привітаймо сьогодні наших земляків – захисників України. Побажаймо їм і нам подолати небезпеку, що нависла над нашою Вітчизною. Здоров’я, злагоди і такого бажаного миру, дорогі земляки!

Слава Україні!

Голова Захарівської районної ради В.А. Думитрашко

Засідання комісій

В рамках підготовки пленарного засідання позачергової двадцять четвертої сесії сьомого скликання Захарівської районної ради 11 жовтня п.р. в другій половині дня відбулися засідання постійної комісії з бюджету, фінансово-економічних питань, регуляторної діяльності та питань спільної власності територіальних громад та Президії районної ради. До розгляду згідно з клопотанням районної державної адміністрації винесено два питання:

  1. 1.Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 22 грудня 2017 року № 274-VІІ «Про районний бюджет Захарівського району на 2018 рік».

Доповідач: Трач В.В., начальник фінансового управління Захарівської

районної державної адміністрації

 

2.  Про внесення змін до рішення районної ради від 12 жовтня № 209-VІІ «Про затвердження районної цільової Програми підтримки малозабезпечених верств населення на 2018 – 2020 роки».

Доповідач: Кожухар О.В., начальник управління соціального захисту

населення Захарівської районної державної адміністрації

 

Начальник фінансового управління В.В. Трач В зв’язку з надходженням субвенцій з державного бюджету планується внести зміни до планових показників в сумі - 603,08 тис.грн. по наступних установах:

-  КП ”Захарівський районний центр ПМСД ” – 47,5 тис.грн. (Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань );

-  Відділ з питань освіти, культури та молодіжної політики Захарівської РДА – 24,8 тис.грн. (Субвенція з місцевого бюджету на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти ”Нова українська школа” за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету) на відрядження вчителів;

-   Фінансове управління Захарівської РДА – 530,78 тис.грн. (Субвенція з місцевого бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей сиріт, осіб з їх числа за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету.

За рахунок зменшення субвенції на виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, тимчасової державної допомоги дітям планується внести зміни в сумі - 8495,0 тис.грн., а саме по УСЗН Захарівської РДА.

Відповідно до листа Міністерства охорони здоров’я від 23.08.2018 р.№ 182-04/22230 ”Стосовно відшкодування вартості лікарських засобів”, рекомендовано привести у відповідність до вимог чинного законодавства, а саме змінити головного розпорядника коштів з фінансового управління Захарівської РДА на УСЗН Захарівської РДА Одеської області .

За рахунок залишку коштів додаткової дотації, який склався станом на 01.01.2018 року планується внести зміни по відділу з питань освіти культури та молодіжної політики Захарівської РДА – 392,16521 тис.грн.

333333

333334

333335

333336

Всесвітній день пошти

p

В усьому світі 9 жовтня відзначається як Всесвітній день пошти. Цей захід проводиться протягом тижня, що називається «Міжнародний тиждень листа». Всесвітній день пошти або Міжнародний день поштової служби - один з міжнародних днів, що відзначаються в системі Організації Об’єднаних Націй. Проводиться за рішенням XIV конгресу Всесвітнього союзу поштовиків у день створення союзу в 1974 році.

За даними ВПС, «міжнародна пошта розмовляє 6800 мовами своїх клієнтів і є найдовшою у світі мережею фізичної доставки пошти. Вона призначена для забезпечення надійного, ефективного та економічного перевезення товарів та обміну ідеями. Пошта передає особисті думки друзів на великі відстані. Вона допомагає фірмам різного масштабу знаходити клієнтів і відповідати їх потребам ».

Сучасна пошта в багатьох промислово-розвинених державах активно працює в секторі логістики, поштово-банківських послуг, каталожної торгівлі та прямої поштової розсилки, активно розвиває інформаційні технології, гібридну пошту і електронну комерцію.

Щиро вітаємо працівників поштового зв’язку Захарівщини!

Бажаємо впевнено йти в ногу з сучасним життям, знаходити ефективні шляхи розвитку, продуктивної праці.

Миру і достатку вашим родинам.

 

В.А.Думитрашко, голова Захарівської районної ради

08 жовтня – День юриста

1

Шановні юристи!

Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята – Дня юриста, яке об’єднує усіх, хто стоїть в обороні конституційних прав та свобод наших громадян, сприяє розбудові демократичної, правової Української держави – держави для людей. Бути юристом почесно і відповідально. Сьогодні немає такої сфери діяльності, державного органу чи підприємства, які б обходилися без консультації юриста. Щодня до правників за порадою та допомогою звертаються тисячі громадян. Рівнем вашого професіоналізму та принциповості визначаються не лише стан правової культури суспільства, а і його стабільність, моральний мікроклімат.

Впевнений, що юристи України, яким властиве усвідомлене почуття відповідальності, й надалі вірно служитимуть інтересам нашої держави та її громадян, з честю примножуватимуть славні традиції своєї професії, докладатимуть зусиль задля утвердження на теренах краю ідеалів верховенства права та справедливості.

Адресую вам слова глибокої вдячності за професіоналізм, активну участь у поширенні правових знань та посиленні соціального захисту наших громадян. Бажаю вам міцного здоров’я, щастя, життєвих гараздів, благополуччя та нових професійних перемог!

 

Голова Захарівської районної ради, В.А.Думитрашко

Дорогі працівники освіти, ветерани педагогічної праці та молоді педагоги! Прийміть найтепліші та щирі вітання з професійним святом!


Кажуть, вчитель – професія від Бога, а всі решта професій – від учителя. Благороднийвчительський фах об’єднує людей широких помислів, чистих сердець, почуттів і навіть самопожертви.

Нехай ваша нелегка, але така важлива справа цінується, шанується і щедро винагороджується. Бажаю, щоб з гідністю і гарними результатами відбувалося впровадження принципів «Нової української школи» на Захарівщині.

Бажаю міцного здоров’я, бадьорості тіла й духу, радості від вашої нелегкої праці і усіляких успіхів в особистому житті!

Низький уклін вам, дорогі педагоги, за професіоналізм, витримку, терпіння, за любов до обраної справи, самовідданість і багатство душі.

 В.А. Думитрашко, голова Захарівської районної ради

Волейбольний турнір

Суботнього дня 29 вересня п.р. в Захарівській дитячо-юнацькій спортивній школі відбувся обласний волейбольний турнір пам’яті вчителя, тренера, воїна-інтернаціоналіста В’ячеслава Володимировича Вітковського, який започаткував цей турнір, щоб залучити якомога більше дівчат до занять волейболом. Організатори турніру – директор ДЮСШ Бадюл П.Г. та працівники закладу, син В.В.Вітковського Дмитро - щороку докладають чимало зусиль, щоб він пройшов на належному рівні.

Команди дівчат-волейболісток Захарівського (с.Павлівка, с.Перехрестове) і Великомихайлівського (с.Великоплоске) районів запекло змагалися за серію кубків, показали справжній бойовий дух, прагнення до перемог і засвідчили свою любов до активного фізкультурного і спортивного дозвілля.

Підсумком змагань стала перемога команди наших земляків - села Павлівки (тренер – Киртока Анатолій), друге місце вибороли дівчата з Перехрестового (тренер – Гайдайчук Сергій).

IMG 20180929_095632

IMG 20180929_095659

IMG 20180929_095737

IMG 20180929_100530

IMG 20180929_102908

IMG 20180929_102929

30 вересня - Всеукраїнский день бібліотек

zda

Шановні працівники бібліотечних закладів Захарівщини!

Прийміть сердечні вітання з вашим професійним святом та побажання творчої і успішної трудової діяльності, активних і по-справжньому зацікавлених літературою відвідувачів. Бажаю вам наполегливості та енергії в справі залучення наших маленьких і юних громадян до читання, пізнання надбань наукової та художньої думки людства.

Миру, здоров’я та добробуту вашим родинам.

В.Думитрашко, голова Захарівської районної ради

Засідання Координаційної ради

З метою обговорення та прийняття спільних рішень з питань, важливих для всіх громад району, 27 вересня у приміщенні СОУП (самоорганізуючий учбовий простір) відбулося засідання чергової Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Захарівської районної ради.
Розпочали засідання з розгляду питання «Про роботу із забезпечення пожежної безпеки у населених пунктах району», яке висвітлював Оришич С.В., заступник начальника Захарівського РС ГУ ДСНС України в Одеській області. Найбільший наголос було зроблено на потребі створення підрозділів місцевої пожежної охорони на території Затишанської громади, найбільш віддалених від райцентру Павлівської сільської ради та спільно Онилівської і Новозаріцької рад. Це потребує значних коштів і зусиль, проте має вирішуватися.
Оскільки в районі дуже гостро стоїть питання оформлення об’єктів нерухомості, що є спільною власністю територіальних громад, голова районної ради В.А.Думитрашко ініціював винесення на розгляд питання «Про стан справ із забезпечення виготовлення технічної документації на об’єкти комунальної власності району». Резнік Г.В., начальник комунального підприємства «Фрунзівське бюро технічної інвентаризації» доповіла про освоєння коштів, виділених з районного бюджету відділу у справах освіти, культури та молодіжної політики райдержадміністрації на документацію для закладів освіти. Справи йдуть аж надто повільно, проводяться обміри, інвентаризація, укладаються відповідні договори. Станом на 24.09.2018 проведено інвентаризацію лише Захарівського, Павлівського, Майорського НВК, Войничівської ЗОШ. Принагідно голова районної ради загострив увагу селищних, сільських голів на необхідності оформлення техдокументації на об’єкти на території громад (будівлі сільрад, ФАПів тощо).
Про стан реформування медичної галузі району, заходи з поліпшення якості надання послуг населенню йшлося у виступі заступника головного лікаря КП «Захарівський районний центр медико-санітарної допомоги» Чмир Н.М. Серед проблем: неукомплектованість первинної ланки кадрами і лікарів, і середнього та молодшого персоналу (на Онилівському, Росіянівському, Новозаріцькому, Торосівському ФП нема фельдшерів), низькі показники щеплення дорослого населення, малий відсоток охоплення населення декларуванням з вибору сімейного лікаря.
Про проблемні питання при організації громадських робіт в населених пунктах району доповіла Мигоренко А.В., заступник начальника відділу надання соціальних послуг Захарівської районної філії Одеського обласного центру зайнятості. Загалом у поточному році в оплачуваних громадських роботах взяли участь 109 осіб, використано 133,1 тис. грн. Виконали заплановане Павлівська (6,3 тис. грн.), Новозаріцька (4,5 тис. грн.), Войничівська (4,9 тис. грн.) сільські ради. Частина рад не в повному обсязі використала кошти, виділені для організації громадських робіт, а саме: Перехрестівська, Росіянівська, Василівська, Онилівська та Карабанівська. Зовсім не організувала громадські роботи Мар’янівська сільська рада.
Кавун Т.П., завідувач Захарівського районного сектору ГУ ДМС в Одеській області, поінформувала членів Координаційної ради про порядок виготовлення, видачі, вартості та необхідності оновлення паспортів - ID - карток та біометричних паспортів.

Практичні аспекти реалізації Закону України «Про запобігання корупції» свідчать про необхідність постійної роз’яснювальної роботи серед посадовців з метою глибшого вивчення його положень та упередження порушень вимог антикорупційного законодавства. Найбільше це стосується питань декларування доходів, витрат, майнового стану, наявності конфлікту інтересів. Є прикрі випадки, коли правоохоронні органи виявляють порушення, суди приймають рішення про накладення штрафних санкцій. Отож є потреба періодично піднімати цю тему і висвітлювати найважливіше.
З інформацією про реалізацію вимог Закону України «Про запобігання корупції», зобов’язання посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад виступила Василинич Ю.С., керуючий справами районної ради.
(Докладніше з матеріалами можна ознайомитися в розділі нашого сайту «Дорадчі органи»).

20180927 095440

20180927 095504

20180927 100922

20180927 101002

20180927 101016

20180927 103909

20180927 104558

20180927 111657

20180927 114926

22 вересня - День партизанської слави України

3-e1506067510575

22 вересня 2001 року, в день 60-тої річниці з початку підпільно-партизанського руху в Україні в роки Великої Вітчизняної війни, в нашій державі вперше відзначався День партизанської слави, встановлений Указом Президента № 1020/2001 від 30.10.2001.

Встановлення Дня партизанської слави є даниною всенародної поваги до тих, хто в суворий воєнний час боровся з фашистами в глибокому тилу ворога, не шкодуючи крові і самого життя.

6200 партизанських загонів і підпільних груп, які налічували близько мільйона людей, завдавали відчутних втрат гітлерівським військам на окупованій території, сприяючи просуванню частин і з’єднань Радянської Армії на захід.

За мужність і героїзм, виявлені в боротьбі з ворогом, 200 тисяч партизанів і підпільників нагороджено орденами і медалями, 223 з них визнані гідними звання Героя Радянського Союзу.

Заради історичної правди необхідно згадати і про подвиг воїнів Української Повстанської Армії, які боролися за незалежність України проти німецьких військ. З розсекречених документів вже відомо, що вони доставляли багато клопоту німецьким окупантам. Про це свідчать німецькі документи часів Другої світової війни, наприклад, шеф СД в Галичині телеграфував 22 квітня 1944 керівнику СС Г. Мюллеру: "УПА виступає в регіоні як переконлива дестабілізуюча сила".

Історія рідко буває однозначною. У кожної медалі завжди дві сторони. Державне свято, присвячене героям партизанського руху в Україні, вшановує пам’ять всіх, хто боровся за визволення України від фашистської окупації. Воно з’явилося в національному календарі і як день пам’яті, адже проходять роки і прямих свідків того часу стає менше. Але герої не вмирають. Вони завжди будуть жити в наших серцях.

17 вересня - День рятівника

dfgdfgdfg

Шановні працівники цивільного захисту, пожежних підрозділів, всі, хто професійно забезпечує захист населення, реагування на надзвичайні ситуації мирного часу! Громадяни, які внесли свій внесок у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захисту життя і здоров'я людей.

Вітаємо вас з Днем рятівника!

Прийміть слова щирої вдячності і поваги за вірність обов’язку, за вашу непросту і часто небезпечну працю, за щоденну пильність і сміливість, здатність оперативно надати необхідну допомогу і порятунок людям.

Бажаємо вам і вашим сім’ям благополуччя і успіхів. Здоров’я міцного і професійної вправності. Хай береже вас Бог!


В.А Думитрашко,  голова Захарівської  районної  ради

16 вересня – День працівників лісу

erwerwrewer

Шановні працівники лісового господарства району!

 

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята.

Вітання всім, хто присвятив життя справі вирощування, догляду та охорони лісу – благородній справі збереження одного з найцінніших ресурсів України, справжнього національного скарбу.

Бажаємо, щоб успішними були ваші зусилля, спрямовані на те, щоб піднести цю життєво важливу сферу нашого життя на якісно новий рівень.

Щоб поменшало випадків людського недбальства. Щоб виплекані турботливими руками працівників лісу насадження росли, буяли і збагачували нашу землю.

Бажаємо вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя і благополуччя.

 

В.А Думитрашко, голова Захарівської районної ради 

02 вересня – День підприємця України

2

Шановні підприємці!

 

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня підприємця України.

Ви – одна з найактивніших частин нашого населення. Вміння задіяти менеджерський талант, ефективно працювати в умовах ринку – визначальні для підприємців. Розвиток підприємництва дає можливість вирішувати соціально-економічні проблеми, передбачає зміцнення економіки нашої держави, надає їй гнучкості. Дуже важливо також, що це збільшує кількість заможних родин.

Від імені Захарівської районної ради висловлюю вам подяку за наполегливу та ініціативну працю, активну громадянську позицію і бажаю миру, здоров’я, щедрої долі та вагомих здобутків для підвищення добробуту й розвитку нашого краю!

 

В.М.Іванов, виконуючий обов’язки голови районної ради  

01 вересня – День знань

1

Дорогі школярі Захарівщини!

Шановні педагоги, працівники загальноосвітніх закладів району, батьки!

Від імені виконавчого апарату та депутатського корпусу Захарівської районної ради відаю вас із Днем знань, з початком нового навчального року, із стартом Нової української школи.

Бажаю успіхів у навчальному процесі. Хай знання, які отримуватимуть наші діти в школах, допоможуть їм знайти гідне місце у житті, стати професіоналами, освіченими людьми, готовими до всіх викликів  складного і мінливого сьогодення.

В.М.Іванов, виконуючий обов’язки голови районної ради           

Дочірні категорії

Календар новин

<< < Жовтень 2018 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31